Wekara-Shiai 21.5.2011 Vantaa

Ottelijoita 209 kappaletta jotka edustivat 25 seuraa.
Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi


ET-28
1. Viivi KETOLAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Anne-liis KRUUSI, Judo-Kan, Espoo

ET-32
1. Erika RAJANIEMI, Nummelan Judo
2. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
3. Eevi KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo

ET-36
1. Angela CHARMAKAR, Bodonos, Kerava
2. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS
3. Anni SÖDERHOLM, Lahden JS

ET-48
1. Maiken HALME, Meido-Kan
2. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Minttu SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

EP-27
1. Viivi KETOLAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Joona LEPPÄLÄ, Pingviinit, Nurmijärvi

EP-30
1. Samuel VIRTA, Hyvinkään JS
2. Tatu HILTUNEN, Kirkkonummen JS
3. Veeti KANERVA, Kirkkonummen JS
3. Mimo TAGUCHI, Jukara
5. Niko ISOPOUSSU, Nummelan Judo
5. Santeri SAINIO, Maskun Tempo

EP-34
1. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. William OINAS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Artur KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Maur KUURA, Aitado
5. Juho MÄKELÄ, Tampereen Judo

EP-38
1. Lassi TALVITIE, Hämeenlinnan JS
2. Joe LIIMATAINEN, Meido-Kan
3. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS

EP-42
1. Antti KINNUNEN, Hontai Judo, Helsinki
2. Joona SEILO, Maskun Tempo
3. Jusef SALOUM, Judo-Kan, Espoo

EP-50
1. Matias TARMO, Judo-Kan, Espoo

DT-32
1. Jasmi SALASMAA, Chikara, Helsinki
2. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
3. Erika RAJANIEMI, Nummelan Judo

DT-36
1. Senja TERIAHO, Maskun Tempo
2. Veera KOSKI, Nokian Judo
3. Pihla RIEKKINEN, Jukara

DT-44
1. Maiken HALME, Meido-Kan
2. Noora NYKÄNEN, Holjutai, Hollola

DT-48
1. Viivi KÄRHÄ, Meido-Kan
2. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DT-52
1. Siru KOTIPALO, Jukara
2. Annika ILVONEN, Tampereen Judo

DP-30
1. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Andry TOOMEOJA, Aitado
3. Toni UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-34
1. Ville HUKKANEN, Chikara, Helsinki
2. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
3. Victor PETROV, Bodonos, Kerava
5. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Rainer KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-38
1. Pyry PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Joni LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Elias ELGH, Kirkkonummen JS
3. Antton KETOLAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Nuutti NIKKOLA, Meido-Kan
5. Noora JOKINEN, Bodonos, Kerava

DP-42
1. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
2. Aake KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Patrik FJÄDER, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Elis TORNIANEN, Maskun Tempo
5. Aapo HUSU, Meido-Kan
5. Valtteri OLIN, Bodonos, Kerava

DP-46
1. Eetu HEINONEN, Chikara, Helsinki
2. Niilo KAUPPINEN, Akagi
3. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo

DP-50
1. Aleksi MIELTY, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Elmeri LAAKKONEN, Nokian Judo
3. Eero HELANTI, Tampereen Judo
3. Aleksanteri WALLIUS, Maskun Tempo

DP-55

1. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo
2. Roni MÄKINEN, Maskun Tempo
3. Aksel TIGERSTEDT, Maskun Tempo

DP+55
1. Niilo AMOROSO, Akagi
2. Oskari AMOROSO, Akagi

CT-40
1. Sini OINONEN, Hämeenlinnan JS
2. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS
3. Inka KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi

CP-34
1. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
2. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Andry TOOMEOJA, Aitado

CP-38
1. Samuli KOSKINEN, Hämeenlinnan JS
2. Maxim MYLLYMÄKI, Judo-Kan, Espoo
3. Antton KETOLAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Pyry PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-42
1. Artur TVAURI, Jukara
2. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
3. Aake KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Luukas SAHA, Hämeenlinnan JS
5. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS
5. Niko KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi

CP-46
1. Jyri RAJANIEMI, Nummelan Judo
2. Eetu HEINONEN, Chikara, Helsinki
3. Jonne RASA, Chikara, Helsinki
3. Sakari HUUSKOLA, Tampereen Judo
5. Mikko LINDROOS, Meido-Kan
5. Sami TARVAINEN, Judo-Kan, Espoo

CP-50
1. Henri MÄÄTTÄ, Judo-Kan, Espoo
2. Joel YLITALO, Meido-Kan
3. Jose HELASMO, Maskun Tempo

CP-55
1. Aku LAAKKONEN, Meido-Kan
2. Evert TORNIAINEN, Maskun Tempo
3. Nonett HALME, Meido-Kan
3. Teemu KUOSA, Lahden JS
5. Matias HUOTARI, Meido-Kan
5. Timo HEISKANEN, Lahden JS

CP-60

1. Timo JÄRVINEN, Judo-Kan, Espoo
2. Veeti YLIOJA, Lahden JS
3. Sebastian NIKOLOV, Hyvinkään JS

CP-66
1. Henri HANNULA, Hämeenlinnan JS
2. Roope HAGERT, Mikkelin Judo
3. Erkka KARI, Meido-Kan
3. Saku TUOMENNORO, Kirkkonummen JS

CP+66
1. Roope HAGERT, Mikkelin Judo
2. Jere LEPPÄLÄ, Pingviinit, Nurmijärvi
3. Sami KANGAS, Holjutai, Hollola
3. Sami PONSI, Chikara, Helsinki

BP-45
1. Jyri RAJANIEMI, Nummelan Judo
2. Luukas SAHA, Hämeenlinnan JS
3. Artur TVAURI, Jukara

BP-55
1. Amir RAMADAN, Judo-Kan, Espoo
2. Saku INGET, Hämeenlinnan JS
3. Aapo KOSKINEN, Kirkkonummen JS
3. Oskari HIITTU, Hämeenlinnan JS

BP-60
1. Jami LEHTO, Chikara, Helsinki
2. Aapo KOSKINEN, Kirkkonummen JS
3. Jesse ORAVA, Arashi, Loviisa

BP-66
1. Henri HANNULA, Hämeenlinnan JS
2. Jiro VALIMA, Riihimäen JS
3. Saku TUOMENNORO, Kirkkonummen JS

BP-73
1. Aki OINONEN, Hämeenlinnan JS
2. Teemu KANGAS, Holjutai, Hollola
3. Sami KANGAS, Holjutai, Hollola
    Jaa Facebookissa