Junnu-Cup II 29.4.2012 Porvoo

Ottelijoita 288 kappaletta, jotka edustivat 29 eri seuraa.

Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

EPA-21,2
1. MONTONEN Nikita, Popinniemen Isku, Kotka
2. POHJOLA Sasu, Jigotai, Jyväskylä
3. SALMI Arttu, Lahden JS

EPA-23,9
1. AHLSTRAND Lenni, Jigotai, Jyväskylä
2. NIEMINEN Veerti, Judo-Kan, Espoo
3. NIEMI Ville, Riihimäen JS
3. LAHTI Eero, Judo-Kan, Espoo
5. LINNOSSUO Lauri, Meido-kan
5. HANKANIEMI Akseli, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. NYMAN Alexander, Riihimäen JS
7. LUNQVIST Topi, Chikara, Helsinki

EPA-25,2
1. TAIPALKOSKI Taavi, Akagi
2. JOKINEN Onni, Riihimäen JS
3. ILMANEN Aarni, Kirkkonummen JS
3. WECKMAN Samuel, Arashi, Loviisa
5. HELISALO Waltteri, Hontai Judo, Helsinki
5. KOISTINEN Joona, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. KARINEN Mikael, Budoviikingit, Helsinki
7. TURUNEN Arttu, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-26,1
1. KURKI Panu, Popinniemen Isku, Kotka
2. KIVILÄ Rasmus, Jukara
3. PEKKANEN Lauri, Pingviinit, Nurmijärvi
3. VUORI Anton, Hyvinkään JS
5. SALONEN Joona, Riihimäen JS
5. IHALAINEN Otto, Jigotai, Jyväskylä
7. ERIKSSON Roy, Shirokawa, Porvoo
7. UOTILA Jami, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-28,8
1. JULKUNEN Marcus, Hyvinkään JS
2. KARINKANTA Eelis, Tampereen Judo
3. PÄIVIÖ Patrik, Riihimäen JS
3. ASIKAINEN Felix, Helsingin JudoSport
5. KALA Ville, Chikara, Helsinki
5. KALLIO Mitja, Riihimäen JS
7. PARIKKA Topias, Pingviinit, Nurmijärvi
7. IHALAINEN Veeti, Jigotai, Jyväskylä

EPA-29,8
1. LASALA Daniel, Hyvinkään JS
2. OIKARINEN Pietari, Riihimäen JS
3. OJALA Anton, Riihimäen JS
3. LEPPÄLÄ Joona, Pingviinit, Nurmijärvi
5. LAHTI Roope, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. GYLLING Edward, Hontai Judo, Helsinki
7. POHJOLA Vili, Jigotai, Jyväskylä
7. SYRJÄ Atte, Jukara

EPA-31,6
1. NIVALA Luka, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. PEKKANEN Pyry, Pingviinit, Nurmijärvi
3. KUJANHAARA Joonatan, Chikara, Helsinki
3. VEHMANEN Viljami, Shirokawa, Porvoo
5. MELLIN Ron, Shirokawa, Porvoo
5. SARRO Micke, Budoviikingit, Helsinki
7. CHAN Chifung, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. KULONEN Arttu, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-32,3
1. RAIJ Veikka, Judo-Kan, Espoo
2. HERRALA Arttu, Hontai Judo, Helsinki
3. AHLSTRAND Lassi, Jigotai, Jyväskylä
3. ABOU RAMADAN Abdur-Rahman, Judo-Kan, Espoo
5. RÄSÄNEN Tapio, Budoviikingit, Helsinki
5. LEHTINEN Oskari, Shirokawa, Porvoo
7. NIEMINEN Jonathan, Shirokawa, Porvoo
7. LARIKKA Akseli, Tampereen Judo

EPA-32,8
1. SAARNIO Touko, Budoviikingit, Helsinki
2. SKYTTÄ Tuure, Hontai Judo, Helsinki
3. QURBANI Amir, Popinniemen Isku, Kotka
3. PESONEN Juho, Hontai Judo, Helsinki
5. OVASKA Jose, Bodonos, Kerava
5. VIITANEN Joonas, Popinniemen Isku, Kotka
7. LILJANIEMI Aapo, Pingviinit, Nurmijärvi
7. KAARRE Akseli, Kirkkonummen JS

EPA-33,7
1. MIETTINEN Emil, Budoviikingit, Helsinki
2. LAINE Niklas, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. ANNONEN Arttu, Hyvinkään JS
3. TOLPPALA Tuomas, Budoviikingit, Helsinki
5. PELTOLA Iisakki, Kirkkonummen JS
5. KAIVOLA Verneri, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. RAUDALAINEN Nikita, Popinniemen Isku, Kotka
7. TERÄVÄ Konsta, Arashi, Loviisa

EPA-35,8
1. KOSONEN Oskari, Budoviikingit, Helsinki
2. PITKÄNEN Pyry, Judo-Kan, Espoo
3. LAINE Elmo, Chikara, Helsinki
3. SUSI Daniil, Budoviikingit, Helsinki
5. VÄISÄNEN Kristian, Helsingin JudoSport
5. TEDER Arttu, Hyvinkään JS
7. SAVOLAINEN Iiro, Tampereen Judo
7. SKOGBERG William, Kirkkonummen JS

EPA-40,7
1. HANNULA Eemil, Hämeenlinnan JS
2. TURTA Santeri, Turun JS
3. TALJA Tatu, Hontai Judo, Helsinki
3. ERIKSSON Max, Shirokawa, Porvoo
5. LATTU Touko, Shirokawa, Porvoo
5. AARNIO Arttu, Meido-kan
7. RIISSANEN Miska, Judo-Kan, Espoo
7. NIEMINEN Jukka-Temirlan, Meido-kan

EPA-44,7
1. SAKAH Elias, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. JANTUNEN Lauri, Pingviinit, Nurmijärvi
3. LINDQVIST Robin, Arashi, Loviisa
3. IMMONEN Eemeli, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. FORSMAN Otto, Shirokawa, Porvoo
5. HAIKARAINEN Aaro, Shirokawa, Porvoo
7. BONDE JENSEN Jesper, Hontai Judo, Helsinki
7. KORTELAINEN Otto, Hontai Judo, Helsinki

EPA-27,2
1. DIDIGOV Azrail, Popinniemen Isku, Kotka
2. LATTU Niilo, Shirokawa, Porvoo
3. SARRE Paulus, Meido-kan
3. PITKÄNEN Tino, Judo-Kan, Espoo
5. HALISEVA Eemeli, Tampereen Judo
5. LIEDES Jyri, Lahden JS
7. LINDQVIST Rasmus, Arashi, Loviisa
7. TIIHONEN Toni, Hontai Judo, Helsinki

EPA-30,9
1. DIDIGOV Zaurbek, Popinniemen Isku, Kotka
2. MELLANEN Tony, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. MÄKINEN Eeti, Budoviikingit, Helsinki
3. SAARILEHTO Konsta, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. COREL Max, Budoviikingit, Helsinki
5. SIPILÄ Huuko, Riihimäen JS
7. PÄTSI Roope, Helsingin JudoSport
7. MÄNTTÄRI Santeri, Bodonos, Kerava

EPA-34,4
1. SALONEN Jere, Hyvinkään JS
2. TUOMALA Kalle-Oskar, Arashi, Loviisa
3. STENSTRAND Jesper, Hontai Judo, Helsinki

EPA-34,5
1. MARISTO Taavi, Jukara
2. KASURINEN Victor, Shirokawa, Porvoo
3. KESKVAARA Niki, Shirokawa, Porvoo

EPA-38,0
1. VALIMA Santeri, Riihimäen JS
2. OKSANEN Daniel, Shirokawa, Porvoo
3. BALCIUNAS Stas, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. KINNUNEN Miro, Shirokawa, Porvoo
5. HEINSTRÖM Ville, Judo-Kan, Espoo
5. MCLACHLAN Mikael, Helsingin JudoSport
7. KANERVA Tomi, Jukara
7. INKI Lauri, Hontai Judo, Helsinki

EPA-50,6
1. PUURTINEN Vexi, Holjutai, Hollola
2. ISOMÄKI Alex, Shirokawa, Porvoo
3. NYMAN Joel, Bodonos, Kerava
3. SIITONEN Peik, Shirokawa, Porvoo

ETA-23,0
1. HELLMAN Mea, Nummelan Judo
2. LATVALA Emma, Kirkkonummen JS
3. JOKINEN Emilia, Riihimäen JS

ETA-25,5
1. PIETILÄINEN Vilma, Nummelan Judo
2. ÖSTERLUND Daniela, Chikara, Helsinki
3. HAUTALA Sofia, Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-28,5
1. HANKANIEMI Ronja, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. KOISTINEN Jenna, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. JOKINEN Iida, Riihimäen JS

ETA-37,0
1. HEIKKINEN Ronja, Shirokawa, Porvoo
2. RUNTE Olivia, Hontai Judo, Helsinki
3. PAAVILAINEN Emma, Turun JS
3. VALIMA Ella, Hyvinkään JS
5. HÄMÄLÄINEN Oona, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. AHONEN Anna, Helsingin JudoSport
7. INDREN Helka, Shirokawa, Porvoo
7. TIIHONEN Sara, Hontai Judo, Helsinki

ETA-47,0
1. SEPPÄNEN Titta, Hyvinkään JS
2. KÄRHÄ Essi, Meido-kan
3. TOSSAVAINEN Helmi, Judo-Kan, Espoo
3. OJANEN Katariina, Lahden JS

ETA-54,0
1. SUNDBERG Minttu, Hontai Judo, Helsinki
2. YOUSSEF Salma, Shirokawa, Porvoo
3. WESTERLUND Anna, Keido-kan, Siuntio

ETA-30,0
1. MIELTY Amanda, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. VÄNTTINEN Julia, Hontai Judo, Helsinki
3. NIRHOLA Jenna-Liisa, Nummelan Judo

ETA-30,5
1. BALATKHANOVA Heda, Meido-kan
2. RUOPPA Lotta, Chikara, Helsinki
3. POLVINEN Heta, Hyvinkään JS

ETA-34,0
1. BALATKHANOVA Enisa, Meido-kan
2. KESKVAARA Emma, Shirokawa, Porvoo
3. LEPONEN Johanna, Shirokawa, Porvoo
3. MARISTO Milla, Jukara
5. KAPP Sigrit, Akagi
5. KUISMANEN Kerttu, Shirokawa, Porvoo
7. ISOPOUSSU Nella, Nummelan Judo
7. NIEMINEN Kati, Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-38,0
1. LIIVALAHTI Tinka, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. NURMI Senni, Holjutai, Hollola
3. BERTILLS Jenny, Kirkkonummen JS

DPTA-31,1
1. MÄKINEN Miikka, Jigotai, Jyväskylä
2. GEISOR Joel, Shirokawa, Porvoo
3. KÄRSÄMÄ Leevi, Popinniemen Isku, Kotka
3. NIEMINEN Veikko, Judo-Kan, Espoo

DPTA-35,4
1. KULMALA Roni, Shinrai, Pirkkala
2. OHERT Rasmus, Kirkkonummen JS
3. LATTU Onni, Shirokawa, Porvoo
3. SAARINEN Roni, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. TÖRMÄNEN Rauli, Arashi, Loviisa
5. LAAKSO Iida, Popinniemen Isku, Kotka
7. HEIKARI Daniel, Hontai Judo, Helsinki
7. STRIEN Mikko, Judo-Kan, Espoo

DPTA-44,0
1. WAHLBÄCK Aleksi, Budoviikingit, Helsinki
2. RINNE Saska, Arashi, Loviisa
3. LAAKSO Lauri, Shirokawa, Porvoo

DPTA-54,4
1. HAAPALA Joonatan, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. BABENOV Georgy, Budoviikingit, Helsinki
3. VALIMA Mila, Hyvinkään JS
3. SAARINEN Felix, Judo-Kan, Espoo

DPTA-38,5
1. VEHMAS Vili, Kirkkonummen JS
2. NIITTYVUOPIO Joel, Shirokawa, Porvoo
3. KARISTO Leo, Kirkkonummen JS
3. RAIJ Sampo, Judo-Kan, Espoo
5. STENSTRAND Jonatan, Hontai Judo, Helsinki
5. LINNOSSUO Daniil, Meido-kan
7. HJELT Anton, Helsingin JudoSport
7. TURUNEN Ronja, Lahden JS

DPTA-46,0
1. HELO Otto, Helsingin JudoSport
2. TIITU Arttu, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. HAVAS Tomi, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. SALONEN Tony, Hyvinkään JS

DPA-40,3
1. TUULOSNIEMI Nuutti, Judo-Kan, Espoo
2. SELYANIN Fedor, Chikara, Helsinki
3. ASULA Kristian, Judo-Kan, Espoo
3. SAARINEN Markus, Judo-Kan, Espoo
5. SEPPÄNEN Niilo, Judo-Kan, Espoo
5. ITÄAHO Arttu, Kirkkonummen JS
7. SALOJÄRVI Timo, Judo-Kan, Espoo
7. KOVANEN Oiva, Jukara

DPA-66,2
1. SIKET-SZASZ Aron, Judo-Kan, Espoo
2. KOSTET Tom, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. MÄKI Antti, Turun JS

CPTA-49,1
1. KUUSELA-OPAS Juho, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. MUUKKONEN Reetta, Hontai Judo, Helsinki
3. LAAKSO Ilari, Judo-Kan, Espoo

CPTA-62,5
1. LEHTOLA Iiro, SKU
2. SALO Jere, SKU
3. PURRA Peik, Judo-Kan, Espoo

CPTA-55,3
1. KARVONEN Anna, Budoviikingit, Helsinki
2. AHONEN Eemeli, Tapanilan Erä, Helsinki
3. TUJUNEN Aleksi, Judo-Kan, Espoo

CPA-42,2
1. KOTIAHO Sampo, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. HALONEN Pyry, Helsingin JudoSport
3. KULMALA Mico, Shinrai, Pirkkala

EPTY-33,7
1. MYLLYLÄ Rasmus, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. AIRAKSINEN Sampo, Jukara
3. SAARINEN Panu, Helsingin JudoSport
3. AIRAKSINEN Tapio, Jukara

EPTY-37,4
1. ANDREEV Atos, Helsingin JudoSport
2. KURKI Simo, Popinniemen Isku, Kotka
3. HUSU Kira, Turun JS

DPY-33,7
1. TÄHTELÄ Jon, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. RIUTTANEN Vili, Akagi
3. SARRE Rasmus, Meido-kan

DPY-38,0
1. SUNDVIK Aaro, Orimattilan JS
2. HEINONEN Henry, Orimattilan JS
3. ARVONEN Veikko, Judo-Kan, Espoo

DPY-51,7
1. LAUNONEN Veikka, Akagi
2. KERVE Kaapo, Tapanilan Erä, Helsinki
3. VUORIO Otto, Judo-Kan, Espoo

DPY-56,0
1. HIRVINEN Panu, Judo-Kan, Espoo
2. SIMOJOKI Heikki, Akagi
3. RANTAVUORI Nicklas, Kirkkonummen JS

DPTY-42,7
1. HYRY Juho, Helsingin JudoSport
2. KUISMIN Joni, SKU
3. KOTOV Daniel, Tikkurilan Judokat, Vantaa

CPTY-51,5
1. KARJALAINEN Juho, Popinniemen Isku, Kotka
2. HEINONEN Nanna, Lahden JS
3. KANKANEN Siiri, Popinniemen Isku, Kotka

CPT-35,3
1. PÄÄSKYSMÄKI Jani, Shirokawa, Porvoo
2. PIRI Emma, Helsingin JudoSport
3. MIETTINEN Pyry, Nummelan Judo

CP+62
1. VALIMA Ville, Hyvinkään JS
2. HAZARD Kalle, Helsingin JudoSport
3. ÖSTMAN Joona, Judo-Kan, Espoo

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa