Junnu Cup I 7.3.2010 Järvenpää

Kilpailijoita 210 jotka edustivat 23 seuraa.

Seuratulokset:

Junnu-Cup I, Järvenpää





SeuraLKMOtt-pisttytötjärjYht
1.JUDO-KAN38828
128
2.BUDOVIIKINGIT25478
80
3.JUKARA15303
48
4.TIKKURILAN JUDOKAT14283
45
4.KIRKKONUMMEN JS15291
45
6.CHIKARA11260
37
7.BODONOS12211
34
8.JÄRVENPÄÄN AKAGI8182533
9.HONTAI JUDO8221
31
10.SHIROKAWA8181
27
11.TURUN JS8180
26
12.NUMMELAN JUDO9122
23
12.MEIDO-KAN7151
23
14.RIIHIMÄEN JS9121
22
15.HYVINKÄÄN JS883
19
16.JUKATA3111
15
17.FUGUDA3100
13
18.KEIDO-KAN270
9
19.LAHDEN JS241
7
20.TAPANILAN ERÄ231
6
21.ESPOON JUDOKERHO140
5
22.PINGVIINIT120
3
23.ARARUIKAN100
1


210





Tilastot ja kaaviot löytyvät osoitteesta www.judoshiai.fi

Tulokset

ET-27,8
1. Erika RAJANIEMI NUMMELAN JUDO
2. Kiia PASANEN JUKARA
3. Oona SÄÄSKILAHTI JUDO-KAN
3. Aino ASKLÖF KIRKKONUMMEN JS
5. Senja TERTSUNEN RIIHIMÄEN JS
5. Eevi KESÄLÄ JUDO-KAN

ET-31,4
1. Essi KÄRHÄ MEIDO-KAN
2. Angela CHARMAKAR BODONOS
3. Alisa VAARA BUDOVIIKINGIT

ET-25,0
1. Säde SÄRKINIEMI BUDOVIIKINGIT
2. Rosa MANKKI JUDO-KAN
3. Solveig PÖYSTI JUDO-KAN

EP-21,5
1. Urho HEIKKINEN TIKKURILAN JUDOKAT
2. Jere ASKOLA BODONOS
3. Eemeli ASKOLA BODONOS

EP-23,4
1. Mimo TAGUCHI JUKARA
2. Lauri LEHTO CHIKARA
3. Elias SIVONEN FUGUDA

EP-24,8
1. Emil LAMMINMÄKI JÄRVENPÄÄN AKAGI
2. Max JUVANDER JUDO-KAN
3. Juuso JOKINEN BODONOS
3. Noah IIVANAINEN NUMMELAN JUDO
5. Elias ISO-KUORTTI JUKARA
5. Tatu HILTUNEN KIRKKONUMMEN JS

EP-25,9
1. Patrik PAVLOV TIKKURILAN JUDOKAT
2. Samuel VIRTA HYVINKÄÄN JS
3. Veikko KURKI MEIDO-KAN
3. Veeti KANERVA KIRKKONUMMEN JS
5. Niilo NYKÄNEN TIKKURILAN JUDOKAT
5. Gosha ZUBKOV MEIDO-KAN

EP-28,9
1. Jimi LEHIKOINEN CHIKARA
2. Elias LOSTEDT KEIDO-KAN
3. Axel TUOMINEN TIKKURILAN JUDOKAT
3. Nestori MORÉN HONTAI JUDO
5. Iivari TUOMOLA TIKKURILAN JUDOKAT
5. Elias VILLIKKA JUDO-KAN

EP-29,4
1. Aatu SIVONEN FUGUDA
2. Jussi HOLOPAINEN TIKKURILAN JUDOKAT
3. Artjom MANTULIN BUDOVIIKINGIT
3. Konsta PAANANEN KIRKKONUMMEN JS
5. Stas BALCHYUNAS BODONOS
5. Mikko RUOPPA CHIKARA

EP-31,8
1. James VIHAVAINEN SHIROKAWA
2. Niko RAUTIONAHO JÄRVENPÄÄN AKAGI
3. Lauri KARIMO KIRKKONUMMEN JS
3. Jami-Eeli KEMPPAINEN BUDOVIIKINGIT
5. Topi OJANEN SHIROKAWA
5. Matias PAAVILAINEN TURUN JS

EP-32,5
1. Paulo TERHIÄ BUDOVIIKINGIT
2. Emil WIKSTRÖM JUDO-KAN
3. Elias ELGH KIRKKONUMMEN JS
3. Oskar HARTIKAINEN HYVINKÄÄN JS
5. Erik MÄKITALO JUDO-KAN
5. Samuli MARKKANEN JUKARA

EP-35,3
1. Juho HYRY CHIKARA
2. Ilja ROUDAK HONTAI JUDO
3. Veikka LAUNONEN JÄRVENPÄÄN AKAGI
3. Roni YLÄ-KAARRE JUDO-KAN
5. Nico VIRTA CHIKARA
5. Aku HAIKARAINEN SHIROKAWA

EP-40,4
1. Erkka KIVISTÖ JUDO-KAN
2. Mikko LINNAKOSKI NUMMELAN JUDO
3. Nuutti NIKKOLA MEIDO-KAN

EPT-36,4
1. Linus KÄLLI KIRKKONUMMEN JS
2. Albert CUNY JUDO-KAN
3. Jaicus HARIKKO BODONOS
3. Elias VALIMA RIIHIMÄEN JS
5. Lotta KOLJONEN JUDO-KAN
5. Juuso SAARIKOSKI JUDO-KAN

EP-27,9
1. Jonas LINDQVIST SHIROKAWA
2. Julius MANNINEN JUKATA
3. Boris PEREVALOV MEIDO-KAN
3. Robin PAJUNEN JUKARA
5. Erik REEN MEIDO-KAN
5. Antti KUMPULAINEN HYVINKÄÄN JS

EPT-30,5
1. Victor PETROV BODONOS
2. Aurora TAGUCHI JUKARA
3. Jyri KÄHKÖNEN BODONOS

EP-38,5
1. Maksim ROUDAK HONTAI JUDO
2. Panu HIRVINEN JUDO-KAN
3. Aku LESKINEN BUDOVIIKINGIT
3. Joonatan RIMPILÄINEN JUDO-KAN
5. Pekka FLINK SHIROKAWA
5. Vadim KUZNETSOV BUDOVIIKINGIT

EP-42,0
1. Max WESTERLUND KEIDO-KAN
2. Jere RAJALA JUKARA
3. Aatu HARJU BUDOVIIKINGIT

DP-33,2
1. Akira TAGUCHI JUKARA
2. Onni HEIKKINEN RIIHIMÄEN JS
3. Daniel PALOMÄKI Nummelan Judo

DP-40,0
1. Lassi RUOPPA CHIKARA
2. Iikka NIKKOLA MEIDO-KAN
3. Niko KEINÄNEN PINGVIINIT

DP-71,7
1. Teo TOIKKA CHIKARA
2. Aleksius KURKELA RIIHIMÄEN JS
3. Matias MANKKI JUDO-KAN

DPT-28,3
1. Mate JONAS JUDO-KAN
2. Roope KARPPINEN HONTAI JUDO
3. Satu PERUNKA TIKKURILAN JUDOKAT

DPT-32,3
1. Jon WYERS JUDO-KAN
2. Sara TAMMINEN SHIROKAWA
3. Valtteri RAUHALA TURUN JS
3. Taru PERUNKA TIKKURILAN JUDOKAT
5. Brendan IIVANAINEN NUMMELAN JUDO
5. Aleksi ISO-KUORTTI JUKARA

DPT-33,3
1. Hannes HAKALA JUDO-KAN
2. Markus MÄKELÄ JUDO-KAN
3. Alexandra HUTTUNEN TAPANILAN ERÄ

DPT-37,2
1. Ismo OJANEN SHIROKAWA
2. Ville JOKIKOKKO JUDO-KAN
3. Nessy PAKU-TOTO HONTAI JUDO
3. Elias VAINIO CHIKARA
5. Juho HILTUNEN KIRKKONUMMEN JS
5. Alex JUVANDER JUDO-KAN

DPT-40,1
1. Jim FORSBERG FUGUDA
2. Silver OLE TIKKURILAN JUDOKAT
3. Doa ALAEDDINE JUDO-KAN
3. Aria PIRNEH BUDOVIIKINGIT
5. Rho BROMAN TIKKURILAN JUDOKAT
5. Valtteri TUORINIEMI TAPANILAN ERÄ

DPT-44,5
1. Waltteri KOSKI BUDOVIIKINGIT
2. Aapo SUOMALAINEN BUDOVIIKINGIT
3. Erik JACOBY KIRKKONUMMEN JS
3. Mika LÖTJÖNEN JUDO-KAN
5. Elmeri TONTERI BUDOVIIKINGIT
5. Jenny REINIKAINEN JUKARA

DPT-47,4
1. Eeva POHTO JUDO-KAN
2. Oskari KOSKINEN KIRKKONUMMEN JS
3. Joona ÖSTMAN JUDO-KAN

DPT-57,0
1. Hanna-Mari SAALO JUKATA
2. Timur SIREN BUDOVIIKINGIT
3. Veera VIRTANEN HYVINKÄÄN JS

DPT-46,9
1. Niilo AMOROSO JÄRVENPÄÄN AKAGI
2. Saara SYVÄNIEMI BUDOVIIKINGIT
3. Santeri SIPILÄ JUDO-KAN

CP-45,3
1. Max PAJUNEN JUKARA
2. Ville SVENSK HONTAI JUDO
3. Manu RÖNKKÖ BODONOS

CP-52,6
1. Julius VÄLIMÄKI TURUN JS
2. Aleksi SUONKANTA AKAGI
3. Olli PAJU JUDO-KAN

CP-59,2
1. Joni HAUTALA JUDO-KAN
2. Jussi IJÄS TURUN JS
3. Jere KEMOFF JÄRVENPÄÄN AKAGI

CP-59,6
1. Anssi MÄNTYLÄ JUDO-KAN
2. Jiro VALIMA RIIHIMÄEN JS
3. Mahdi AL-ZALIMI JUDO-KAN

CP-62,3
1. Theo KOVERO BUDOVIIKINGIT
2. Birger SIRVIÖ CHIKARA
3. Samu PIETILÄ TIKKURILAN JUDOKAT

CP-74,9
1. Emil SIEVINEN ESPOON JUDOKERHO
2. Henri PALIN JUDO-KAN

CPT-47,7
1. Henry URHONEN TURUN JS
2. Joni HIETAMIES JUKARA
3. Greta RIMPILÄINEN JUDO-KAN

CPT-48,6
1. Tomi OLLIKAINEN JUKATA
2. Mirjam (Mimmi) SAARINEN BUDOVIIKINGIT
3. Tony MANNELIN TURUN JS

CP-42,1
1. Akseli KOSKINEN KIRKKONUMMEN JS
2. Anton SALMENKYLÄ HONTAI JUDO
3. Pauli URMAS TURUN JS

CPT-50,8
1. Annika TANTTU LAHDEN JS
2. Sandra OLE TIKKURILAN JUDOKAT
3. Roope MARTIKAINEN HONTAI JUDO

CP-55,5
1. Tuomas HILKOS KIRKKONUMMEN JS
2. Jouni PAINIO BUDOVIIKINGIT
3. Ben SINKKO Budoviikingit

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa