Samurai-Cup II 19.2.2011 Mikkeli

Osallistujia oli 98 jotka edustivat yhteensä 35 judoseuraa

Tilastot ja kaaviot osoitteessa www.judoshiai.fi 



Tulokset


T_AVOIN
1.    Katri KAKKO    Byakuya, Sodankylä
2.    Vilma HAAPALA    Mikkelin Judo

P_AVOIN
1.    Tuomas HALME    Chikara, Helsinki
2.    Sami SEPPÄLÄ    Mikkelin Judo
3.    Otto SAARI    Salon Budoseura

BT-48
1.    Nea PYÖRIÄ    Darmakai, Laukaa

BT-52
1.    Anni BERGMANN    Mikkelin Judo
2.    Nonett HALME    Meido-kan
3.    Anniina JOKINEN    Nummelan Judo

BT-57
1.    Emilia TUOMIKOSKI    Raision Ryhti
2.    Vilma VAHERI    Hyvinkään JS
3.    Sonja SALONSAARI    Raahen Judo

BP-45
1.    Aleksi JÄRVELÄINEN    Byakuya, Sodankylä
2.    Sampo HAPPONEN    Iisalmen JS

BP-50
1.    Aku LAAKKONEN    Meido-kan
2.    Kalle HEISKANEN    Lahden JS
3.    Saku INGET    Hämeenlinnan JS

BP-55
1.    Samu KOIVULAHTI    Hämeenlinnan JS
2.    Matias HOLOPAINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Oskari HIRVONEN    Orimattilan JS
3.    Miikka HYÖTYLÄ    Byakuya, Sodankylä

BP-60
1.    Eetu LAAKSONEN    Kirkkonummen JS
2.    Stefan RÖNKKÖ    Orimattilan JS
3.    Pietari KOIVIKKO    Mikkelin Judo
3.    Krister RAERINNE    Iisalmen JS

BP-66
1.    Aatu LAAMANEN    Kippon, Kitee
2.    Pentti SUURHASKO    Nokian Judo
3.    Joonas PELTOMÄKI    Seibukan, Kurikka
3.    Eemeli KANGASMÄKI    Ju Shin Kan, Ähtäri
5.    Jerry ÅSTEDT    SKU
5.    Jouni MIETTINEN    Hyvinkään JS

BP-73
1.    Safar RAHMANI    Hontai Judo, Helsinki
2.    Aleksi TANTTU    Lahden JS
3.    Ville VAHERI    Hyvinkään JS
3.    Aki OINONEN    Hämeenlinnan JS

BP-81
1.    Atte HEISKANEN    Lahden JS
2.    Leevi VALMU    Hämeenlinnan JS
3.    Niilo HAAPALA    Mikkelin Judo

BP+81
1.    Juho PUUMALAINEN    Mikkelin Judo
2.    Martti PUUMALAINEN    Mikkelin Judo
3.    Tatu TURUNEN    Joen Yawara, Joensuu

AT-52
1.    Anni BERGMANN    Mikkelin Judo
2.    Susanna SAIRANEN    Bodonos, Kerava

AT-57
1.    Katri KAKKO    Byakuya, Sodankylä
2.    Emilia TUOMIKOSKI    Raision Ryhti

AT-63
1.    Wilma HAAPALA    Mikkelin Judo

AP-60
1.    Faye NJIE    Chikara, Helsinki
2.    Eetu LAAKSONEN    Kirkkonummen JS
3.    Rene VILLANELLO    Chikara, Helsinki
3.    Otto KOPONEN    Joen Yawara, Joensuu
5.    Ville KORKEILA    Judo-Kan, Espoo
5.    Tuomas RONKAINEN    Judo-Kan, Espoo

AP-66
1.    Juuso NURMINEN    Judo-Kan, Espoo
2.    Remo VILLANELLO    Chikara, Helsinki
3.    Otto SIMOLA    Lahden JS
3.    Sikko KAEWASA    Hämeenlinnan JS
5.    Riku MERISAARI    Raision Ryhti
5.    Aatu LAAMANEN    Kippon, Kitee

AP-73
1.    Joonatan GRÖNDAHL    Shirokawa, Porvoo
2.    Klaus VERLIN    Hontai Judo, Helsinki
3.    Atte KOLEHMAINEN    Bodonos, Kerava
3.    Marko KUURI-RIUTTA    Fudoshin, Pori

AP-81
1.    Lasse AUTIO    Judo-Kan, Espoo
2.    Tuomas HALME    Chikara, Helsinki
3.    Lalli NUORTEVA    Hämeenlinnan JS
3.    Ville PENSAS    Iisalmen JS
5.    Otto SAARI    Salon Budoseura
5.    Tuomas LAHTINEN    Shiranami, Lapinlahti

AP-90
1.    Niko KORHONEN    Sakura, Kuopio
2.    Jere IMPOLA    Raahen Judo

AP+90
1.    Sami SEPPÄLÄ    Mikkelin Judo
2.    Juho PUUMALAINEN    Mikkelin Judo

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa