Wekara Shiai 22.5.2010

Ottelijoita 223 jotka edustivat 25 eri seuraa

Kaaviot, tilastot, yms... www.judoshiai.fi



ET-32
1. Katri RAVEALA Chikara, Helsinki
2. Aurora TAGUCHI Jukara
3. Angela CHARMAKAR Bodonos, Kerava

EP-27
1. Carl-Gustav KONT Ookami
2. Lehar METSALLIK Ippon, Loimaa
3. Viivi KETOLAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Nico MIETTINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Samuel VIRTA Hyvinkään JS
5. Urho HEIKKINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-30
1. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Victor PETROV Bodonos, Kerava
3. Henrik ASKLÖF Kirkkonummen JS
5. Matias SALA Nummelan Judo
5. Emil PIRINEN Maskun Tempo

EP-34
1. Ville HUKKANEN Chikara, Helsinki
2. Juuso HANNULA Kirkkonummen JS
3. Juha TARVAINEN Jigotai, Jyväskylä
3. Georg ALLIKMETS Ookami
5. Väinö KURKI Meido-kan
5. Arttu ELOMAA Meido-kan

EP-38
1. Roope LAIRI Hyvinkään JS
2. Joona SEILO Maskun Tempo
3. Maiken HALME Chikara, Helsinki
3. Erkka KIVISTÖ Judo-Kan, Espoo
5. Antti KINNUNEN Hontai Judo, Helsinki
5. Joni TURUNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-42
1. Patrik FJÄDER Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, Helsinki
3. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo
3. Erno ONKELI Chikara, Helsinki
5. Eero TIHTONEN Meido-kan
5. Katri OVASKAINEN Hyvinkään JS

EP-50
1. Roger LINDEMAN Tampereen Judo
2. Roni MÄKINEN Maskun Tempo
3. Samuel VIRTANEN Maskun Tempo

EP+50
1. Martin ZUJEV Ookami
2. Kristjan KLAASSEN Ookami

DT-32
1. Jasmi SALASMAA Chikara, Helsinki
2. Margit OKSMANN Ookami
3. Alina SUTINEN Holjutai, Hollola

DT-36
1. Emilia KANERVA Kirkkonummen JS
2. Maiken HALME Chikara, Helsinki
3. Noora JOKINEN Bodonos, Kerava
3. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS
5. Alexandra HUTTUNEN Tapanilan Erä, Helsinki
5. Senja TERIAHO Maskun Tempo

DT-40
1. Noora NYKÄNEN Holjutai, Hollola
2. Katri OVASKAINEN Hyvinkään JS

DT-48
1. Julia KAUTTO Sobudo, Somero
2. Elisa MÄKI Meido-kan
3. Tinja KEITAANNIEMI Bodonos, Kerava

DP-30
1. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Henrik ASKLÖF Kirkkonummen JS
3. Kevin RÖNKKÖ Orimattilan JS
3. Saku LAINE Hämeenlinnan JS
5. Matias SALA Nummelan Judo
5. Akira TAGUCHI Jukara

DP-34
1. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS
2. Antton KETOLAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Maxim MYLLYMÄKI Judo-Kan, Espoo
3. Sven PUUSEPP Ookami
5. Nikita HMELNITSKI Ookami
5. Pyry PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-38
1. Kirill AKIMOV Ookami
2. Artur TVAURI Jukara
3. Aleksi ELOMAA Meido-kan
3. Oskari MÄKINEN Nummelan Judo
5. Ryan KORKIA-AHO Meido-kan
5. Joni LYÖMILÄ Hämeenlinnan JS

DP-42
1. Eetu HEINONEN Chikara, Helsinki
2. Sauli TAIPALE Hämeenlinnan JS
3. Aake KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
3. Iikka NIKKOLA Meido-kan
5. Aleksi MIELTY Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-46
1. Markus Olaf MILLEND Ookami
2. Sven-Magnus SÜLLUSTE Ookami
3. Joosua MUJUNEN Chikara, Helsinki
3. Karl Ander ALEKSJUS Ookami
5. Henri BERGGREN Meido-kan
5. Aleksanteri WALLIUS Maskun Tempo

DP-50
1. Arman Paul POGASJAN Ookami
2. Timo HEISKANEN Lahden JS
3. Veeti YLIOJA Lahden JS
3. Roger LINDEMAN Tampereen Judo
5. Valtteri NYBERG Maskun Tempo

DP-55
1. Mattias ROOTALU Ookami
2. Emil ERONEN Meido-kan
3. Kristjan KLAASSEN Ookami

DP+55
1. Erkka KARI Meido-kan
2. Martin ZUJEV Ookami

CT-40
1. Emilia KANERVA Kirkkonummen JS
2. Noora NYKÄNEN Holjutai, Hollola

CT-48
1. Nonett HALME Chikara, Helsinki
2. Jenny MÄKI Meido-kan
3. Claudia MIETTINEN Bodonos, Kerava
3. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo
5. Christine SALLO Ookami
5. Julia KAUTTO Sobudo, Somero

CT-57
1. Jessika HELLGREN Nummelan Judo
2. Vilma VAHERI Hyvinkään JS
3. Iiris ALA-OLLA Fudoshin, Pori

CP-38
1. Artur TVAURI Jukara
2. Kirill AKIMOV Ookami
3. Casper KETTUNEN Lahden JS

CP-42
1. Henri MÄÄTTÄ Judo-Kan, Espoo
2. Kalle HEISKANEN Lahden JS
3. Teemu KUOSA Lahden JS
3. Jyri RAJANIEMI Nummelan Judo

CP-46
1. Aku LAAKKONEN Meido-kan
2. Amir RAMADAN Judo-Kan, Espoo
3. Pyry HALONEN Meido-kan
3. Oliver LAINE Judo-Kan, Espoo
5. Matias HUOTARI Meido-kan
5. Julius SALA Nummelan Judo

CP-50
1. Oskar TVAURI Jukara
2. Vertti LIMAN Meido-kan
3. Teemu GRÖNBERG Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-55
1. Jessika HELLGREN Nummelan Judo
2. Albert KAUHANEN Hämeenlinnan JS
3. Mattias ROOTALU Ookami
3. Alex LINDHOLM Kirkkonummen JS

CP-60
1. Teemu KOSKINEN Jukara
2. Stefan RÖNKKÖ Orimattilan JS

CP-66
1. Henri HANNULA Hämeenlinnan JS
2. Jouni MIETTINEN Hyvinkään JS
3. Aki OINONEN Hämeenlinnan JS
3. Oiva LAHTINEN Bodonos, Kerava

CP+66
1. Emil ORUB Ookami
2. Leevi VALMU Hämeenlinnan JS
3. Tatu KEITAANNIEMI Bodonos, Kerava

BT-52
1. Nonett HALME Chikara, Helsinki
2. Anni WESTERBERG Shirokawa, Porvoo
3. Suvi OJANEN Maskun Tempo

BP-45
1. Tuomas KARVONEN Holjutai, Hollola

BP-50
1. Oskar TVAURI Jukara
2. Yura ELKIN Judo-Kan, Espoo
3. Dalai OYUMAA Jukara

BP-55
1. Jami LEHTO Chikara, Helsinki
2. Toni RAUNIO Chikara, Helsinki

BP-60
1. Teemu KOSKINEN Jukara
2. Pavel CHERNYKH Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Riku HANNU Kirkkonummen JS

BP-66
1. Kristo SAUELA Ippon, Loimaa
2. Jouni MIETTINEN Hyvinkään JS
3. Nikita NIKITIN Hyvinkään JS

BP-73
1. Teemu JAUHIANEN Judo-Kan, Espoo
2. Matias KOIVUSAARI Hämeenlinnan JS
3. Ville VAHERI Hyvinkään JS

BP+81
1. Andri SOKKA Ookami
2. Rasmus RAUDI Ookami
3. Emil ORUB Ookami
    Jaa Facebookissa