Tallinn Judo Cup 25-26.2.2012

Ottelijoita 749 jotka edustivat 97 seuraa ja 10 eri kansakuntaa

tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi -> "JudoShiai maailmalla"

Tytöt alle 11-vuotta

 

DG-25

1. VLASOVA Sofija, Pierigas BJSS/LAT

2. SALASMAA Ronja, Chikara/FIN

 

DG-28

1. SOKIRJANSKA Anastasija, V Zelonija Dzudo Sko/LAT

2. NAZAROVA Aleksandra, Pierigas BJSS/LAT

3. CHERNIKHIVSKAYA Julia, Judo School 1 St. Pt/RUS

 

DG-32

1. KURCHENKO Iuliia, CHERKASY TEAM/UKR

2. MEDUSON Sofya, Sosnovy Bor/RUS

3. KRUUSI Anne-Liis, Judokan/FIN

3. SPIKA Alevtina, Makkabi/LAT

5. HOOGAND Liina, Kuressaare KSK/EST

5. PŠENITŠNAJA Roos Marie, Kuressaare KSK/EST

 

DG-36

1. ALKSNE Vineta, Pierigas BJSS/LAT

2. JEVSTIGNEEVA Eliza Marija, Pierigas BJSS/LAT

3. TSVETKOVA Alina, Tartu DO/EST

 

DG+36

1. CHARMAKAR Angela, Bodonos/FIN

2. SÄRAV Rebecca, Samurai/EST

3. JUDINA Polina, SK KIBUVITS/EST

 

Pojat alle 11-vuotta

 

DB-25

1. ZAVORONKOVS Ilja, LIDO/LAT

2. TAUBE Rihards, Pierigas BJSS/LAT

3. KULINYCH Danylo, Tiger/UKR

3. GUMENKO Yrii, Tiger/UKR

5. BERSANUKAEV Adam, Centr Judo ST.Peterburg/RUS

5. KVAŠNINS Artjoms, Spars/LAT

7. KETTUNEN Henrik, Kokkai-Kan/FIN

7. BAUMGARTS Miks, Pierigas BJSS/LAT

 

DB-27

1. KIISK Egerti, Võru Rei/EST

2. VAGOS Philipp, Sosnovy Bor/RUS

3. LIPARD Viljar, ES Põhjakotkas/EST

3. PRESNOV Maxim, Malahit/RUS

5. KALININS Levs, LIDO/LAT

5. KALNISS Patriks, V Zelonija Dzudo Sko/LAT

7. CUVIZOVS Aleksandrs, Spars/LAT

7. ZINCENKO Andrejs, Makkabi/LAT

DB-30

1. PRUDIUS Ivan, CHERKASY TEAM/UKR

2. JUZEFOVICS Antonijs, LIDO/LAT

3. TRILLJÄRV Matheas, Toni Judokool/EST

3. KADSIKOVS Artjoms, V Zelonija Dzudo Sko/LAT

5. VIŠNAUSKAS Arturs, Spars/LAT

5. KONISHCHEV Ivan, Rosich/RUS

7. TSURKAN Igor, Tiger/UKR

7. MATSIN Kristjan, Ookami/EST

 

DB-34

1. KISELEV Viktor, Malahit/RUS

2. NOVACENKO Daniels, V Zelonija Dzudo Sko/LAT

3. ZUKOVSKIJS Sergejs, Makkabi/LAT

3. BORZECKI Bartosz, Rys Warszawa/POL

5. PÄÄSTEL Randel, Võru Rei/EST

5. ŚAPKIN Sander, Kempo/EST

7. GARKALNS Ralfs, Pierigas BJSS/LAT

7. KRUSAMAGI Denis, SK KIBUVITS/EST

 

DB-38

1. PAJARI Vili, TehoTiimi/FIN

2. SPIKA Aleksandrs, Makkabi/LAT

3. LEUTA Aleksandr, Centr Judo ST.Peterburg/RUS

3. KUURA Maur, Kohila Aitado/EST

5. SHERBAKOV Ruslan, SK KIBUVITS/EST

5. PÕLDMAA Ats, Kempo/EST

7. ZUSUPOV Dmitrii, SK KIBUVITS/EST

7. SEVAGIN Anton, Aitado/EST

 

DB-42

1. HALLIK Cristopher Marcus, Kuressaare KSK/EST

2. FIMBERG Brayan, Mikata Judokool/EST

3. RAJAPU Christian, Budolinn Judokool/EST

3. MUINAST Sten, Sensei Judokool/EST

5. GISSMAN Ted, SPIF JUDO/SWE

5. TAMM Kristian, Mikata Judokool/EST

7. PAAL Tanel, Ookami/EST

 

DB-46

1. BELORUSOV Alexey, Olimp/RUS

2. GAILITIS Klavs, Pierigas BJSS/LAT

3. KUUSK Marco, Toni Judokool/EST

 

DB+46

1. KREIS Karl, Aitado/EST

2. PRIILINN-TÜRK Karl-Tani, Toni Judokool/EST

3. SUUSTER Sten, Kuressaare KSK/EST

3. BUBNOV Artemi, Olimp/RUS

5. HARAK Rasmus, Mikata Judokool/EST

5. GREIM Gustav, Sensei Judokool/EST

 

Tytöt alle 13-vuotta

 

CG-32

1. ALBEKOVA Veronika, Rosich/RUS

2. SPIKA Alevtina, Makkabi/LAT

3. KUKK Karmen, SK Sakura/EST

3. SHENGELIYA Ekaterina, DYUSH BOREC/RUS

5. HEUSALA Helena, Himangan JS/FIN

5. SHADRINA Vitalia, Rosich/RUS

 

CG-36

1. KROPE Daira, Pierigas BJSS/LAT

2. NOVIKOVA Anastasia, Sosnovy Bor/RUS

3. VAVILOVA Anastasia, SamboRing SK/RUS

 

CG-40

1. VLASOVA Tatjana, Pierigas BJSS/LAT

2. SAZONOVA Anastassia, SK Buffen-do/EST

3. CHARMAKAR Angela, Bodonos/FIN

3. NEDVEDSKAJA Nika, Sk Dvigatel/EST

5. SÄRAV Rebecca, Samurai/EST

5. JOOSU Melissija, Viru Judo/EST

 

CG-44

1. NIIT Pille, SK Tõll/EST

2. PALMER Sofia, Vale Judo Club/UK

 

CG-48

1. OVASKAINEN Katri, Hyvinkään JS/FIN

2. NIIDAS Sandra, Aitado/EST

 

CG+48

1. KEITAANNIEMI Tinja, Bodonos/FIN

2. SALLO Brigite, Ookami/EST

 

Pojat alle 13-vuotta

 

CB-30

1. MEKERTYCHAN Bogdan, Dan/RUS

2. RIZOVS Andrejs, Pierigas BJSS/LAT

3. LELEVS Gatis, Pierigas BJSS/LAT

3. MÕSKO Grigori, Budolinn Judokool/EST

5. SUVOROV Vladislav, ES Põhjakotkas/EST

5. PIROGOV Gleb, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

7. IVLEV Ivan, Pobeda/RUS

7. KONT Carl Gustav, Ookami/EST

 

CB-34

1. VANUKEVICH Anthony, Fudoshin JC IRE/IRE

2. BOROK Mihail, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

3. NARTISS Uldis, Pierigas BJSS/LAT

3. BÜMEISTERS Raimonds, Spars/LAT

5. BASHAROV Jevgeni, SK KIBUVITS/EST

5. AKMENTINS Emils, Spars/LAT

7. OBODOVSKYI Artem (gleb), CHERKASY TEAM/UKR

7. VARDJA Daniel Markus, Aitado/EST

 

CB-38

1. LAPUKHIN Danila, DYUSH BOREC/RUS

2. GUKOV Vladislavs, Makkabi/LAT

3. MATVEEV Daniil, Pobeda/RUS

3. KORHONEN Roope, Kajaanin Judokerho/FIN

5. ZIELSKI Tomasz, UKS GALEON GDYNIA/POL

5. MAZOYER Christopher, SPIF JUDO/SWE

7. TIMOFEEV Sergey, Rosich/RUS

7. SIMSON Toomas, SK Buffen-do/EST

 

CB-42

1. LAIRI Roope, Hyvinkään JS/FIN

2. KONDRATENKO Yaroslav, Sambo-70/RUS

3. MARKANS Mareks, Pierigas BJSS/LAT

3. LEVCHENKO Nikita, Fudoshin JC IRE/IRE

5. NEGINSKII Vadim, Pobeda/RUS

5. ALTOSAAR Mihkel, Aitado/EST

7. VIRU Ralf-Stiven, Aitado/EST

7. PLOOM Albert, Ookami/EST

 

CB-46

1. ROOSIK Erik, Võru Rei/EST

2. SHEVCHENKO Aleksander, CLUB ? RUS/RUS

3. SALU Sander-Johann, Aitado/EST

3. MACHIKIN Artjom, SK KIBUVITS/EST

5. BURDZIBAJANS Aleksandrs, Makkabi/LAT

5. RATTASSEPP Revo, Ookami/EST

7. VAGIN Aleksei, Sosnovy Bor/RUS

7. ŠEVTŠENKO Igor, Sk Dvigatel/EST

 

CB-50

1. JAROCKIS Vladlens, Spars/LAT

2. LEPPÄLÄ Rasmus, Chikara/FIN

3. VANATOA Markus, Ookami/EST

3. VOLKOVS Masims, Makkabi/LAT

5. VETTIK Peeter, Kempo/EST

5. SOLOMATIN Makar, Centr Judo ST.Peterburg/RUS

7. POPP Andris, Toni Judokool/EST

7. TOKMANCEVS Sergejs, Makkabi/LAT

 

CB-55

1. SÄRKILÄ Tuomas, Himangan JS/FIN 

2. SALAMON Maksymilian, Rys Warszawa/POL

3. NOORMETS Kõu, Arigato/EST

3. BODE Martin, Toni Judokool/EST

5. KREITER Aleksander, Sensei Judokool/EST

5. ESTO Janno, Viru Judo/EST

7. LAHE Markus, Aitado/EST

7. TINTS Trevor, MTÜ Audentese SK/EST

 

CB-60

1. TSEREDNITSENKO Alex, Budolinn Judokool/EST

2. PÄHN Janari, Võru Rei/EST

3. GORBENKO Oskars, Spars/LAT

3. ASUMÄGI Teet, Ookami/EST

5. UMAL Mattias, Kempo/EST

5. RAHNEL Martin, Budolinn Judokool/EST

7. ERMAKOV Marsel, CLUB ? RUS/RUS

 

CB+60

1. SÜLLA Simon, Aitado/EST

2. MÜLLER Paul Martin, Aitado/EST

3. DZASOHOV Denis, Avangard/RUS

3. ROMANOV Maksim, SK Buffen-do/EST

5. TÄHT Roland, Toni Judokool/EST

5. VANNIK Villem, Aruküla Aitado/EST

7. KUKLANE Richard, Võru Rei/EST

7. ZUJEV Martin, Ookami/EST

 

Tytöt alle 15-vuotta

 

BG-36

1. SALASMAA Jasmi, Chikara/FIN

2. SHENGELIYA Ekaterina, DYUSH BOREC/RUS

3. VAVILOVA Anastasia, SamboRing SK/RUS

3. JÄRVE Äli Agnes, SK Taifu/EST

5. HEUSALA Helena, Himangan JS/FIN

5. KÜTT Ines, Zen/EST

 

BG-40

1. STEPANOVA Vlada, SK Buffen-do/EST

2. KOULEN Liis-Maria, SK Sakura/EST

3. LÄÄTS Tuule, Samurai/EST

 

BG-44

1. OKSMANN Margit, Ookami/EST

2. VARVARA Ignatyuk, Pobeda/RUS

3. KAPPET Regiina, SK Taifu/EST

 

BG-48

1. IVANOVA Kseniia, Favorit/RUS

2. ERIKSSON Ida, Molkom JK/SWE

3. NAZAROVA Serafima, Pierigas BJSS/LAT

3. JOKINEN Noora, Bodonos/FIN  

5. KAUP Caris Helena, Ookami/EST

5. SIMSON Kristina, SK Buffen-do/EST

7. ESTERE Ustice, Pierigas BJSS/LAT

7. LAINOLA Helena, Aitado/EST

 

BG-52

1. LEHTSALU Debora, Kuressaare KSK/EST

2. LUTSAR Merilin, Aitado/EST

3. TÄHE Merlyn, Zen/EST

5. KOPTEVA Sofia, Favorit/RUS

7. VEIJALAINEN Henna, Orimattila JC/FIN

7. KÄRHÄ Viivi, TehoTiimi/FIN

 

BG-57

1. DOMANSKYTE Vaiva, Ukmerge JC/LIT

2. MAISTE Britt, Aitado/EST

3. VASILJEVA Viktorija, LIDO/LAT

3. NAELSO Kristel, SK Taifu/EST

5. RÄÄMET Siret, Aitado/EST

5. SARVANIDIS Nicoletta, SPIF JUDO/SWE

7. KARILAID Annika, Aitado/EST

7. FILIPETS Daria, Sosnovy Bor/RUS

 

BG+57

1. MALՊEVA Maria, Afina/EST

2. MIRONOVA Viktoria, Afina/EST

3. KALPAKIDOU Katherina, SPIF JUDO/SWE

3. KONDRASHOVA Evgeniia, Favorit/RUS

5. ESPELUNDH Felicia, Stockholms JK/SWE

5. PŠENITŠNAJA Maria Vera, Kuressaare KSK/EST

 

Pojat alle 15-vuotta

 

BB-38

1. LAPUKHIN Danila, DYUSH BOREC/RUS

2. KURASOV Stanislav, SHIELD AND SWORD/RUS

3. ZIELSKI Tomasz, UKS GALEON GDYNIA/POL

3. PETRUSHKIN Gleb, OLYMP/RUS

5. MAROV Vitaly, CLUB ? RUS/RUS

5. MALETS Dmitry, Rosich/RUS

7. PANCHENKO Grigory, Malahit/RUS

7. AVGITOV Artem, Tiger/UKR

 

BB-42

1. KOSKINEN Samuli, Hämeenlinnan JS/FIN

2. KUSINS Arturs, Makkabi/LAT

3. GOLOSTCHUK Ostap, Budolinn Judokool/EST

3. MYLLYMÄKI Maxim, Judokan/FIN

5. POPOV Jakov, Budolinn Judokool/EST

5. NARTISS Arturs, Pierigas BJSS/LAT

7. MIRUTSENKA Maksim, Fudoshin JC IRE/IRE

7. RISKA Krister, Kohila Aitado/EST

 

BB-46

1. AKIMOV Kirill, Klisa Novi Sad/SER

2. LISSEL Erik, SPIF JUDO/SWE

3. ZARINS Eduards, Pierigas BJSS/LAT

3. VLADIMIRTSEV Dmitriy, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

5. KIRILLOV Vladislav, Centr Judo ST.Peterb/RUS

5. SKRAUCIS Lauris, Pierigas BJSS/LAT

7. ALTOSAR Mark, Budolinn Judokool/EST

7. OREKHOV Pavel, DYUSH BOREC/RUS

 

BB-50

1. MÄKINEN Oskari, Nummelan judo/FIN

2. KVEDARAS Martynas, Golden score/LIT

3. JÕGEVA Tarvo, Võru Rei/EST

3. LEPENKIN Evgeny, Favorit/RUS

5. MAROV Anatolii, CLUB ? RUS/RUS

5. FREDSTRÖM Johan, Stockholms JK/SWE

7. CURKINS Artjoms, Makkabi/LAT

7. VOLKOV Aleksandr, Pobeda/RUS

 

BB-55

1. POTAPOV Mark, ES Põhjakotkas/EST

2. SULG Rene, Võru Rei/EST

3. NIKITA Sinitsyn, Sambo-70/RUS

3. GISSBERG Adrian, Frövi Judo/SWE

5. AKULIS Ernests, LIDO/LAT

5. SMIRNOV Andrei, Favorit/RUS

7. VÄIKO Rait, Kempo/EST

7. MÄLLO Allar, Võru Rei/EST

 

BB-60

1. KRIRITSKII Artur, Tiger/UKR

2. MILLEND Markkus Olaf, Ookami/EST

3. SAID Chaniev, Sambo-70/RUS

3. SIKORSKI Ivan, Ippon RUS/RUS

5. LORENC Maikls, J.U.D.O.Centrs/LAT

5. SÜLLUSTE Sven Magnus, Ookami/EST

7. ROOTALU Mattias, Ookami/EST

7. JEFREMOVS Romans, Pierigas BJSS/LAT

 

BB-66

1. MÄLLO Alvar, Võru Rei/EST

2. YURYEV Artem, Avangard/RUS

3. FEDOR Kabanov, Sambo-70/RUS

3. LOVTŠIKOV Nikita, ES Põhjakotkas/EST

5. ISHENKO Aleks, SK KIBUVITS/EST

5. KELLER Hardy, Aitado/EST

7. PERTEL Ralf Markus, Ookami/EST

7. OLESK Anti, IPPON EST/EST

 

BB-73

1. RINGBLOM Erik, SPIF JUDO/SWE

2. BODE Marko, Toni Judokool/EST

3. STRAUJUPS Janis, Pierigas BJSS/LAT

3. DANILOV Kirim, Rosich/RUS

5. GOLOLOBOV Vladislav, Sparta/RUS

5. UUS Toomas Erik, Sensei Judokool/EST

7. VILLEM Kalev, Aruküla Aitado/EST

 

BB+73

1. MÕTUS Jan-Markus, Zen/EST

2. MÄEKÜNGAS Martin, IPPON EST/EST

3. TŚŠERNÕŚŠEV Anton, MTÜ Audentese SK/EST

 

Tytöt alle 17-vuotta

 

AG-44

1. LÄÄTS Teele, Samurai/EST

 

AG-48

1. BERZINA Anita Aiga, Pierigas BJSS/LAT

2. LAPÕNIN Helge, Aitado/EST

3. NAZAROVA Serafima, Pierigas BJSS/LAT

3. SKRIPKO Ustinya, Favorit/RUS

5. ERIKSSON Ida, Molkom JK/SWE

5. NEMIROVA Elizoveta, Sosnovy Bor/RUS

7. KEINÄNEN Inka, Pingviinit/FIN

7. JOKINEN Noora, Bodonos/FIN

 

AG-52

1. GUSEINOVA Leila, Centr Judo ST.Peterb/RUS

2. ELONEN Heidi, Orimattila JC/FIN

3. LEHTSALU Debora, Kuressaare KSK/EST

3. SAARENPÄÄ Essi, Himangan JS/FIN

5. SALLO Christine, Ookami/EST

5. TELEUCA Karina, Pierigas BJSS/LAT

7. KISSELJOVA Jevgenia, SK Buffen-do/EST

7. ERIKSSON Mathilda, Frövi Judo/SWE

 

AG-57

1. ENFORS Louise, Nacka Judo/SWE

2. NEWTON Holly, Vale Judo Club/UK

3. DOMANSKYTE Vaiva, Ukmerge JC/LIT

3. SARVANIDIS Nicoletta, SPIF JUDO/SWE

5. MAISTE Britt, Aitado/EST

5. ANDERSSON Emma, SPIF JUDO/SWE

7. NAELSO Kristel, SK Taifu/EST

7. KARU Helena, Aitado/EST

 

AG-63

1. GUSTAVSSON Elina, SPIF JUDO/SWE

2. BESSALOVA Karolina, SK KIBUVITS/EST

3. PROGONOVA Viktoria, SK Buffen-do/EST

 

AG-70

1. ŠŚIRŚŠOVA Viktoria, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

2. MÄGEDI Katrin, Ookami/EST

3. KALPAKIDOU Katherina, SPIF JUDO/SWE

 

AG+70

1. KOPPEL Mereli, Kohila Aitado/EST

 

Pojat alle 17-vuotta

 

AB-50

1. AKIMOV Kirill, Klisa Novi Sad/SER

2. SHATUNOV Sergey, Avangard/RUS

3. KIRILLOV Anton, Favorit/RUS

3. VAINO Mart, Viru Judo/EST

5. OLIN Valtteri, Bodonos/FIN

5. URAZAEV Marat, SK Buffen-do/EST

7. LISSEL Erik, SPIF JUDO/SWE

7. PAALBERG Maarek, Ookami/EST

 

AB-55

1. BRAZIONIS Gajus, Golden score/LIT

2. VRUBLEVSKIS Makss, Kumite LAT/LAT

3. MIRONOV Vladislav, Favorit/RUS

3. GARKALNS Gusts, Pierigas BJSS/LAT

5. LEMNELL Ludvig, Frövi Judo/SWE

5. BAKSEJEV Ivan, Sparta/RUS

7. LÖWBEER Niklas, Nacka Judo/SWE

7. AVASTU Aleksander, Zen/EST

 

AB-60

1. DOMANSKIS Jeronimas, Ukmerge JC/LIT

2. JASINSKI Szymon, UKS GALEON GDYNIA/POL

3. ZOLOTOV Nikita, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

3. MANKOWITZ Joel, Täby Judo/SWE

5. ŠSANIN Stanislav, Afina/EST

5. VOLT Martti, Aitado/EST

7. SHCHUPAKOV Anton, Olimpiiskie Nadejdi/RUS

7. RAZIN Nikita, ES Põhjakotkas/EST

 

AB-66

1. KRASILNIKOV Nikita, Kumite RUS/RUS

2. LASTOTŠKIN Maksim, MTÜ Audentese SK/EST

3. SAMIR Mekhtiev, Sambo-70/RUS

3. RÖNKKÖ Stefan, Orimattila JC/FIN

5. ALEKSANDR Sushinskiy, Sambo-70/RUS

5. SERGEJEV Artjom, Afina/EST

7. SAAR Tanner, SK Taifu/EST

7. LILJA Philip, SPIF JUDO/SWE

 

AB-73

1. KULAEV Marat, Kumite RUS/RUS

2. YASHIN Andrey, Pobeda/RUS

3. SYCHEV Vasilii, Centr Judo ST.Peterb/RUS

3. ASTUDNEV Martin, Aitado/EST

5. KERT Kaspar, Afina/EST

5. SAAL Karl Ernst, ALTIA/EST

7. ALEKSANDR Panyushkin, Sambo-70/RUS

7. VIST Martin, Aitado/EST

 

AB-81

1. KUUSIK Mattias, Tartu DO/EST

2. DURAN German, ES Põhjakotkas/EST

3. TROFIMOVICH Igor, Centr Judo ST.Peterb/RUS

 

AB-90

1. MATLAKOWSKI Arkadiusz, UKS GALEON GDYNIA/POL

2. PAVASARS Martins, Pierigas BJSS/LAT

3. PETROV Herman, Aitado/EST

3. KUZNETSOV Jevgeni, Afina/EST

5. VAINU Artur, MTÜ Audentese SK/EST

5. ORUB Emil, Ookami/EST

7. SKREBELS Rojs, Kumite LAT/LAT

 

AB+90

1. RUSINS Ralfs, Pierigas BJSS/LAT

2. HOLTER Mairis, ALTIA/EST

3. KARRO Tanel, Kohila Aitado/EST

 

Naiset alle 20-vuotta

 

JG-48

1. SMIRNOVA Polina, Olimp/RUS

 

JG-52

1. SILLASTE Agnes, Ookami/EST

2. SMYTH Kelly, Fudoshin JC IRE/IRE

 

JG-57

1. SOOP Kristiina, SK Taifu/EST

2. SILKINA Darja, SK Buffen-do/EST

3. KATSAN Vitalina, SK Buffen-do/EST

 

JG-63

1. LUTSAR Keit, Võru Rei/EST

2. KRUMINA Diana, LIDO/LAT

3. POZOLOTINA Olga, Loksa Rahvaspordiklu/EST

 

JG-70

1. RAKA Sabina, LIDO/LAT

2. VOINOVA Tatjana, LIDO/LAT

3. MAKSIMOVA Elena, CLUB ? RUS/RUS

 

JG-78

1. ROOP Katerina, SK Buffen-do/EST

 

JG+78

1. KUDRYASHŠOVA Karina, ES Põhjakotkas/EST

 

Miehet alle 20-vuotta

 

JB-60

1. TIMOFEEV Alexey, Rosich/RUS

2. TOOMEOJA Ingvar, Aitado/EST

3. SOMP Markus, Aitado/EST

3. LOPOUHHOV Danil, SK Buffen-do/EST

5. RONKAINEN Tuomas, Judokan/FIN

5. MÜNTER Marten, Aitado/EST

7. BORISSOV Anton, ES Põhjakotkas/EST

7. OKSMANN Mart, Ookami/EST

 

JB-66

1. PERTELSON Oscar, Ookami/EST

2. POPOV Rostislav, ES Põhjakotkas/EST

3. TIIDO Ants Indrek, Tartu DO/EST

3. LASTOTŠKIN Maksim, MTÜ Audentese SK/EST

5. LAVRINJOV Andrei, ES Põhjakotkas/EST

5. AKCHURIN Azamat, St. Peterburg VO/RUS

7. ZAGORSKI Jevgeni, Budolinn Judokool/EST

7. KUUSIK Pavel, Budolinn Judokool/EST

 

JB-73

1. TAMM Tevol, Tartu DO/EST

2. PÓLGRABSKI Mieszko, UKS GALEON GDYNIA/POL

3. SAUELA Kristo, IPPON EST/EST

3. KALJULAID Klen Kristofer, Ookami/EST

5. REMMELG Sten, Aitado/EST

5. KLINKOV Aleksandr, ES Põhjakotkas/EST

7. TAMMJÄRV Kaspar, Ookami/EST

7. LEBEDEV Boriss, ES Põhjakotkas/EST

 

JB-81

1. SEPPA Andre, Tartu DO/EST

2. KANGUR Erik, ES Põhjakotkas/EST

3. GRIMALAUSKAS Justas, Lokys/LIT

3. SEPPA Ülo-Sverre, Zen/EST

5. ULUHANJANTS Aleksandr, Dodze/EST

5. RAHHIMOV Emil, Dodze/EST

7. KURRIK Silver, ALTIA/EST

7. MARHIVKA Jaroslav, Loksa Rahvaspordiklu/EST

 

JB-90

1. SADAM Sten Alvar, Aitado/EST

2. PRIIMÄGI Henri, Ookami/EST

3. FEDOROV Alex, Volna/RUS

3. SELIVANOV Mihhail, ES Põhjakotkas/EST

5. MATUSEVICH Pavel, Avangard/RUS

5. KORNEEV Aleksandr, Budolinn Judokool/EST

7. PROTASOV Artem, Avangard/RUS

 

JB-100

1. RAUDI Rasmus, Ookami/EST

2. KÕUTS Eerik, Zen/EST

3. LINKEVITŠ Gleb, ES Põhjakotkas/EST


    Jaa Facebookissa