Sörmlandsträffen 2.4.2011 Oxelösund Ruotsi

Ottelijoita yhteensä 258 jotka edustivat 3 maata (Ruotsi, Suomi, Norja) ja 50 seuraa

Tilastot ja kaaviot löytyvät tästä linkistä

FU15-44
1. Ida ERIKSSON, Molkom Judoklubb
2. Sandra LUNDQVIST, IK Södra, Stockholm
3. Emma HENRIKSSON, Borås Judoklubb
3. Hanna HÄRNVALL, IK Södra, Stockholm

FU15-52
1. Klara MATTSSON, IK Södra, Stockholm
2. Linn JONSSON, Molkom Judoklubb
3. Emma ANDERSSON, SPIF, Stockholm
3. Claudia MIETTINEN, Bodonos, Kerava
5. Emma BJÖRKTORP, Borlänge Judo Club
5. Melanie APPELGREN, Södertälje Judoklubb

FU15-57
1. Nicoletta SARVANIDIS, SPIF, Stockholm
2. Ida ENGVALL, GAK Enighet, Malmö
3. Linn FAGERMAR, GAK Enighet, Malmö

PU15-38
1. Noulis KIRIAKOU, Stockholms Judoklubb
2. Daniel ANDERSSON, IK Södra, Stockholm
3. Christian ORINDER, Gävle Tjäder Judo
3. Johan HEFFERMEHL, Norge

PU15-42
1. Erik LISSEL, SPIF, Stockholm
2. Julian JØRGENSEN, Norge
3. Riku PALMROTH, Nokian Judo
3. Pantelis KIRIAKOU, Stockholms Judoklubb
5. Felix BLOMKVIST, Bålsta Judoklubb
5. Simon BRULIN, SPIF, Stockholm

PU15-50
1. Christoffer MACIAS, Saltsjö Judoklubb
2. Isak YMEN, Saltsjö Judoklubb
3. Noel LAGNELIUS, Borlänge Judo Club
3. Henric TREUTIGER, Saltsjö Judoklubb
5. Adrian F GISSBERG, Frövi Judo
5. Alexander KIVELÄ, Solna Judoklubb

PU15-55
1. Gabriel VESTERLUND, Knivsta Judoklubb
2. Andreas FRANSSON, IK Södra, Stockholm
3. Jonathan AX GUSTAVSSON, SPIF, Stockholm

PU15-60
1. Alexander LISSEL, SPIF, Stockholm
2. Alexander MATOUG, Trollhättan
3. Daniel PARMHED, Saltsjö Judoklubb
3. Filip NATVIG, Knivsta Judoklubb

PU15-66
1. Rasmus SVENSSON, Saltsjö Judoklubb
2. Jacob BENGTSSON, Saltsjö Judoklubb
3. Axel BÅÅTHE, IK Södra, Stockholm

PU15+66
1. Pontus PERSSON, Saltsjö Judoklubb
2. Didic ARMIN, GAK Enighet, Malmö

FU17-52
1. Linn NÄSLUND, Tyresö Judo
2. Nellie EINSTEIN, Borås Judoklubb
3. Claudia MIETTINEN, Bodonos, Kerava
3. Synne ANDERSSEN, Norge

FU17-57
1. Madelene RUBINSTEIN, Norge
2. Ida JOHANSSON, LUGI Judo
3. Tilda AVESSON, Södertälje Judoklubb

FU17-63
1. Ebba GLAAS, Ljusdals Judo Club
2. Elina GUSTAVSSON, SPIF, Stockholm
3. Jonna GLAAS, Ljusdals Judo Club
3. Lina MATERNE, Frövi Judo

PU17-46
1. Jon LAUGEN, Norge
2. Adrian F GISSBERG, Frövi Judo
3. Johan NORDSTRÖM, IK Södra, Stockholm

PU17-50
1. Yekta KESKIN, Täby Judoklubb
2. Ben BENARIK, Norge
3. Victor HERMANSEN, Norge
3. Christoffer MACIAS, Saltsjö Judoklubb

PU17-55
1. Joel MANKOWITZ, Täby Judoklubb
2. Pyry HALONEN, Meido-kan
3. Linus VINJE, Norge
3. Puilip LILJA, Solna Judoklubb

PU17-60
1. Alex BORGHESI, Lindome Judoklubb
2. Rasmus DECKART, SPIF, Stockholm
3. Nicolai JOHNSEN, Norge
3. Victor BUSCH, GAK Enighet, Malmö
5. Herman HERMANSEN, Norge
5. Ville MANNINEN, Nokian Judo

PU17-66
1. Mattias ERLINGSON, Vilhelmina Judoklubb
2. Marcus ENSTRÖM, Karlstads Judoklubb
3. Sindre OLSEN, Norge
3. Daniel ERIKSSON, Gävle Tjäder Judo
5. Eric ENKVIST, Södertälje Judoklubb
5. Eddie LUNDQUIST, Söderhamns Judoklubb

PU17-73
1. Lucas F GISSBERG, Frövi Judo
2. Felix WETTERSTRÖM, IK Västra Mölndal
3. Alexander WIDÉN, Miyama Ryu, Stockholm
3. Jesper WILHELMSSON, IK Västra Mölndal

PU17-81
1. Emil MATTSSON, IK Södra, Stockholm
2. Anton WIBERG, Ljusdals Judo Club
3. Jesper JAKOBSSON, Göteborgs Judoklubb

DU20-52
1. Jennifer MALMBERG, Borlänge Judo Club
2. Cecilia ANDERSSON, Landvetter Judo
3. Linnéa EKBERG, Kristinehamns Judokl
3. Linn NÄSLUND, Tyresö Judo

DU20-57
1. Madelene RUBINSTEIN, Norge
2. Felicia BENGTSSON FRYKLUND, Judo Sundsvall
3. Susanna SAIRANEN, Keravan Bodonos

DU20-63
1. Lina MATERNE, Frövi Judo
2. Rikke JUELL BUGGE, Norge
3. Ebba GLAAS, Ljusdals Judo Club

DU20-70
1. Elin NYMAN, Uppsala Judoklubb
2. Despina AVRAMIDOU, SPIF, Stockholm
3. Frida OLSSON-GRANLUND, Molkom Judoklubb

HU20-55
1. Adam NORÉN, Oxelösunds Judoklubb
2. Ben BENARIK, Norge
3. Linus VINJE, Norge

HU20-60
1. Victor BUSCH, GAK Enighet, Malmö
2. Alex BORGHESI, Lindome Judoklubb
3. Hamon SHOKOHI, Göteborgs Judoklubb
3. William BEIJER, Lindome Judoklubb
5. Nicolai JOHNSEN, Norge
5. Gustav JOHANSSON, Borås Judoklubb

HU20-66
1. Andreas ERLINGSSON, Vilhelmina Judoklubb
2. Erik ALSGAARD, Norge
3. Jonathan BACKMAN, Eskilstuna Judoklubb
3. Sindre OLSEN, Norge
5. Sajad MUHAMMED-ALI, GAK Enighet, Malmö
5. Mattias ERLINGSON, Vilhelmina Judoklubb

HU20-73
1. Tommy MACIAS, Saltsjö Judoklubb
2. Lukas VESTERLUND, Uppsala Judoklubb
3. Christian ÅHLUND, Söderhamns Judoklubb
3. Mattias ENSTRÖM, Karlstads Judoklubb
5. Vincent EVERS, Södertälje Judoklubb
5. Marcus ÅSLIN, Judo Sundsvall

HU20-81
1. Patrik HURTIG, Södertälje Judoklubb
2. Christian BORGHESI, Lindome Judoklubb
3. Kristoffer NILSSON, Ljusdals Judo Club
3. Matvei MISHIN, LUGI Judo

D-57
1. Nina GUSTAFSSON, Varberg Judoklubb
2. Susanna SAIRANEN, Keravan Bodonos
3. Denise FERM LANGE, Molkom Judoklubb
3. Linda WILHELMSSON, Frövi Judo
5. Jennifer MALMBERG, Borlänge Judo Club
5. Hanna FRIBERG, Judo Sundsvall

D-70
1. Anna SVENSSON, GAK Enighet, Malmö
2. Amanda STÅHL, Varberg Judoklubb
3. Elin NYMAN, Uppsala Judoklubb

H-60
1. Linus WASSENG, Oxelösunds Judoklubb
2. Hamon SHOKOHI, Göteborgs Judoklubb
3. Tore WALHEIM, Uppsala Judoklubb
3. Christian JOHANSSON, Frövi Judo

H-66
1. Andreas ERLINGSSON, Vilhelmina Judoklubb
2. Jimmy PETTERSSON, Kristinehamns Judoklubb
3. Alexander BRINK, Göteborgs Judoklubb

H-73
1. Tommy MACIAS, Saltsjö Judoklubb
2. Mattias ENSTRÖM, Karlstads Judoklubb
3. Olle DVÄRBY, Ånge
3. Felix BERGSTRÖM, Nacka Judoklubb
5. Christian LEMON, Södertälje Judoklubb
5. David HARALDSSON, Örebro Judo

H-81
1. Alexander ENGSTRÖM, Karlstads Judoklubb
2. Amin AEYADI, Karlstads Judoklubb
3. Patrik HURTIG, Södertälje Judoklubb
3. Christian BORGHESI, Lindome Judoklubb
5. Kristoffer NILSSON, Ljusdals Judo Club
5. Johan ERIKSSON, Frövi Judo

H-90
1. Benjamin STOFFEL, SPIF, Stockholm
2. Hakim MEGDICHE, Södertälje Judoklubb
3. Christoffer FAGERHILL, Frövi Judo

H+100
1. Joel DAHLIN, Södertälje Judoklubb
2. Ulf ERLING, Täby Judoklubb
3. Sebastian FAGERHILL, Frövi Judo

    Jaa Facebookissa