Seibukan Shiai 26.11.2011, Kurikka

Ottelijoita 128 kappaletta, jotka edustivat 19 eri seuraa.

Tilastoja, kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


DT-28
1. JOHANSSON Inka, Fudoshin, Pori
2. KUOSA Jonna, Tampereen Judo

DT-36
1. KOSKI Veera, Nokian Judo

DT-44
1. KOSKI Veera, Nokian Judo
2. EVÄLÄ Jenni , Lappajärven Veikot

DT-48
1. KOSKI Veera, Nokian Judo
2. JYVÄKORPI Laura, Jigotai, Jyväskylä
3. EVÄLÄ Jenni , Lappajärven Veikot

DT-52
1. YLIHÄRSILÄ Marika, Seibukan, Kurikka
2. LEPPÄNIEMI Vilma , Lappajärven Veikot
3. HAAVISTO Anni, Seibukan, Kurikka

DT+52
1. MAJALAINEN Pauliina, Tampereen Judo
2. KUOSA Tiia-maria, Tampereen Judo

DP-30
1. ROTH Nico , Ju Shin Kan, Ähtäri
2. JOHANSSON Inka, Fudoshin, Pori
3. SALMIRINNE Toni, Kauhajoen Karhu

DP-34
1. SUUTARINEN Pyry, Ju Shin Kan, Ähtäri
2. KALLIOSAARI Tuukka, Budokan, Vaasa
3. HAUTASAARI John, Budokan, Vaasa

DP-38
1. PALMROS Joachim, Jigotai, Jyväskylä
2. SUUTARINEN Iiro , Ju Shin Kan, Ähtäri
3. HAVULUOTO Kaapo, Seibukan, Kurikka
3. JYVÄKORPI Miika, Jigotai, Jyväskylä

DP-42
1. LAHTINEN Tuukka, Tampereen Judo
2. KOHO Ukko-pekka, Nokian Judo
3. MIKKOLA Leevi-Petteri, Tampereen Judo
3. ERONEN Sakari, Tampereen Judo
5. JOHANSSON Jaakko, Fudoshin, Pori
5. HAUKKALA Iisak, Seinäjoen JS
7. ROSQVIST Juho, Jigotai, Jyväskylä
7. KOHO Sampo, Nokian Judo

DP-46
1. KUBAEV Sayd-arbi, Tampereen Judo
2. MUILU Miska, Kokkolan Budo

DP-50
1. RIMMISTÖ Kalle, Kokkolan Budo
2. TAKALA Rasmus, Seibukan, Kurikka
3. HELANTI Eero, Tampereen Judo

DP-55
1. LAAKKONEN Elmeri, Nokian Judo
2. KUJALA Lucas, Budokan, Vaasa

DP+55
1. LINDEMAN Roger, Tampereen Judo

CT-44
1. TRAN Arja, Enbukan, Pietarsaari

CT-48
1. PYÖRIÄ Nea, Darmakai, Laukaa
2. TRAN Arja, Enbukan, Pietarsaari

CT-57
1. RAISKILA Matilda, Kokkolan Budo

CT-63
1. HÄRMÄLÄ Heidi, Kokkolan Budo

CP-46
1. TAMMILEHTO Simo , Ju Shin Kan, Ähtäri
2. KUBAEV Sayd-arbi, Tampereen Judo

CP-50
1. TAMMILEHTO Simo , Ju Shin Kan, Ähtäri
2. HUUSKOLA Sakari, Tampereen Judo
3. ÖSTERBACKA Mick, Kaustisen Pohjan-Vei

CP-55
1. HUUSKOLA Sakari, Tampereen Judo
2. LAAKKONEN Elmeri, Nokian Judo
3. FORS Teemu, Seibukan, Kurikka

CP-60
1. KESTI Jere, Darmakai, Laukaa
2. HARJU Teemu, Seinäjoen JS
3. LINDEMAN Roger, Tampereen Judo
3. KOVANEN Mikko-oskari, Seinäjoen JS

CP-66
1. KUUSELA Vili, Kauhajoen Karhu
2. SAARENPÄÄ Joonas, Seinäjoen JS
3. KOVANEN Mikko-oskari, Seinäjoen JS

CP+66
1. NIEMELÄ Olli-oskari, Tampereen Judo
2. HAIKONEN Aki , Ju Shin Kan, Ähtäri
3. LEPISTÖ Christian, Tampereen Judo

BT-52
1. PYÖRIÄ Nea, Darmakai, Laukaa
2. NIEMELÄ Nadja, Enbukan, Pietarsaari

BT+63
1. KERÄNEN Nea, Kokkolan Budo
2. ENVALL Linnea, Enbukan, Pietarsaari
3. HÄRMÄLÄ Heidi, Kokkolan Budo

BP-55
1. RAJAMÄKI Roni, Budokan, Vaasa

BP-60
1. RAJAMÄKI Roni, Budokan, Vaasa
2. KLEMOLA Tuomas, Seibukan, Kurikka
3. ROSSI Juuso, Darmakai, Laukaa

BP-66
1. SILVENNOINEN Niki, Jigotai, Jyväskylä
2. KAPLAS Jiri, Pikadon, Pieksamäki

BP-73
1. VÄRINEN Jaska, Seibukan, Kurikka
2. SYRJÄ Henri, Seibukan, Kurikka
3. HAAVISTO Matias, Seibukan, Kurikka

N-52
1. PÖLLÄNEN Eija, Jigotai, Jyväskylä

N-57
1. HALTTUNEN Tiia-mari, Darmakai, Laukaa
2. PÖLLÄNEN Eija, Jigotai, Jyväskylä
3. KERÄNEN Nea, Kokkolan Budo

N-63
1. IIVARI Eeva, Kristiinan Seudun Ju
2. HARJU Noora, Seinäjoen JS

N-70
1. SYRJÄLÄ Laura, Jigotai, Jyväskylä
2. ENVALL Linnea, Enbukan, Pietarsaari

N+70
1. KOSKINEN Johanna, Seibukan, Kurikka

N-AVOIN
1. IIVARI Eeva, Kristiinan Seudun Ju
2. KOSKINEN Johanna, Seibukan, Kurikka
3. SYRJÄLÄ Laura, Jigotai, Jyväskylä

M-66
1. KAPLAS Jiri, Pikadon, Pieksamäki

M-73
1. PERTTULA Joni, Budokan, Vaasa
2. VÄHÄNEN Tommy, Budokan, Vaasa
3. VEHVILÄINEN Tommi, Darmakai, Laukaa
3. NURMI Mika, Seibukan, Kurikka
5. TAIMI Joonas, Darmakai, Laukaa
5. KOLYASIN Ilya, Lappajärven Veikot
7. RINTALA Sami, Seibukan, Kurikka
7. LEHTOLA Jyri, Seibukan, Kurikka

M-81
1. RIEKKO Kimmo, Ju Shin Kan, Ähtäri
2. KORKIAKANGAS Juho, Raahen Judo
3. AHONEN Anssi, Jigotai, Jyväskylä
3. IMPOLA Jere, Raahen Judo
5. POHJOLA Jouni, Jigotai, Jyväskylä
5. PERTTULA Joni, Budokan, Vaasa
7. HAKALA Mikko, Jämsän Yoshi
7. JÄRVINEN Jussi, Jämsän Yoshi

M+90
1. HANHIKOSKI Antti , Lappajärven Veikot
2. HAAPALA Hannu, Seibukan, Kurikka

M-AVOIN
1. RIEKKO Kimmo, Ju Shin Kan, Ähtäri
2. HANHIKOSKI Antti , Lappajärven Veikot
3. POHJOLA Jouni, Jigotai, Jyväskylä
    Jaa Facebookissa