Etelä-Suomen Aluemestaruuskisat 28.4.2012, Porvoo

Ottelijoita 190 jotka edustivat 24 eri seuraa. Tilastoja, kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-38,0
1. LIIVALAHTI Tinka, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. VAHE Lotta, Orimattilan JS
3. SUNDBERG Jenni, Hontai Judo, Helsinki

ET-32,0
1. AAKKO Ella, Hontai Judo, Helsinki
2. KRUUSI Anne-Liis, Judo-Kan, Espoo
3. BALATKHANOVA Enisa, Meido-kan

EP-33,1
1. PÖYHÖNEN Tatu, Jigotai, Jyväskylä
2. ZUBKOV Gosha, Meido-kan
3. ISOPOUSSU Niko, Nummelan Judo

EP-37,4
1. PAJARI Vili, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. ANDREEV Atos, Helsingin JudoSport
3. PAAVILAINEN Matias, Turun JS

EP-45,4
1. ROUDAK Ilja, Hontai Judo, Helsinki
2. MÄKYNEN Max, Meido-kan

EP-30,9
1. KANERVA Veeti, Kirkkonummen JS
2. PURANEN Jesse, Kotkan JS
3. JOKINEN Juuso, Bodonos, Kerava

DT-36
1. SUNDBERG Susanna, Hontai Judo, Helsinki
2. KESÄLÄ Eevi, Judo-Kan, Espoo
3. KRUUSI Anne-Liis, Judo-Kan, Espoo

DT-40
1. RAVEALA Katri, Chikara, Helsinki
2. LAMBERG Elise, Hämeenlinnan JS
3. VAHE Lotta, Orimattilan JS

DT-48
1. OVASKAINEN Katri, Hyvinkään JS
2. PENTTI Fanny, Hämeenlinnan JS
3. SUNDBERG Minttu, Hontai Judo, Helsinki

DP-30
1. SÄÄMÄNEN Sampo, Bodonos, Kerava
2. UUSITALO Toni, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-34
1. HEINILÄ Saku, Hämeenlinnan JS
2. AHONEN Joonas, Orimattilan JS
3. PAJUNEN Robin, Jukara
3. AHONEN Joni, Orimattilan JS
5. DJOUKAEV Turpal, Hämeenlinnan JS
5. LINDQVIST Jonas, Shirokawa, Porvoo
7. JOKINEN Juuso, Bodonos, Kerava
7. RUOPPA Mikko, Chikara, Helsinki

DP-38
1. HANNULA Juuso, Kirkkonummen JS
2. VIHAVAINEN James, Shirokawa, Porvoo
3. PAJARI Vili, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. OINAS William, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. HOLOPAINEN Jussi, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. HUKKANEN Ville, Chikara, Helsinki
7. SALA Matias, Nummelan Judo
7. PETROV Victor, Bodonos, Kerava

DP-42
1. LAIRI Roope, Hyvinkään JS
2. ELGH Elias, Kirkkonummen JS
3. KOIVISTO Konsta, Meido-kan
3. TALVITIE Lassi, Hämeenlinnan JS

DP-50
1. LEPPÄLÄ Rasmus, Chikara, Helsinki
2. KIVISTÖ Erkka, Judo-Kan, Espoo
3. ROUDAK Maksim, Hontai Judo, Helsinki
3. SIPOLA Veikka, Kotkan JS

CT-48
1. JOKINEN Noora, Bodonos, Kerava
2. OINONEN Sini, Hämeenlinnan JS
3. OVASKAINEN Katri, Hyvinkään JS

CT-63
1. KEITAANNIEMI Tinja, Bodonos, Kerava
2. KÄHÄRÄ Sara, Shirokawa, Porvoo

CP-34
1. AHONEN Joonas, Orimattilan JS
2. AHONEN Joni, Orimattilan JS
3. HEINILÄ Saku, Hämeenlinnan JS

CP-38
1. LAINE Saku, Hämeenlinnan JS
2. HANNULA Juuso, Kirkkonummen JS
3. HUKKANEN Ville, Chikara, Helsinki

CP-42
1. KOSKINEN Samuli, Hämeenlinnan JS
2. HEINILÄ Samuli, Hämeenlinnan JS
3. KAROLIUSSEN Kevin, Espoon Urheilijat

CP-46
1. MYLLYMÄKI Maxim, Judo-Kan, Espoo
2. HUSU Aapo, Meido-kan
3. LYÖMILÄ Joni, Hämeenlinnan JS
3. OJANEN Ismo, Shirokawa, Porvoo

CP-50
1. OLIN Valtteri, Bodonos, Kerava
2. KEINÄNEN Niko, Pingviinit, Nurmijärvi
3. MIELTY Aleksi, Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-55
1. MÄKINEN Oskari, Nummelan Judo
2. KESÄLÄ Aake, Judo-Kan, Espoo
3. KORKIA-AHO Ryan, Meido-kan

CP-60
1. BERGGREN Henri, Meido-kan
2. ERONEN Emil, Meido-kan
3. MUJUNEN Joosua, Chikara, Helsinki

CP-66
1. VEPSÄ Matti, SKU

BT-48
1. JOKINEN Noora, Bodonos, Kerava
2. OINONEN Sini, Hämeenlinnan JS
3. KEINÄNEN Inka, Pingviinit, Nurmijärvi

BT-57
1. WESTERBERG Ida, Shirokawa, Porvoo
2. SAARINEN Mirjam, Budoviikingit, Helsinki
3. KEINÄNEN Inka, Pingviinit, Nurmijärvi

BP-45
1. KOSKINEN Samuli, Hämeenlinnan JS
2. MYLLYMÄKI Maxim, Judo-Kan, Espoo
3. PAJARI Pyry, Tikkurilan Judokat, Vantaa

BP-50
1. OLIN Valtteri, Bodonos, Kerava
2. KEINÄNEN Niko, Pingviinit, Nurmijärvi
3. SAARINEN Mirjam, Budoviikingit, Helsinki

BP-55
1. MÄKINEN Oskari, Nummelan Judo
2. PAJUNEN David, Tapanilan Erä, Helsinki
3. TENHOLA Tuomas, Hämeenlinnan JS

BP-60
1. RAMADAN Amir, Judo-Kan, Espoo
2. INGET Saku, Hämeenlinnan JS
3. ERONEN Emil, Meido-kan
3. RISTOLA Artur, Kotkan JS

BP-66
1. HALONEN Pyry, Meido-kan
2. VEPSÄ Matti, SKU
3. ORAVA Jesse, Arashi, Loviisa

BP-73
1. MIETTINEN Jouni, Hyvinkään JS
2. TUOMENNORO Saku, Kirkkonummen JS
3. PIKLA Karl Richard, Espoon Urheilijat

BP-81
1. PONSI Sami, Chikara, Helsinki
2. LEPPÄLÄ Jere, Pingviinit, Nurmijärvi

N-57
1. BARTON Alexandra, Kirkkonummen JS
2. KORHONEN Annika, Jukara
3. VON MARTENS Mirja, Judo-Kan, Espoo

M-66
1. LAAKSONEN Eetu, Kirkkonummen JS
2. VALTONEN Tommi, Nummelan Judo
3. RISTOLA Artur, Kotkan JS

M-73
1. OLLAS Hannes, Arashi, Loviisa
2. PEITSALO Petri, Judo-Kan, Espoo

M-81
1. RAHMANI Safar, Hontai Judo, Helsinki
2. KANERVA Teemu, Bodonos, Kerava

M-90
1. SÄRKILAHTI Lauri, Espoon Urheilijat
2. HURMERINTA Niklas, Arashi, Loviisa

M+90
1. MÄLKIÄ Sampo, Bodonos, Kerava
2. HIRVONEN Miika, Chikara, Helsinki
3. VIRTANEN Tuomas, Hämeenlinnan JS

M-AVOIN
1. SÄRKILAHTI Lauri, Espoon Urheilijat
2. HIRVONEN Miika, Chikara, Helsinki
3. KANERVA Teemu, Bodonos, Kerava
3. MÄLKIÄ Sampo, Bodonos, Kerava

Seniori Miehet-85
1. KANNISTO Tuomo, Finndai, Helsinki
2. HUKKANEN Jarmo, Chikara, Helsinki
3. VILJANTO Mikko, Kotkan JS


Uutiskategoria

Jaa Facebookissa