Junnu-Cup III 3.10.2010 Järvenpää

Ottelijoita 183 kappaletta jotka edustivat 22 judoseuraa. Tilastot kaaviot yms. www.judoshiai.fi

Seuratulokset:


Junnu-Cup III, Järvenpää





SeuraLKMOtt-pisttytötjärjYht
1.Judo-Kan, Espoo28725
105
2.Tikkurilan Judokat, Vantaa27434
74
3.Orimattilan JS17276
50
4.Bodonos, Kerava12263
41
5.Järvenpään Akagi10231539
6.Budoviikingit, Helsinki10251
36
7.Hontai Judo, Helsinki12201
33
8.Jukara10202
32
8.Meido-kan11192
32
10.Shirokawa, Porvoo9220
31
11.Chikara, Helsinki5181
24
11.Kirkkonummen JS7161
24
13.Hyvinkään JS7151
23
14.Sobudo, Somero4143
21
15.Espoon Urheilijat390
12
16.Lahden JS370
10
17.Pingviinit, Nurmijärvi360
9
18.Jukata, Mäntsälä131
5
18.Nummelan Judo131
5
20.Riihimäen JS130
4
21.Nokian Judo120
3
22.Espoon Judokerho100
1


183




Tulokset


ET-23,0
1.    Kiia KAUTTO    Sobudo, Somero
2.    Roosa MANKKI    Judo-Kan, Espoo
3.    Solvieg PÖYSTI    Judo-Kan, Espoo

ET-26,0
1.    Ella VALIMA    Hyvinkään JS
2.    Anne-Liis KRUUSI    Judo-Kan, Espoo
3.    Aino ASKLÖF    Kirkkonummen JS
3.    Peppi WAHLROOS    Bodonos, Kerava

ET-29,0
1.    Susanna SUNDBERG    Hontai Judo, Helsinki
2.    Jannika HELLGREN    Nummelan Judo
3.    Camilla JEREMEJEV    Orimattilan JS

ET-31,0
1.    Peppi MATIKKA    Bodonos, Kerava
2.    Angela CHARMAKAR    Bodonos, Kerava
3.    Ilona KOVALAINEN    Jukara

ET-37,0
1.    Essi KÄRHÄ    Meido-kan
2.    Lotta VAHE    Orimattilan JS
3.    Helmi LATTU    Orimattilan JS

EP-23,7
1.    Jere ASKOLA    Bodonos, Kerava
2.    Ville MATTILA    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Eemeli ASKOLA    Bodonos, Kerava
3.    Lauri LEHTO    Chikara, Helsinki

EP-26,2
1.    Patrik PAVLOV    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Sampo SÄÄMÄNEN    Bodonos, Kerava
3.    Juuso JOKINEN    Bodonos, Kerava
3.    Pyry PEKKANEN    Pingviinit, Nurmijärvi
5.    Roni HÄRKÖNEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Mikko MATTILA    Judo-Kan, Espoo

EP-28,1
1.    Robin PAJUNEN    Jukara
2.    Jonas LINDQVIST    Shirokawa, Porvoo
3.    Rasmus MYLLYLÄ    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Juuso PASSILA    Bodonos, Kerava
5.    Janne HAUTALA    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Arttu HEIKKINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-29,1
1.    Boris PEREVALOV    Meido-kan
2.    Elias VILLIKKA    Judo-Kan, Espoo
3.    Erik REEN    Meido-kan
3.    Lauri KEITURI    Hontai Judo, Helsinki
5.    Tuomas MÄKELÄ    Judo-Kan, Espoo
5.    Vili RIUTTANEN    Järvenpään Akagi

EP-31,1
1.    Arttu MANTULIN    Budoviikingit, Helsinki
2.    Onni EROLA    Järvenpään Akagi
3.    Joona MAIJALA    Järvenpään Akagi
3.    Tatu TALJA    Hontai Judo, Helsinki
5.    Daniil LINNOSSUO    Meido-kan
5.    Jere SALONEN    Hyvinkään JS

EP-32,8
1.    Konsta PAANANEN    Kirkkonummen JS
2.    Topi OJANEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Rasmus SUNDHOLM    Orimattilan JS
3.    Henry HEINONEN    Orimattilan JS
5.    Veikko ARVONEN    Judo-Kan, Espoo
5.    Jere MIKKOLA    Jukara

EP-33,9
1.    Elias ELGH    Kirkkonummen JS
2.    Erik MÄKITALO    Judo-Kan, Espoo
3.    Aleksi NERMAN    Hontai Judo, Helsinki
3.    Joonatan HÄNNINEN    Nokian Judo
5.    Axel KALENIUS    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Jami VIRTANEN    Orimattilan JS

EP-36,8
1.    James WIHAVAINEN    Shirokawa, Porvoo
2.    Roni YLÄ-KAARRE    Judo-Kan, Espoo
3.    Aku HAIKARAINEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Matias MÄNTTÄRI    Bodonos, Kerava
5.    Emir AL-DAGHISTANI    Järvenpään Akagi
5.    Max COHEN    Judo-Kan, Espoo

EP-40,8
1.    Panu HIRVINEN    Judo-Kan, Espoo
2.    Jon WESSMAN    Hyvinkään JS
3.    Aku KÄRKI    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Ville JÄRVINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Joel BLOMFELT    Orimattilan JS
5.    Tiitus TOIVARI    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-45,2
1.    Vadim KUZNETSOV    Budoviikingit, Helsinki
2.    Miro HAKALA    Sobudo, Somero
3.    Jere RAJALA    Jukara

EP-38,4
1.    Jusef SALOUM    Judo-Kan, Espoo
2.    Ilja ROUDAK    Hontai Judo, Helsinki
3.    Markus TARMA    Jukara
3.    Joe LIIMATAINEN    Meido-kan
5.    Theo ORRAINEN    Shirokawa, Porvoo
5.    Veeti HELAKORPI    Judo-Kan, Espoo

EP-55,5
1.    Leo KOUKI    Chikara, Helsinki
2.    Matias TARMO    Judo-Kan, Espoo
3.    Daniel NYMAN    Bodonos, Kerava

DT-42,0
1.    Maria AHO    Sobudo, Somero
2.    Milla PAAVILAINEN    Meido-kan
3.    Elisa LAINE    Järvenpään Akagi

DT-32,0
1.    Taru PERUNKA    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Roosa SILVENNOINEN    Judo-Kan, Espoo
3.    Satu PERUNKA    Tikkurilan Judokat, Vantaa

DT-52,0
1.    Elviira MARJOVUO    Chikara, Helsinki
2.    Henna VEIJALAINEN    Orimattilan JS

DP-31,4
1.    Jon WYERS    Judo-Kan, Espoo
2.    Miko KOSKINEN    Jukara
3.    Roope KARPPINEN    Hontai Judo, Helsinki

DP-37,1
1.    Hannes HAKALA    Judo-Kan, Espoo
2.    Ismo OJANEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Markus MÄKELÄ    Judo-Kan, Espoo
3.    Kevin KAROLIUSSEN    Espoon Urheilijat

DP-41,9
1.    Lauri VARTEVA    Espoon Urheilijat
2.    Olli KILJUNEN    Lahden JS
3.    Ville JOKIKOKKO    Judo-Kan, Espoo

DP-43,1
1.    Janne VIRÉN    Judo-Kan, Espoo
2.    Toni HOLM    Riihimäen JS
3.    Justus PULKKINEN    Shirokawa, Porvoo

DP-52,1
1.    Waltteri YLIRUUSI    Jukara
2.    Lauri HELSKE    Orimattilan JS
3.    Leo NIKKONEN    Hontai Judo, Helsinki

CP-49,2
1.    Niki OJANEN    Shirokawa, Porvoo
2.    Akseli KOSKINEN    Kirkkonummen JS
3.    Jani RAHKONEN    Orimattilan JS

CP-56,6
1.    Aleksi MATTILA    Hyvinkään JS
2.    Oskari UOTILA    Hontai Judo, Helsinki
3.    Timo JÄRVINEN    Judo-Kan, Espoo

CP-62,2
1.    Birger SIRVIÖ    Chikara, Helsinki
2.    Tuomas HILKOS    Kirkkonummen JS

CT-49,0
1.    Mirjam SAARINEN    Budoviikingit, Helsinki
2.    Riikka HAKALA    Sobudo, Somero
3.    Heidi ELONEN    Orimattilan JS

EPY-26,9
1.    Mikko AUVINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Emil LAMMINMÄKI    Järvenpään Akagi
3.    Miko PAJALA    Orimattilan JS

EPY-33,7
1.    Rainer KANEVETS    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Artur KANEVETS    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Joonas AHONEN    Orimattilan JS

EPY-41,7
1.    Aku LESKINEN    Budoviikingit, Helsinki
2.    Veikka LAUNONEN    Järvenpään Akagi

DPY-27,7
1.    Máté JÓNÁS    Judo-Kan, Espoo

DPY-38,6
1.    Niko KEINÄNEN    Pingviinit, Nurmijärvi
2.    Aapo HUSU    Meido-kan
3.    Niilo KAUPPINEN    Järvenpään Akagi

DPY-45,8
1.    Jonne RASA    Chikara, Helsinki
2.    Aria PIRMEH    Budoviikingit, Helsinki
3.    Aapo SUOMALAINEN    Budoviikingit, Helsinki

DPY-53,3
1.    Markus PYYKKÖ    Lahden JS
2.    Joona ÖSTMAN    Judo-Kan, Espoo

DPY-62,4
1.    Niilo AMOROSO    Järvenpään Akagi
2.    Henri LINDSTRÖM    Judo-Kan, Espoo
3.    Oskari AMOROSO    Järvenpään Akagi

DTY-51,0
1.    Eeva POHTO    Judo-Kan, Espoo
2.    Hanna-Mari SAALO    Jukata, Mäntsälä

CPY-44,7
1.    Sami TARVAINEN    Judo-Kan, Espoo
2.    Mark KOBAK    Espoon Urheilijat

CPY-68,2
1.    Theo KOVERO    Budoviikingit, Helsinki
2.    Sebastian NIKOLOV    Hyvinkään JS
3.    Jasper TALASJOKI    Jukara

CPTY-55,8
1.    Mario RÖNTYNEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Bahram MOMENI    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Sandra OLE    Tikkurilan Judokat, Vantaa

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa