Junnu Cup I 20.1.2013, Nummelassa

Kilpailuun osallistui 184 ottelijaa. He edustivat yhteensä 26 eri seuraa.

Kaaviot ja tulokset sivuilla www.judoshiai.fi



TULOKSET


EPA-23,7 (4)
1.    MÄLKKI Mikael    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    SALMI Arttu    Lahden JS
3.    PAVLOV Tristan    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-26,2 (8)
1.    LAHTI Eero    Judo-Kan, Espoo
2.    SALMELA Amos    Meido-kan
3.    YUROV Maxim    Popinniemen Isku, Kotka
3.    OKSANEN Sauli    Nummelan Judo
5.    LINNOSSUO Lauri    Meido-kan
5.    KAIRIKKO Max    Nummelan Judo
7.    LUNDQVIST Topi    Chikara, Helsinki
7.    SOLALUOTO Nuutti    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-28,6 (8)
1.    PÄIVIÖ Patrik    Riihimäen JS
2.    HOIKKA Arttu    Meido-kan
3.    KOSONEN Jimi    Bodonos, Kerava
3.    SALOMÄKI Myrsky    Budoviikingit, Helsinki
5.    BARTOLINI Guglielmo    Judo-Kan, Espoo
7.    PARVIAINEN Matias    Nummelan Judo
7.    CETIN Rodi    Nummelan Judo

EPA-32,1 (8)
1.    NEVALAINEN Matti    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    LINDQVIST Rasmus    Arashi, Loviisa
3.    SIIMES Sampo    Budoviikingit, Helsinki
3.    SINIVUORI Olavi    Nummelan Judo
5.    JONES Thomas    Budoviikingit, Helsinki
5.    PUURUNEN Miiko    Riihimäen JS
7.    MÄNTTÄRI Santeri    Bodonos, Kerava
7.    HUUSKONEN Onni    Nummelan Judo

EPA-36,1 (8)
1.    KASURINEN Victor    Shirokawa, Porvoo
2.    KAIVOLA Verneri    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    KESKVAARA Niki    Shirokawa, Porvoo
3.    TANTTU Julius    Lahden JS
5.    TERÄVÄ Konsta    Arashi, Loviisa
5.    KARTANO Tomi    Budoviikingit, Helsinki
7.    OLIN Otto    Shirokawa, Porvoo
7.    PÄTSI Roope    Helsingin JudoSport

EPA-27,4 (8)
1.    TSOLOEV Muslim    Popinniemen Isku, Kotka
2.    TANTTU Joonas    Lahden JS
3.    LATTU Niilo    Shirokawa, Porvoo
3.    KURKI Panu    Popinniemen Isku, Kotka
5.    JOKINEN Onni    Riihimäen JS
5.    TAIPALKOSKI Taavi    Akagi
7.    WIKSTRÖM Niko    Nummelan Judo
7.    HELISALO Waltteri    Hontai Judo, Helsinki

EPA-30,3 (8)
1.    DIDIGOV Azrail    Popinniemen Isku, Kotka
2.    GUMMERUS Ville    Judo-Kan, Espoo
3.    OJALA Anton    Riihimäen JS
3.    HELLBOM Edwin    Kirkkonummen JS
5.    HAKALA Eeli    Judo-Kan, Espoo
5.    LIEDES Jyri    Lahden JS
7.    CETIN Helbest    Nummelan Judo
7.    SALONEN Ensio    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-34,1 (8)
1.    RAIJ Veikka    Judo-Kan, Espoo
2.    NISKANEN Joel    Keido-kan, Siuntio
3.    RAUDALAINEN Nikita    Popinniemen Isku, Kotka
3.    RÄSÄNEN Tapio    Budoviikingit, Helsinki
5.    SEPPÄNEN Joni    Pingviinit, Nurmijärvi
5.    SIPILÄ Huuko    Riihimäen JS
7.    ISAKSSON Ronny    Kirkkonummen JS
7.    SOLALUOTO Niilo    Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPTA-45,5 (4)
1.    BAYA CHATTI Rami    Helsingin JudoSport
2.    VIREN Jonna    Shirokawa, Porvoo
3.    KULMALA Rasmus    Tampereen Judo

EPTA-52,6 (2)
1.    NYMAN Joel    Bodonos, Kerava
2.    KOVALAINEN Nea    Budoviikingit, Helsinki

EPTA-38,7 (6)
1.    IKÄHEIMONEN Ilari    Nummelan Judo
2.    PESONEN Juho    Hontai Judo, Helsinki
3.    EKBLAD Olli    Nummelan Judo
3.    NISSINEN Enni    Nummelan Judo

EPTA-42,0 (4)
1.    LAAKSO Veeti    Nokian Judo
2.    OKSANEN Daniel    Shirokawa, Porvoo
3.    KUVAJA Kaisa    Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-25,0 (4)
1.    LATVALA Emma    Kirkkonummen JS
2.    HELLMAN Mea    Nummelan Judo
3.    MYLLYLÄ Riina    Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-27,1 (4)
1.    PIETILÄINEN Vilma    Nummelan Judo
2.    HOFFMAN Milla    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    HASANEN Meri    Tikkurilan Judokat, Vantaa

ETA-30,5 (4)
1.    STROM Marianna    Lahden JS
2.    NIRHOLA Jenna-Liisa    Nummelan Judo
3.    HAAPAKOSKI Netta    Nummelan Judo

ETA-33,8 (6)
1.    BALATKHANOVA Heda    Meido-kan
2.    NEUVONEN Saara    Meido-kan
3.    KALLIONIEMI Lotta Aurora    Keido-kan, Siuntio
3.    VÄNTTINEN Julia    Hontai Judo, Helsinki


EPTY-30,2 (5)
1.    ELOPURO Samu    Nummelan Judo
2.    KALA Ville    Chikara, Helsinki
3.    MIELTY Amanda    Tikkurilan Judokat, Vantaa



EDP-34,0
(3)
1.    VIERIMAA Jussi    Judo-Kan, Espoo
2.    MÄKINEN Eeti    Budoviikingit, Helsinki
3.    LINDQVIST Rasmus    Arashi, Loviisa

EDP-40,8 (5)
1.    VIRTA Nico    Helsingin JudoSport
2.    VEHMAS Vili    Kirkkonummen JS
3.    VIRTALA Viljami    Hyvinkään JS




DPA-30,5 (4)
1.    GYLLING Edvard    Hontai Judo, Helsinki
2.    SEPPÄ Veeti    Nummelan Judo
3.    NIITTYSALO Sami    Kirkkonummen JS

DPA-33,6 (8)
1.    MIETTINEN Emil    Helsingin JudoSport
2.    ABO RAMADAN Sami    Judo-Kan, Espoo
3.    SCHENK Tobias    Popinniemen Isku, Kotka
3.    KURKI Veikko    Meido-kan
5.    LAINE Elias    Sobudo, Somero
5.    SKYTTÄ Tuure    Hontai Judo, Helsinki
7.    VILHELMSSON Joonas    Nummelan Judo
7.    HALMELA Jasse    Tapanilan Erä, Helsinki

DPA-38,8 (4)
1.    VALIMA Santeri    Riihimäen JS
2.    HJELT Anton    Helsingin JudoSport
3.    RAIJ Sampo    Judo-Kan, Espoo

DPA-49,1 (3)
1.    ISOMÄKI Alex    Shirokawa, Porvoo
2.    VIINIKKA Joel    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    KOLEHMAINEN Arttu    Bodonos, Kerava

DPTA-35,9 (8)
1.    KHAZIEV Artur    Chikara, Helsinki
2.    VIITANEN Joonas    Popinniemen Isku, Kotka
3.    SALOMÄKI Ronin    Budoviikingit, Helsinki
3.    HAMMAR Joni    Judo-Kan, Espoo
5.    KAARRE Akseli    Kirkkonummen JS
5.    NUOTIO Niklas    Budoviikingit, Helsinki
7.    YLIROTU Johannes    Nummelan Judo

DPTA-41,7 (4)
1.    SAARINEN Markus    Judo-Kan, Espoo
2.    DAHLMAN Lotta    Pingviinit, Nurmijärvi
3.    KOVANEN Oiva    Jukara

DPTA-46,9 (4)
1.    KONSTANTINOV Vitali    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    KAIRIKKO Tapio    Nummelan Judo
3.    KATARIINA Ojanen    Lahden JS

DPTA-53,7 (3)
1.    SIITONEN Peik    Shirokawa, Porvoo
2.    KULMALA Roni    Tampereen Judo
3.    THONGSUT Yada    Tikkurilan Judokat, Vantaa

DPTA-60,6 (2)
1.    YOUSEF Salma    Shirokawa, Porvoo
2.    TAPONEN Eetu    Arashi, Loviisa

DTA-32,4
(3)
1.    BALATKHANOVA Enisa    Meido-kan
2.    JOKINEN Iida    Riihimäen JS
3.    LEPONEN Johanna    Shirokawa, Porvoo

DTA-38,9 (3)
1.    KESKVAARA Emma    Shirokawa, Porvoo
2.    LAXÉN Frida    Kirkkonummen JS
3.    LAIHO Venla    Nummelan Judo

DPTY-35,3 (7)
1.    MYLLYLÄ Rasmus    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    SAARNIO Touko    Budoviikingit, Helsinki
3.    NISKA Petteri    Helsingin JudoSport
3.    HIETANEN Joel    Tampereen Judo


DCP-45,9 (4)
1.    HELO Otto    Helsingin JudoSport
2.    AVETISYAN Renat    Meido-kan
3.    TAMMIO Niko    Nummelan Judo

DCP-48,9 (3)
1.    TIITU Arttu    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    AHO Niko    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    RUUSU Tarmo    Judo-Kan, Espoo

DCPT-53,0 (3)
1.    BABENOV Georgy    Budoviikingit, Helsinki
2.    PULKKINEN Oskari    Judo-Kan, Espoo
3.    METSLA Leona    Hyvinkään JS




CPA-69,4 (3)
1.    KOSTET Tom    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    HELDAN Janne    Espoon Urheilijat
3.    FORSMAN Miikka    Kirkkonummen JS

CPT-36,4 (3)
1.    RIUTTANEN Vili    Akagi
2.    TURUNEN Tuomas    Tikkurilan Judokat, Vantaa
3.    KIVINEN Jennina    Orimattilan JS

CP-41,9 (3)
1.    SARASMAA Juhani    Espoon Urheilijat
2.    LEHESVIRTA TATU    Chikara, Helsinki
3.    HAMMAR Ville    Judo-Kan, Espoo

CP-60,9 (3)
1.    SAARINEN Felix    Judo-Kan, Espoo
2.    SIMOJOKI Heikki    Akagi
3.    AITAMURTO Tuomas    Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-AVOIN (2)
1.    KOSTET Tom    Tikkurilan Judokat, Vantaa
2.    MÄENPÄÄ Antti    Tikkurilan Judokat, Vantaa

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa