Samurai Cup III 10.9.2011 Raisiossa

Osallistujia oli 98 jotka edustivat yhteensä 34 judoseuraa. Suomesta 33 ja Ruotsista 1

Tilastot ja kaaviot osoitteessa www.judoshiai.fi




TULOKSET



BT-44
1.    Sini OINONEN    HÄMEENLINNAN JS
2.    Hanna HÄRNVALL    IK SÖDRA

BT-52
1.    Anni BERGMANN    MIKKELIN JUDO
2.    Anniina JOKINEN    NUMMELAN JUDO
3.    Pihla MATIKAINEN    MASKUN TEMPO

BT-57
1.    Emilia TUOMIKOSKI    RAISION RYHTI
2.    Vilma VAHERI    HYVINKÄÄN JS
3.    Klara MATTSSON    IK SÖDRA

BT+63
1.    Solja KOMULAINEN    ORIMATTILAN JS
2.    Elin HÄRNVALL    IK SÖDRA

BP-45
1.    Daniel ANDERSSON    IK SÖDRA
2.    Sebastian BREDENBERG    IK SÖDRA

BP-50
1.    Henri TUURALA    RAISION RYHTI
2.    Johan NORDSTRÖM    IK SÖDRA
3.    Markus MERIÖ    MASKUN TEMPO

BP-55
1.    Saku RONKAINEN    OULUN JUDOKERHO
2.    Markus MIKKOLA    RAISION RYHTI
3.    Saku INGET    HÄMEENLINNAN JS

BP-60
1.    Rene VILLANELLO    HELSINGIN JUDOSPORT
2.    Pyry HALONEN    MEIDO-KAN
3.    Jani RATILAINEN    JOEN YAWARA
3.    Samu KOIVULAHTI    HÄMEENLINNAN JS
5.    Lari KOISTINEN    SAKURA
5.    Pietari KOIVIKKO    MIKKELIN JUDO
7.    Tommi TIMONEN    SAKURA
7.    Sebastian NIKOLOV    HYVINKÄÄN JS

BP-66
1.    Teemu KOSKINEN    JUKARA
2.    Kristian BULGAKOV    TURUN JS
3.    Niki SILVENNOINEN    JIGOTAI
3.    Jussi TAMSKI    TAMPEREEN JUDO

BP-73
1.    Aatu LAAMANEN    KIPPON
2.    Henri HANNULA    HÄMEENLINNAN JS
3.    Matti JUOPPERI    KIRKKONUMMEN JS
3.    Aki OINONEN    HÄMEENLINNAN JS
5.    Riku MERISAARI    RAISION RYHTI
5.    Miika SUO-YRJÖ    TAPANILAN ERÄ
7.    Valtteri SUO-YRJÖ    TAPANILAN ERÄ
7.    Teemu KANGAS    HOLJUTAI

BP-81
1.    Atte HEISKANEN    LAHDEN JS
2.    Safar RAHMANI    HONTAI JUDO
3.    Juuso NUOTIOMAA    FUDOSHIN

BP+81
1.    Juho PUUMALAINEN    MIKKELIN JUDO
2.    Emil MATTSSON    IK SÖDRA
3.    Tatu TURUNEN    JOEN YAWARA



AT-52
1.    Anni BERGMANN    MIKKELIN JUDO
2.    Tinja KIILI    MASKUN TEMPO
3.    Pihla MATIKAINEN    MASKUN TEMPO

AT-63
1.    Solja KOMULAINEN    ORIMATTILAN JS
2.    Emilia KAUTTO    JOEN YAWARA
3.    Rosa-maria MÄKELÄ    FUDOSHIN

AP-60
1.    Rene VILLANELLO    HELSINGIN JUDOSPORT
2.    Tuomas RONKAINEN    JUDO-KAN
3.    Joonas TAPIO    OULUN JUDOKERHO

AP-66
1.    Sikko KAEWASA    HÄMEENLINNAN JS
2.    Remo VILLANELLO    HELSINGIN JUDOSPORT
3.    Pentti SUURHASKO    NOKIAN JUDO
3.    Tomas TERVONEN    CHIKARA

AP-73
1.    Tuomas HALME    HELSINGIN JUDOSPORT
2.    Rasmus RINNE    KIRKKONUMMEN JS
3.    Otto SIMOLA    LAHDEN JS
3.    Aatu LAAMANEN    KIPPON
5.    Juuso NURMINEN    JUDO-KAN
5.    Teemu KANGAS    HOLJUTAI
7.    Anssi AHONEN    JIGOTAI
7.    Aleksi TANTTU    LAHDEN JS

AP-81
1.    Lalli NUORTEVA    HÄMEENLINNAN JS
2.    Otto SAARI    SALON BUDOSEURA
3.    Marko KUURI-RIUTTA    FUDOSHIN

AP-90
1.    Niko KORHONEN    SAKURA
2.    Emil MATTSSON    IK SÖDRA
3.    Juho PUUMALAINEN    MIKKELIN JUDO

AP+90
1.    Jesse JUSSILA    OULUN JUDOKERHO
2.    Sami SEPPÄLÄ    MIKKELIN JUDO
    Jaa Facebookissa