Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpäässä


Osallistujia oli 213 jotka edustivat yhteensä 25 judoseuraa

Tilastot ja kaaviot osoitteessa www.judoshiai.fi
Seurapisteet klikkaamalla tästä.

Tulokset


ETA-24,0
1.    Kiia KAUTTO    Sobudo, Somero
2.    Roosa MANKKI    Judo-Kan, Espoo
3.    Frida LEHTO    Shirokawa, Porvoo

ETA-26,3
1.    Anne-Liis KRUUSI    Judo-Kan, Espoo
2.    Ella AAKKO    Hontai Judo, Helsinki
3.    Solveig PÖYSTI    Judo-Kan, Espoo

ETA-31,6
1.    Eevi KESÄLÄ    Judo-Kan, Espoo
2.    Aino ASKLÖF    Kirkkonummen JS
3.    Ronja HEIKKINEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Meriliis TAMM    Shirokawa, Porvoo

ETA-39,6
1.    Essi KÄRHÄ    Meido-kan
2.    Tanja HEIKKINEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Vilma INDRÉN    Shirokawa, Porvoo

ETA-28,3
1.    Emilia HEINONEN    Orimattilan JS
2.    Milla MARISTO    Jukara
3.    Eevi RIUTTANEN    Akagi

EPA-22,0
1.    Jere ASKOLA    Bodonos, Kerava
2.    Eemeli ASKOLA    Bodonos, Kerava
3.    Ville MATTILA    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-25,0
1.    Aamos BLOMBERG    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Noah IIVANAINEN    Nummelan Judo
3.    Rebin KADIRI    Budoviikingit, Helsinki
3.    Victor ASKLÖF    Kirkkonummen JS
5.    Mikko MATTILA    Judo-Kan, Espoo
5.    Emil KLEFSTRÖM    Meido-kan

EPA-28,0
1.    Sampo AIRAKSINEN    Jukara
2.    Niilo NYKÄNEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Kuutti HUHTALA    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Veikko KURKI    Meido-kan
5.    Hugo ELOPURO    Espoon Judokerho
5.    Touko SAARNIO    Budoviikingit, Helsinki

EPA-29,0
1.    Erik REEN    Meido-kan
2.    Emil MIETTINEN    Budoviikingit, Helsinki
3.    Niko ISOPOUSSU    Nummelan Judo
3.    Urho LÄÄRÄ    Akagi
5.    Myrsky ALATALO    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Niklas NÄSÄLÄ    Jukara

EPA-31,0
1.    Tuomas OJALA    Bodonos, Kerava
2.    Matias PAAVILAINEN    Turun JS
3.    Jussi VIERIMAA    Judo-Kan, Espoo
3.    Onni EROLA    Akagi
5.    Saku FRILANDER    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Niko KANERVA    Hyvinkään JS

EPA-32,0
1.    Henry HEINONEN    Orimattilan JS
2.    Aaro SUNDVIK    Orimattilan JS
3.    Rasmus SUNDHOLM    Orimattilan JS
3.    Matias AALTONEN    Riihimäen JS
5.    Simo KURKI    Popinniemen Isku, Kotka
5.    Oskari KOSONEN    Budoviikingit, Helsinki

EPA-36,0

1.    Aku HAIKARAINEN    Shirokawa, Porvoo
2.    Joe LIIMATAINEN    Meido-kan
3.    Otso BLOMBERG    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Juho HYRY    Chikara, Helsinki
5.    Santeri MIKKONEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa
5.    Emil HAAPALAINEN    Bodonos, Kerava

EPA-40,0
1.    Lucas SANNHOLM    Kirkkonummen JS
2.    Oskari HYÖKYVAARA    Tapanilan Erä, Helsinki
3.    Rami LAHTINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-27,0

1.    Juuso PASSILA    Bodonos, Kerava
2.    Veeti KANERVA    Kirkkonummen JS
3.    Juuso JOKINEN    Bodonos, Kerava
3.    Sampo VESA    Hontai Judo, Helsinki
5.    Joel MAKKONEN    Nummelan Judo
5.    Tapio AIRAKSINEN    Jukara

EPA-30,0
1.    Arttu MANTULIN    Budoviikingit, Helsinki
2.    Tatu TALJA    Hontai Judo, Helsinki
3.    Nico VIRTA    Chikara, Helsinki
3.    Otto KOVALAINEN    Jukara
5.    Eemil HANNULA    Hämeenlinnan JS
5.    Pyry HYTTINEN    Bodonos, Kerava

EPA-34,0
1.    Axel KALENIUS    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Erik MÄKITALO    Judo-Kan, Espoo
3.    Emelian SUSI    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Joel NIITTYVUOPIO    Shirokawa, Porvoo
5.    Joska LEPPÄLÄ    Hontai Judo, Helsinki
5.    Max ERIKSSON    Shirokawa, Porvoo

EPA-34,1
1.    Kasper KÖNNÖMÄKI    Akagi
2.    Konsta KOIVISTO    Meido-kan
3.    Max COHEN    Judo-Kan, Espoo
3.    Kristian ASULA    Judo-Kan, Espoo
5.    Verneri HAKKARAINEN    Popinniemen Isku, Kotka
5.    Max MÄKYNEN    Meido-kan

DTA-31,3

1.    Jenna KANGASNIEMI    Turun JS
2.    Ilona KOVALAINEN    Jukara

DTA-40,2

1.    Ronja LUUKKONEN    Jukara
2.    Louisa MÄKYNEN    Meido-kan

DPA-32,0

1.    Topi OJANEN    Shirokawa, Porvoo
2.    Veikko ARVONEN    Judo-Kan, Espoo
3.    Jens PULKKA    Jukara
3.    Onni LATTU    Shirokawa, Porvoo

DPA-36,0
1.    Werneri VÄÄTÄINEN    Chikara, Helsinki
2.    Tarmo KOIVISTO    Turun JS
3.    Ville HAMMAR    Judo-Kan, Espoo

DPA-39,0
1.    Andreas RUUSUPUU    Turun JS
2.    Aku KÄRKI    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    Miro SANDSTRÖM    Shirokawa, Porvoo

DPA-43,0

1.    Yaqcop RAHMANI    Hontai Judo, Helsinki
2.    Jon WESSMAN    Hyvinkään JS
3.    Joona ORTJU    Nummelan Judo

DPA-54,0
1.    Daniel NYMAN    Bodonos, Kerava
2.    Ron RITARI    Chikara, Helsinki
3.    Leevi HAUSALO    Keido-kan, Siuntio

DPA-78
1.    Lauri MANKKI    Judo-Kan, Espoo

DPA-30,0
1.    Jani PÄÄSKYSMÄKI    Shirokawa, Porvoo
2.    Joona MIJALA    Akagi
3.    Vili RIUTTANEN    Akagi

DPA-46,0

1.    Reeti RAJALA    Nummelan Judo
2.    Juho KARJALAINEN    Popinniemen Isku, Kotka
3.    Vadim KUZNETSOV    Budoviikingit, Helsinki

CTA-43,9
1.    Siiri SAVOLA    Shirokawa, Porvoo
2.    Elisa LAINE    Akagi

CTA-53,7
1.    Elviira MARJOVUO    Chikara, Helsinki
2.    Riikka HAKALA    Sobudo, Somero
3.    Heidi ELONEN    Orimattilan JS

CPA-40,0
1.    Ismo OJANEN    Shirokawa, Porvoo
2.    Daniel AURI    Keido-kan, Siuntio
3.    Kevin KAROLIUSSEN    Espoon Urheilijat

CPA-45,0
1.    Ville JOKIKOKKO    Judo-Kan, Espoo
2.    Toni HOLM    Riihimäen JS
3.    Eemeli AHONEN    Tapanilan Erä, Helsinki

CPA-56,0
1.    Timo JÄRVINEN    Judo-Kan, Espoo
2.    Joel PALGI    Chikara, Helsinki
3.    Roope MARTIKAINEN    Hontai Judo, Helsinki

CPA-62,0
1.    Saku TUOMENNORO    Kirkkonummen JS
2.    Bodo KRÜHN    Judo-Kan, Espoo
3.    Atte HAAJA    Popinniemen Isku, Kotka

CPA-34,0
1.    Miko KOSKINEN    Jukara
2.    Brendan IIVANAINEN    Nummelan Judo

CPA-50,0
1.    Oskari MAUNULA    Espoon Urheilijat
2.    Samu PAJUNEN    Jukara
3.    Leo KOUKI    Chikara, Helsinki

EPY-26,0
1.    Mimo TAGUCHI    Jukara
2.    Urho HEIKKINEN    Tikkurilan Judokat, Vantaa

DPY-26,0
1.    Toni UUSITALO    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    Luca TÄHTELÄ    Tikkurilan Judokat, Vantaa

DPY-43,0
1.    Niilo KAUPPINEN    Akagi
2.    Panu HIRVINEN    Judo-Kan, Espoo
3.    Mikko LINNAKOSKI    Nummelan Judo

DPY-56,0
1.    Oskari AMOROSO    Akagi
2.    Niilo AMOROSO    Akagi

CPY-58,0
1.    Aarne NYKÄNEN    Espoon Judokerho
2.    Albert SALMI    Espoon Urheilijat

EPTA-46,3
1.    Vilhelmi GUSTAFSSON    Shirokawa, Porvoo
2.    Peik SIITONEN    Shirokawa, Porvoo
3.    Kaapo PLOSILA    Turun JS
3.    Joona TAPOLA    Hyvinkään JS

DPTA-51,3
1.    Leo NIKKONEN    Hontai Judo, Helsinki
2.    Riku USTINOV    Tapanilan Erä, Helsinki
3.    Eemil HIETARINNE    Bodonos, Kerava

EPTY-35,5

1.    Kalle HEINONEN    Chikara, Helsinki
2.    Konsta PAANANEN    Kirkkonummen JS

DPTY-31,0

1.    Jon WYERS    Judo-Kan, Espoo
2.    Aurora TAGUCHI    Jukara
3.    Joona KUOSMANEN    Jukara

DPTY-35,5
1.    Samuli MARKKANEN    Jukara
2.    Niko RAUTIONAHO    Akagi
3.    Sofia KACER    Tikkurilan Judokat, Vantaa

DPTY-38,0
1.    Alexandra HUTTUNEN    Tapanilan Erä, Helsinki
2.    Veikka LAUNONEN    Akagi
3.    Henri KERTTUNEN    Akagi

DPTY-48,0
1.    Barcklay DOLINSKI    Fuguda, Karjaa
2.    Heikki SIMOJOKI    Akagi
3.    Tiia UUSITALO    Tikkurilan Judokat, Vantaa

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa