Junnu-Cup II Loviisa 10.4.2011

Junnu-Cup II Loviisa Tulokset


Ottelijoita 169 kappaletta jotka edustivat 25 seuraa. Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

ETA-24,1
1. Kiia KAUTTO, Sobudo, Somero
2. Inkeri TIKKAMÄKI, Arashi, Loviisa
3. Frida LEHTO, Shirokawa, Porvoo

EPA-25,4
1. Jesse PURANEN, Kotkan Js
2. Kasperi VIRTANEN, Nummelan Judo
3. Marcus JULKUNEN, Hyvinkään Js
3. Rebin KADIRI, Budoviikingit, Helsinki
5. Ville MATTILA, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Muath OTHMAN, Judo-Kan, Espoo

EPA-26,9
1. Sampo VESA, Hontai Judo, Helsinki
2. Matias SINISALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Joel MAKKONEN, Nummelan Judo
3. Aamos BLOMBERG, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Mikko MATTILA, Judo-Kan, Espoo
5. Viktor ASKLÖF, Kirkkonummen Js

EPA-28,9
1. Veikko KURKI, Meido-Kan
2. Juuso JOKINEN, Bodonos, Kerava
3. Sampo AIRAKSINEN, Jukara
3. Tapio AIRAKSINEN, Jukara
5. Gosha ZUBKOV, Meido-Kan
5. Sami HEINIKAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-30,0
1. Niko ISOPOUSSU, Nummelan Judo
2. Panu SAARINEN, Chikara, Helsinki
3. Emil MIETTINEN, Budoviikingit, Helsinki
3. Pyry HYTTINEN, Bodonos, Kerava
5. Paavo MÄKELÄ, Hyvinkään Js
5. Markus MALM, Tapanilan Erä, Helsinki

EPA-31,7
1. Arttu MANTULIN, Budoviikingit, Helsinki
2. Jere SALONEN, Hyvinkään Js
3. Santeri VALIMA, Riihimäen Js
3. Lukas TRIEBEL, Judo-Kan, Espoo
5. Luca ERIKSEN, Kotkan Js
5. Oskari KOSONEN, Budoviikingit, Helsinki

EPA-34,5
1. Aleksi NERMAN, Hontai Judo, Helsinki
2. Aaro SUNDVIK, Orimattilan Js
3. Henry HEINONEN, Orimattilan Js
3. Joel NIITTYVUOPIO, Shirokawa, Porvoo
5. Saku FRILANDER, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Max ERIKSSON, Shirokawa, Porvoo

EPA-37,0
1. Joe LIIMATAINEN, Meido-Kan
2. Erik MÄKITALO, Judo-Kan, Espoo
3. Konsta KOIVISTO, Meido-Kan
3. Miiro SÄNTTI, Judo-Kan, Espoo
5. Axel KALENIUS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Max COHEN, Judo-Kan, Espoo

ETA-27,6
1. Ella AAKKO, Hontai Judo, Helsinki
2. Solveig PÖYSTI, Judo-Kan, Espoo
3. Milla MARISTO, Jukara

ETA-30,2
1. Emilia HEINONEN, Orimattilan Js
2. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen Js
3. Anna AHONEN, Chikara, Helsinki

ETA-32,4
1. Lotta VAHE, Orimattilan Js
2. Peppi MATIKKA, Bodonos, Kerava
3. Tinka LIIVALAHTI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Vilma POIKELA, Shirokawa, Porvoo
5. Siiri SIPOLA, Kotkan Js
5. Jenni SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

ETA-40,0
1. Tanja HEIKKINEN, Shirokawa, Porvoo
2. Essi KÄRHÄ, Meido-Kan
3. Helmi TOSSAVAINEN, Judo-Kan, Espoo

EPTA-43,3
1. Vilhelmi GUSTAFSSON, Shirokawa, Porvoo
2. Santeri SUNDVIK, Orimattilan Js
3. Clara PIENMUNNE, Kotkan Js

EPA-42,1
1. Juho JORTIKKA, Hontai Judo, Helsinki
2. Matias MÄNTTÄRI, Bodonos, Kerava
3. Kalle MÄKINEN, Jukara

EPTA-47,7
1. Miro HAKALA, Sobudo, Somero
2. Peik SIITONEN, Shirokawa, Porvoo
3. Minttu SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

EPA-32,4
1. Aatos ANDREEV, Chikara, Helsinki
2. Nico VIRTA, Chikara, Helsinki
3. Ronny LEHTOLA, Judo-Kan, Espoo

EPA-32,7
1. Matias ÅSTRÖM, Kotkan Js
2. Tuomas OJALA, Bodonos, Kerava
3. Tatu TALJA, Hontai Judo, Helsinki

DPTA-33,1
1. Saku NISSINEN, Nummelan Judo
2. Daniil LINNOSSUO, Meido-Kan
3. Robin LEHTOLA, Judo-Kan, Espoo
3. Onni LATTU, Shirokawa, Porvoo
5. Emma PIRI, Chikara, Helsinki
5. Jani PÄÄSKYSMÄKI, Shirokawa, Porvoo

DTA-43,4
1. Maria AHO, Sobudo, Somero
2. Siiri KANKANEN, Popinniemen Isku, Kotka
3. Annimaria LEHTONEN, Popinniemen Isku, Kotka

DPTA-45,5
1. Vadim KUZNETSOV, Budoviikingit, Helsinki
2. Petteri LAHDENKARI, Chikara, Helsinki
3. Nikolas KRASNOV, Jukara
3. Leo HAANPÄÄ, Tapanilan Erä, Helsinki

DPA-40,6
1. Elias VALIMA, Riihimäen Js
2. Miro SANDSTRÖM, Shirokawa, Porvoo
3. Saku SARENA, Lahden Js

DPTA-52,0
1. Riku USTINOV, Tapanilan Erä, Helsinki
2. Leo KOUKI, Chikara, Helsinki
3. Jenna TUOMISALO, Shisei

DPA-55,0
1. Áron SIKET-SZASZ, Judo-Kan, Espoo
2. Daniel NYMAN, Bodonos, Kerava
3. Ron RITARI, Chikara, Helsinki

CPTA-42,0
1. Inka KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi
2. Juho LÄSPÄ, Kotkan Js
3. Rasa MIINALAINEN, Holjutai, Hollola

CPTA-47,2
1. Eemeli AHONEN, Tapanilan Erä, Helsinki
2. Mikael LAITINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Aurora TERVAHAUTA, Tapanilan Erä, Helsinki

CPTA-51,2
1. Samu PAJUNEN, Jukara
2. Riikka HAKALA, Sobudo, Somero
3. Toivo KUOPPAMÄKI, Shirokawa, Porvoo

CPA-58,6
1. Timo JÄRVINEN, Judo-Kan, Espoo
2. Joona ÖSTMAN, Judo-Kan, Espoo
3. Valtteri LEHTINEN, Chikara, Helsinki

CPTA-65,8
1. Bodo KRÜHN, Judo-Kan, Espoo
2. Henri LINDSTRÖM, Judo-Kan, Espoo
3. Casandra JULIN, Shirokawa, Porvoo

CP-AVOIN
1. Henri LINDSTRÖM, Judo-Kan, Espoo
2. Nico REPO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPY-29,2
1. Patrik PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Tiitus TIKKAMÄKI, Arashi, Loviisa
3. Juuso SUOMALAINEN, Arashi, Loviisa

EPTY-31,8
1. Niko ORAVA, Arashi, Loviisa
2. Petteri TURTO, Arashi, Loviisa
3. Myrsky ALATALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPY-42,8
1. Jusef SALOUM, Judo-Kan, Espoo
2. Otso BLOMBERG, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Joona SUOMALAINEN, Arashi, Loviisa

DPY-33,8
1. Miko KOSKINEN, Jukara
2. Eliel SELKÄLÄ, Nummelan Judo
3. Samuli MARKKANEN, Jukara

DPTY-44,8
1. Panu (Akseli) HIRVINEN, Judo-Kan, Espoo
2. Niklas HALME, Shirokawa, Porvoo
3. Kaapo KERVE, Tapanilan Erä, Helsinki

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa