Junnu-Cup yhteispisteet 2010

Judo-kan aivan musertavan ylivoimainen. Vantaalaiset seurat eivät olisi pärjänneet edes yhdessä espoolaiselle kilpajudoseuralle. Sherif El Digwy joukkoineen tekee mainiota työtä !

Alla yhteistulokset vuodelta 2010. Osakilpailukohtaiset tulokset löydät painamalla tästä >>

- Erkki Jokikokko
p.s. Tämä oli sitten viimeinen kerta, kun minä lasken näitä pisteitä. Pitäkää maailman paras junnukisasarja hengissä. Vaalikaa ja hoitakaa ja pitäkää huolta :)) Kiitos. Wanhempia tuloksia löytyy painamalla tästä >> ajatuksiani tästä kisasarjasta löytyy painamalla tästä >>



JC IJC IIJC IIIJC IVYht
1.Judo-Kan, Espoo128145105113491
2.Jukara, Vantaa48913237208
3.Tikkurilan Judokat, Vantaa45537433205
4.Budoviikingit, Helsinki80533621190
5.Bodonos, Kerava34354134144
6.Kirkkonummen JS45222452143
7.Chikara, Helsinki37332436130
7.Meido-kan, Helsinki23303245130
9.Hontai Judo, Helsinki31243337125
9.Shirokawa, Porvoo27393128125
11.Hyvinkään JS19392328109
12.Akagi, Järvenpää332439197
13.Orimattilan JS08501169
14.Riihimäen JS222541465
15.Lahden JS722101655
16.Nummelan Judo23135041
17.Keido-kan, Siuntio9701935
18.Sobudo, Somero00211334
19.Jukata, Mäntsälä15105030
20.Espoon Judokerho5151526
20.Turun Judoseura2600026
22.Espoon Urheilijat0412824
23.Fudoshin, Pori0180018
23.Pingviinit, Nurmijärvi339318
23.Tapanilan Erä, Helsinki690318
26.Fuguda, Karjaa1310014
27.Shogun, Espoo0110011
28.Popinniemen Isku, Kotka0001010
29.Arashi, Loviisa05005
30.Nokian Judo00303
31.Akaruikan10001

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa