Junnu Cup II 20.4.2013, Järvenpää, Tulokset

Kilpailuun osallistui 263 ottelijaa. He edustivat
yhteensä 31 eri seuraa.  Kaaviot ja tulokset sivuilla www.judoshiai.fi

Seuratulokset kahden osakilpailun jälkeen löytyvät klikkaamalla tästä.


TULOKSET


EPA-23,8 (8)
1.    MONTONEN Nikita    Popinniemen Isku, Kotka
2.    RYHÄNEN Eerik    Judo-Kan, Espoo
3.    LEMSTRÖM Max    Hyvinkään JS
3.    PAVLOV Tristan    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    KOHL Erik    Judo-Kan, Espoo
5.    TORKKEL Matias    Shirokawa, Porvoo
7.    SKYTTÄ Mikael    Popinniemen Isku, Kotka
7.    VIITANEN Joona    Chikara, Helsinki

EPA-24,8 (8)
1.    NIEMI Ville    Riihimäen JS
2.    MÄLKKI Mikael    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    HERRALA Kalle    Hontai Judo, Helsinki
3.    NGUGI William    Judo-Kan, Espoo
5.    MAJURI Anton    Kirkkonummen JS
5.    LEVO Roni    Espoon Urheilijat
7.    SKOGBERG Jimmy    Kirkkonummen JS
7.    JÄRNSTEDT Antton    Raision Ryhti

EPA-25,9 (8)
1.    TSOLOEV Muslim    Popinniemen Isku, Kotka
2.    NIEMINEN Veerti    Judo-Kan, Espoo
3.    MÄKELÄ Mikke    Nokian Judo
3.    JÄRVINEN Otso-Antero    Bodonos, Kerava
5.    RAVALT Patrik    Helsingin JudoSport
5.    AHLGREN Elias    Chikara, Helsinki
7.    LUNDQVIST Topi    Chikara, Helsinki
7.    TUOMINEN Otso    Jukara

EPA-28,0 (8)
1.    LATTU Niilo    Shirokawa, Porvoo
2.    SALOMÄKI Myrsky    Budoviikingit, Helsinki
3.    SOINI Aleksi    Hontai Judo, Helsinki
3.    KEISU Joni    Jukara
5.    KARJALAINEN Joni    Arashi, Loviisa
5.    YUROV Maxim    Popinniemen Isku, Kotka
7.    RIISSANEN Pyry    Judo-Kan, Espoo
7.    VANSHIKA Phull    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-29,3 (8)
1.    CAPA Nicolas    Jukara
2.    BRADE Leo    Chikara, Helsinki
3.    HOIKKA Arttu    Meido-kan
3.    CRESSWELL-SMITH Oliver    Judo-Kan, Espoo
5.    RIEKKINEN Joonas    Shirokawa, Porvoo
5.    TAAJAMAA Joonatan    Helsingin JudoSport
7.    PIHAMÄKI Jesse    Kirkkonummen JS
7.    HAIKONEN Anssi    Judo-Kan, Espoo

EPA-29,7 (8)
1.    LUKKARINEN Thomas    Lohjan Urheilijat
2.    LINDEMAN Taisto    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    MATIKAINEN Konsta    Akagi
3.    URO Lenni    Hontai Judo, Helsinki
5.    ANDERSSON Eppu    Shirokawa, Porvoo
5.    CRESSWELL-SMITH Joshua    Judo-Kan, Espoo
7.    TIIHONEN Toni    Hontai Judo, Helsinki
7.    SIKSTRÖM Ville    Akagi

EPA-31,8 (8)
1.    KOSKELA Mikael    Riihimäen JS
2.    SALMINEN Justus    Shirokawa, Porvoo
3.    JONES Thomas    Budoviikingit, Helsinki
3.    TIRRI Aapo    Bodonos, Kerava
5.    LINBERG Aapo    Bodonos, Kerava
5.    SALONEN Ensio    Tikkurilan Judokat, Vantaa
7.    VALLIER Timo    Hontai Judo, Helsinki
7.    CETIN Helbest    Nummelan Judo

EPA-32,8 (8)
1.    NEVALAINEN Matti    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    OJALA Anton    Riihimäen JS
3.    KULONEN Arttu    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    BACKMAN Oliver    Shirokawa, Porvoo
5.    PUURUNEN Miiko    Riihimäen JS
5.    IVANOFF Pauli    Riihimäen JS
7.    SOLA Juho    Shirokawa, Porvoo
7.    LINDQVIST Rasmus    Arashi, Loviisa

EPA-33,8 (8)
1.    GRANFELT Benjamin    Hontai Judo, Helsinki
2.    MÄKELÄ Riku    Judo-Kan, Espoo
3.    SUOJALEHTO Sampo    Judo-Kan, Espoo
3.    RÄSÄNEN Tapio    Budoviikingit, Helsinki
5.    KIELOSTO Pyry    Judo-Kan, Espoo
5.    SOLALUOTO Niilo    Tikkurilan Judokat, Vantaa
7.    KUUTSA Iiro    Judo-Kan, Espoo
7.    KÄÄRIÄINEN Jesse    Hontai Judo, Helsinki

EPA-35,1 (8)
1.    NISKANEN Joel    Keido-kan, Siuntio
2.    RAUDALAINEN Nikita    Popinniemen Isku, Kotka
3.    SYRJÄ Atte    Jukara
3.    SUOJA Joel    Bodonos, Kerava
5.    HEIKARI Daniel    Hontai Judo, Helsinki
5.    HOLOPAINEN Veeti    Lahden JS
7.    PARTANEN Eetu    Jukara
7.    TÄHTINEN Eemeli    Hontai Judo, Helsinki

EPA-36,1 (7)
1.    MUTTILAINEN Onni    Joutsan Tarmo
2.    SEPPÄNEN Joni    Pingviinit, Nurmijärvi
3.    BERGMAN Noah    Judo-Kan, Espoo
3.    PÄTSI Roope    Helsingin JudoSport

EPA-37,9 (8)
1.    QURBANI Amir    Popinniemen Isku, Kotka
2.    REPONEN Aleksi    Joutsan Tarmo
3.    KARTANO Tomi    Budoviikingit, Helsinki
3.    IKÄHEIMONEN Ilari    Nummelan Judo
5.    PURHONEN Oliver    Bodonos, Kerava
5.    RYYNÄNEN Julius    Chikara, Helsinki
7.    NOCITO Johannes    Bodonos, Kerava
7.    OLIN Otto    Shirokawa, Porvoo

EPA-41,3 (8)
1.    OKSANEN Daniel    Shirokawa, Porvoo
2.    KOVANEN Walter    Shirokawa, Porvoo
3.    OLIN Verneri    Bodonos, Kerava
3.    TAS Alican    Budoviikingit, Helsinki
5.    TAKAMAA Jere    Lappajärven Veikot
5.    MIETTINEN Linus    Budoviikingit, Helsinki
7.    EVÄLÄ Juhana    Lappajärven Veikot
7.    REIJONEN Eetu    Lahden JS

EPA-43,2 (8)
1.    BAYA CHATTI Rami    Helsingin JudoSport
2.    JÄÄSKELÄINEN Matias    Jukara
3.    JUVANEN Ville    Jukara
3.    TISHCHENKO Rostislav    Popinniemen Isku, Kotka
5.    SILLANPÄÄ Touko    Jukara
5.    EVÄLÄ Joonas    Lappajärven Veikot
7.    RIISSANEN Miska    Judo-Kan, Espoo
7.    SALMINEN Sami    Akagi

EPA-47,0 (3)
1.    LAINE Mikael    Akagi
2.    KASKENTAUS Rudolf    Budoviikingit, Helsinki
3.    BOUGHDIRI Amir    Judo-Kan, Espoo

EPA-27,1 (8)
1.    LAHTI Eero    Judo-Kan, Espoo
2.    OKSANEN Sauli    Nummelan Judo
3.    TAIPALKOSKI Taavi    Akagi
3.    LAHTINEN Aleksi    Judo-Kan, Espoo
5.    SKYTTÄ Aleksanteri    Popinniemen Isku, Kotka
5.    JUNTUNEN Konsta    Joutsan Tarmo
7.    KOISTINEN Joona    Tikkurilan Judokat, Vantaa
7.    KIELOSTO Eemi    Judo-Kan, Espoo

EPA-30,7 (8)
1.    DIDIGOV Azrail    Popinniemen Isku, Kotka
2.    OIKARINEN Pietari    Riihimäen JS
3.    BARTOLINI Guglielmo    Judo-Kan, Espoo
3.    HIETANEN Samu    Judo-Kan, Espoo
5.    SAARINEN Aaron    Raision Ryhti
5.    CETIN Rodi    Nummelan Judo
7.    KARHULA Eelis    Hontai Judo, Helsinki
7.    HÄNNINEN Klaus    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-55,1 (3)
1.    NYMAN Joel    Bodonos, Kerava
2.    LINDQVIST Robin    Arashi, Loviisa
3.    PURO Miska    Lohjan Urheilijat


ETA-26,1 (5)
1.    NIKKILÄ Erica    Nokian Judo
2.    HELLMAN Mea    Nummelan Judo
3.    SUNDSTRÖM Pinja    Nummelan Judo

ETA-28,8 (8)
1.    PIETILÄINEN Vilma    Nummelan Judo
2.    HÄMÄLÄINEN Roosa    Shirokawa, Porvoo
3.    TORKKEL Henni-Sofia    Shirokawa, Porvoo
3.    LATVALA Emma    Kirkkonummen JS
5.    TURUNEN Pihla    Shirokawa, Porvoo
5.    HUTRI Helmi    Joutsan Tarmo
7.    KAIKKOLA Senni    Judo-Kan, Espoo
7.    KULMALA Rosa    Shinrai, Pirkkala

ETA-44,8 (3)
1.    VIREN Jonna    Shirokawa, Porvoo
2.    PUDAS Olivia    Akagi
3.    KUVAJA Kaisa    Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-30,5 (6)
1.    STROM Marianna    Lahden JS
2.    KOIVISTO Kaisla    Meido-kan
3.    VÄISÄNEN Rose    Helsingin JudoSport
3.    HÖRHAMMER Jasmin    Kirkkonummen JS

ETA-34,8 (5)
1.    LAVIKAINEN Ella    Orimattilan JS
2.    VÄNTTINEN Julia    Hontai Judo, Helsinki
3.    RUOPPA Lotta    Chikara, Helsinki

ETA-38,5 (4)
1.    NEUVONEN Saara    Meido-kan
2.    MARISTO Milla    Jukara
3.    AHONEN Anna    Helsingin JudoSport




DPA-32,0 (8)
1.    ABO RAMADAN Sami    Judo-Kan, Espoo
2.    FREDRIKSSON Kasper    Judo-Kan, Espoo
3.    SEPPÄ Veeti    Nummelan Judo
3.    CORELL Max    Budoviikingit, Helsinki
5.    GYLLING Edward    Hontai Judo, Helsinki
5.    VOUTILAINEN Aatu    Riihimäen JS
7.    VILHELMSSON Joonas    Nummelan Judo
7.    NOUSIAINEN Totte    Turun JS

DPA-36,8 (8)
1.    KHAZIEV Artur    Chikara, Helsinki
2.    SUPPULA Samuli    Nokian Judo
3.    VIITANEN Joonas    Popinniemen Isku, Kotka
3.    PONKINIEMI Elmo    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    ALANNE Okko    Chikara, Helsinki
5.    KURKI Veikko    Meido-kan
7.    TOMMILA Leevi    Budoviikingit, Helsinki
7.    DAHLBERG Akseli    Shirokawa, Porvoo

DPA-41,5 (4)
1.    MCLACHLAN Mikael    Helsingin JudoSport
2.    VALIMA Santeri    Riihimäen JS
3.    ARGATOV Nikolai    Judo-Kan, Espoo

DPA-56,9 (4)
1.    SEPPOR Kristofer    Bodonos, Kerava
2.    SIITONEN Peik    Shirokawa, Porvoo
3.    SUKHIN Petr    Budoviikingit, Helsinki

DPA-86,2 (2)
1.    BAMGBALA Anton    Budoviikingit, Helsinki
2.    UITTO Pietari    Bodonos, Kerava

DPA-34,3 (8)
1.    NISSINEN Rami    Pingviinit, Nurmijärvi
2.    SALOMÄKI Ronin    Budoviikingit, Helsinki
3.    SKOGBERG William    Kirkkonummen JS
3.    SCHENK Tobias    Popinniemen Isku, Kotka
5.    KUJANSUU Mirko    Budoviikingit, Helsinki
5.    HERRALA Arttu    Hontai Judo, Helsinki
7.    LEVO Riku    Espoon Urheilijat
7.    LEHTONEN Benjamin    Joutsan Tarmo

DPA-50,0 (4)
1.    ISOMÄKI Alex    Shirokawa, Porvoo
2.    KONSTANTINOV Vitali    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    KOLEHMAINEN Arttu    Bodonos, Kerava


DTA-34,4 (3)
1.    LEPONEN Johanna    Shirokawa, Porvoo
2.    RIUTTANEN Eevi    Akagi
3.    VILJANEN Tuuli    Helsingin JudoSport

DTA-61,4 (2)
1.    YOUSEF Salma    Shirokawa, Porvoo
2.    THONGSUT Yada    Tikkurilan Judokat, Vantaa


DPTA-39,7 (8)
1.    NEVALAINEN Mikko    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    VÄISÄNEN Kristian    Helsingin JudoSport
3.    HJELT Anton    Helsingin JudoSport
3.    LAXÉN Frida    Kirkkonummen JS
5.    KINNUNEN Terhi    Chikara, Helsinki
5.    NUOTIO Niklas    Budoviikingit, Helsinki
7.    KÄÄRIAINEN Tino    Hontai Judo, Helsinki
7.    LIPATOV Valery    Budoviikingit, Helsinki

DPTA-44,7 (5)
1.    ERIKSSON Max    Shirokawa, Porvoo
2.    PUUSTELLI Eemeli    Arashi, Loviisa
3.    IMMONEN Eemeli    Tikkurilan Judokat, Vantaa




CPA-52,6 (4)
1.    KOLEHMAINEN Miko    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    ANTTILA Lauri    Akagi
3.    PARVIAINEN Santeri    Hontai Judo, Helsinki

CPA-59,7 (4)
1.    VIRJO Luca    Riihimäen JS
2.    KASKISUO Tomi    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    JÄRVINEN Roope    Arashi, Loviisa

CPA-67,0 (3)
1.    RÄISÄNEN Lauri    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    ARGILLANDER Aleksi    Lahden JS
3.    HORSMANHEIMO Viktor    Helsingin JudoSport


CTA-58,0 (3)
1.    SIMOLA Laura    Akagi
2.    SILLANSUO Mari    Holjutai, Hollola
3.    HYTTINEN Vera    Akagi

CPTA-45,7 (4)
1.    LINDROTH Oula    Hontai Judo, Helsinki
2.    HONKANEN Eetu    Akagi
3.    RABB Hannes    Kirkkonummen JS



EDP-40,0 (3)
1.    KASURINEN Victor    Shirokawa, Porvoo
2.    KUOPPALA Elias    Chikara, Helsinki
3.    NISKA Petteri    Helsingin JudoSport

EDP-45,0 (4)
1.    SAARENKOSKI Elias    Kirkkonummen JS
2.    KNUTAR Eemil    Akagi
3.    JÄMSEN Pyry    Judo-Kan, Espoo

EDPT-31,0 (3)
1.    MÄKINEN Eeti    Budoviikingit, Helsinki
2.    KALA Ville    Chikara, Helsinki
3.    ÖSTERLUND Daniela    Chikara, Helsinki

EDPT-35,0 (4)
1.    SAARNIO Touko    Budoviikingit, Helsinki
2.    GEISOR Joel    Shirokawa, Porvoo
3.    SAEGA Daniel    Judo-Kan, Espoo




DCPT-49,9 (5)
1.    HELO Otto    Helsingin JudoSport
2.    LAUNONEN Veikka    Akagi
3.    MAKUNEN Teemu    Hontai Judo, Helsinki



CP-34,8 (4)
1.    SAARINEN Roni    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    RIUTTANEN Vili    Akagi
3.    KUJANSUU Jaime    Budoviikingit, Helsinki

CT-39,5 (2)
1.    PIRI Emma    Helsingin JudoSport
2.    KIVINEN Jennina    Orimattilan JS

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa