Kerava-Shiai 15.10.2011

Ottelijoita 276 kappaletta jotka edustivat 41 judoseuraa

Tilastoja kaavioita jne www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-28
1. Kiia KAUTTO, Sobudo, Somero
2. Amanda MIELTY, Tikkurilan Judokat, Vantaa

ET-32
1. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
2. Anne-liis KRUUSI, Judo-Kan, Espoo
3. Anni TOIVONEN, Nummelan Judo

ET-36
1. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS
2. Merilis TAMM, Shirokawa, Porvoo
3. Jenni SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

ET-40
1. Fanny PENTTI, Hämeenlinnan JS
2. Katri RAVEALA, Chikara, Helsinki
3. Angela CHARMAKAR, Bodonos, Kerava
3. Peppi MATIKKA, Bodonos, Kerava

ET+48
1. Maiken HALME, Meido-kan
2. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-27
1. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Eemeli ASKOLA, Bodonos, Kerava
3. Jere ASKOLA, Bodonos, Kerava

EP-30
1. Juuso PASSILA, Bodonos, Kerava
2. Samuel VIRTA, Hyvinkään JS
3. Sampo VESA, Hontai Judo, Helsinki
3. Veeti KANERVA, Kirkkonummen JS
5. Roni KULMALA, Shinrai, Pirkkala
5. Juuso JOKINEN, Bodonos, Kerava
7. Joel MAKKONEN, Nummelan Judo
7. Ville SVENSK, Hämeenlinnan JS

EP-34
1. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Tuomas OJALA, Bodonos, Kerava
3. Santeri HAKKARAINEN, Jigotai, Jyväskylä
5. Konsta PAANANEN, Kirkkonummen JS
5. Tatu PÖYHÖNEN, Jigotai, Jyväskylä
7. Mikko RUOPPA, Chikara, Helsinki
7. Rasmus MYLLYLÄ, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-38
1. Artur KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Lassi TALVITIE, Hämeenlinnan JS
3. Aku HAIKARAINEN, Shirokawa, Porvoo
3. Henry HEINONEN, Orimattilan JS
5. Joe LIIMATAINEN, Meido-kan
5. Aaro SUNDVIK, Orimattilan JS
7. Konsta KOIVISTO, Meido-kan
7. Max MÄKYNEN, Meido-kan

EP-42
1. Erik MÄKITALO, Judo-Kan, Espoo
2. Matias MÄNTTÄRI, Bodonos, Kerava

EP-46
1. Vilhemi GUSTAFSSON, Shirokawa, Porvoo
2. Miro HAKALA, Sobudo, Somero
3. Markus TARMA, Jukara

DT-32
1. Jasmi SALASMAA, Chikara, Helsinki
2. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
3. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen JS

DT-36
1. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS
2. Ilona KOVALAINEN, Jukara

DT-40
1. Angela CHARMAKAR, Bodonos, Kerava
2. Suvi AULAVUO, Hämeenlinnan JS
3. Katri RAVEALA, Chikara, Helsinki

DT-44
1. Noora JOKINEN, Bodonos, Kerava
2. Vilma LAUKKANEN, Orimattilan JS
3. Ronja LUUKKONEN, Jukara

DT-48
1. Maiken HALME, Meido-kan
2. Katri OVASKAINEN, Hyvinkään JS
3. Louisa MÄKYNEN, Meido-kan

DT-52
1. Viivi KÄRHÄ, Meido-kan
2. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DT+52
1. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava
2. Jenni ALI-PENTTILÄ, Hämeenlinnan JS

DP-30
1. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Samuel VIRTA, Hyvinkään JS
3. Juuso PASSILA, Bodonos, Kerava
3. Toni UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-34
1. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
2. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
3. Henrik ASKLÖF, Kirkkonummen JS
5. Jasmi SALASMAA, Chikara, Helsinki
5. Rainer KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
7. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-38
1. Ville HUKKANEN, Chikara, Helsinki
2. Elias ELGH, Kirkkonummen JS
3. Juuso HANNULA, Kirkkonummen JS
3. Topi OJANEN, Shirokawa, Porvoo
5. Kevin RÖNKKÖ, Orimattilan JS
5. James VIHAVAINEN, Shirokawa, Porvoo
7. Jere LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS

DP-42
1. Valtteri OLIN, Bodonos, Kerava
2. Henri WECK, Hämeenlinnan JS
3. Niko KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi
3. Pyry PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Timi LIIVALAHTI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Tuomas HIILAMO, Chikara, Helsinki
7. Matias MÄNTTÄRI, Bodonos, Kerava
7. Joni LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS

DP-46
1. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
2. Patrik FJÄDER, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Rasmus LEPPÄLÄ, Chikara, Helsinki
3. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo

DP-50
1. Eetu HEINONEN, Meido-kan
2. Aleksi MIELTY, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Leevi MUHONEN, Mikkelin Judo

DP+55
1. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo
2. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava
3. Janne VENHO, Bodonos, Kerava

CT-44
1. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS
2. Sini OINONEN, Hämeenlinnan JS
3. Noora JOKINEN, Bodonos, Kerava

CT-48
1. Elin SUNDQVIST, Hontai Judo, Helsinki
2. Katri OVASKAINEN, Hyvinkään JS

CT-52
1. Riikka HAKALA, Sobudo, Somero
2. Heidi ELONEN, Orimattilan JS

CT-57
1. Jasmine AHO, Raahen Judo
2. Julia KAUTTO, Sobudo, Somero
3. Henna VEIJALAINEN, Orimattilan JS

CP-34
1. Henrik ASKLÖF, Kirkkonummen JS
2. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
3. Joni AHONEN, Orimattilan JS
3. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS

CP-38
1. Ville HUKKANEN, Chikara, Helsinki
2. Kevin RÖNKKÖ, Orimattilan JS
3. Tomi LEHTINEN, Hämeenlinnan JS

CP-42
1. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS
2. Samuli KOSKINEN, Hämeenlinnan JS
3. Pyry PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Niko KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi
5. Ismo OJANEN, Shirokawa, Porvoo
5. Maxim MYLLYMÄKI, Judo-Kan, Espoo
7. Jere LAHTINEN, Hämeenlinnan JS
7. Vili OIVO, Raahen Judo

CP-46
1. Artur TVAURI, Jukara
2. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
3. Sami TARVAINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Ryan KORKIA-AHO, Meido-kan

CP-50
1. Eetu HEINONEN, Meido-kan
2. Sakari HUUSKOLA, Tampereen Judo
3. Casper KETTUNEN, Lahden JS

CP-55
1. Joel YLITALO, Meido-kan
2. Nonett HALME, Meido-kan
3. Teemu KUOSA, Lahden JS

CP-60
1. Timo JÄRVINEN, Judo-Kan, Espoo
2. Matti VEPSÄ, Suomen kamppailu-urh
3. Matias ALANKO, Seibukan, Kurikka

CP-66
1. Saku TUOMENNORO, Kirkkonummen JS
2. Markus PYYKKÖ, Lahden JS
3. Valto HYÖKY, Suomen kamppailu-urh

CP+66
1. Roope HAGERT, Mikkelin Judo
2. Sami PONSI, Chikara, Helsinki

BT-57
1. Nonett HALME, Meido-kan
2. Jasmine AHO, Raahen Judo
3. Hanna BERGGREN, Meido-kan

BP-50
1. David PAJUNEN, Tapanilan Erä, Helsinki
2. Aleksi ELOMAA, Meido-kan

BP-60
1. Aku LAAKKONEN, Meido-kan
2. Saku INGET, Hämeenlinnan JS
3. Onni KLÉN, Turun JS
3. Julius SALA, Nummelan Judo
5. Christian NIKKANEN, Suomen kamppailu-urh
5. Aapo KOSKINEN, Kirkkonummen JS
7. Juho RINNE, Bodonos, Kerava
7. Niki OJANEN, Shirokawa, Porvoo

BP-66
1. Joonas PELTOMÄKI, Seibukan, Kurikka
2. Kristian BULGAKOV, Turun JS
3. Stefan RÖNKKÖ, Orimattilan JS
3. Jami LEHTO, Meido-kan

BP-73
1. Miika SUO-YRJÖ, Tapanilan Erä, Helsinki
2. Valtteri SUO-YRJÖ, Tapanilan Erä, Helsinki
3. Roope HAGERT, Mikkelin Judo

N-Avoin
1. Tiia SUO-YRJÖ, Jukara
2. Kati KAJANDER, Shisei
3. Katri MAIJALA, Hontai Judo, Helsinki

N-52
1. Tea LAAKKONEN, Nummelan Judo
2. Anni LEINO, Orimattilan JS
3. Marianne KOSONEN, Kerimäen Judonoko

N-57
1. Tiia SUO-YRJÖ, Jukara
2. Taru PETÄJÄ, Waseda-Club, Uusikaupunki
3. Elli KOSKELA, Finndai, Helsinki

N-63
1. Susanna SAIRANEN, Bodonos, Kerava
2. Kati KAJANDER, Shisei
3. Ida VAINIO, Budoviikingit, Helsinki

N-70
1. Katri MAIJALA, Hontai Judo, Helsinki
2. Päivi TOLPPANEN, Hyvinkään JS
3. Minttu OJANEN, Shirokawa, Porvoo

M+81
1. Sampo MÄLKIÄ, Bodonos, Kerava
2. Lauri SÄRKILAHTI, Espoon Urheilijat
3. Jere IMPOLA, Raahen Judo
3. Niklas HURMERINTA, Arashi, Loviisa
5. Petteri KÄHÄRÄ, Shirokawa, Porvoo
5. Arsi LAAKSONEN, Waseda-Club, Uusikaupunki
7. Anton PELO, Bodonos, Kerava
7. Aleksi MAUNULA, Espoon Urheilijat

M-66
1. Arttu RAEKORPI, Holjutai, Hollola
2. Tatu SAARINEN, Lahden JS
3. Markus MATTSSON, Finndai, Helsinki

M-73
1. Markus KETTUNEN, Kajaanin Judokerho
2. Konstantin BULGAKOV, Turun JS
3. Otto SIMOLA, Lahden JS
3. Marko HILTUNEN, Waseda-Club, Uusikaupunki
5. Jani MUSTONEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Heikki NIVA, Judo-Kan, Espoo
7. Jyri LEHTOLA, Seibukan, Kurikka
7. Erno ELGLAND, Tampereen Judo

M-81
1. Husein ARCHAKOV, Oulun Judokerho
2. Ville JÄSKE, Bodonos, Kerava
3. Lasse AUTIO, Judo-Kan, Espoo
3. Denis ZENIKOV, Turun JS
5. Mika PITKÄNEN, Oulun Judokerho
5. Jesse ELORANTA, Judo-Kan, Espoo
7. Topias IKÄVALKO, Riihimäen JS
7. Juha-pekka KÖSSILÄ, TNS-Judo, Toijala

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa