Nuorten Kymijoki Shiai 26.11.2011 Kouvola

Ottelijoita 379 jotka edustivat 5 maata (Suomi, Ruotsi, Norja, Venäjä, Viro)

tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

Tulokset


G13-28
1. LYHOVICH Elizaveta, Murmansk
2. HUSEYNOV Alina, Olympic Hopes, St.Pe
3. SHADRINA Vitalia, Rosich

G13-32
1. BUTSKIKH Olesya, Moscow, JC No25
2. ALBENOVA Veronina, Rosich
3. SUNDBERG Susanna, Hontai Judo, Helsinki

G13-36
1. SALASMAA Jasmi, Chikara, Helsinki
2. VAVILOVA Anastasia, SC Sambo-Ring
3. HELLGREN Jannika, Nummelan Judo

G13-40
1. KOULEN Liis-Maria, Vinni Sakura
2. TERIAHO Senja, Maskun Tempo
3. RAVEALA Katri, Chikara, Helsinki
3. CHARMAKAR Angela, Bodonos, Kerava

G13-44
1. NYKÄNEN Noora, Holjutai, Hollola
2. JOKINEN Noora, Bodonos, Kerava
3. IGUAFYK Varvara, Pobeda

G13-48
1. LITVINOVA Diana, Tosno
2. KAMYSHEVA Maria, Spartak, Vyborg
3. KUJANSUU Elviira, Fudoshin, Pori

G13-52
1. LUTSAR Merilin, Aitado
2. KÄRHÄ Viivi, Meido-kan
3. RAUDVERE Catherine, Aitado

G13+52
1. SARVANIDIS Nicoletta, SPIF Judo
2. RÄÄMET Siret, Aitado
3. KOMISSAROVA Evgenia, Narvskaja Zastava, S
3. KEITAANNIEMI Tinja, Bodonos, Kerava

B13-30
1. TKATSENKO Zenja, Budolinn
2. KUNITSIN Cyril, Olympic Hopes, St.Pe
3. VRZHIZHEVSKIY Daniil, SEVZAPKANAT
3. IVLEV Ivan, Pobeda
5. ILIN Georgi, Pobeda, St.Peterburg
5. PIROGOV Egor, Olimp Tver
7. AUDUSHKIN Daniil, Murmansk
7. VRZHIZHEVSKIY Kirill, SEVZAPKANAT

B13-34
1. BUKIN Alexey, Narvskaja Zastava, S
2. ZENKOV Gleb, Kirishi
3. KNIGIN Viktor, Narvskaja Zastava, S
3. PAJARI Vili, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. POPOV Jakov, Budolinn
5. HOLOPAINEN Jussi, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. AHONEN Joonas, Orimattilan JS
7. MIROSHNITSENKO Nikita, Budolinn

B13-38
1. MALICH Dmitri, Rosich
2. PIROZHINSKII Petr, Tosno
3. ALIEV Shamil, SC Sambo-Ring
3. ANDONI Egor, Narvskaja Zastava, S
5. GOLOSCHUK Ostap, Budolinn
5. PODGAYKO Daniel, Olympic Hopes, St.Pe
7. MAZOYER Christophe, SPIF Judo
7. SAVELEV Aleksandr, Spartak, Vyborg

B13-42
1. ALTOSAR Mark, Budolinn
2. PEREMYSHLIN Nikitat, JC Volna, St.Peterbu
3. RÖNKKÖ Thomas, Orimattilan JS
3. LAPSHIN Aleksandr, Sergiev Posad, JC -
5. ANISIMOV Egor, Spartak, Vyborg
5. PAJARI Pyry, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. PERELSTEIN Markus, Ookami
7. LYÖMILÄ Joni, Hämeenlinnan JS

B13-46
1. TORNIAINEN Elis, Maskun Tempo
2. BORODULIN Roman, Tosno
3. MÄKINEN Oskari, Nummelan Judo
3. SOLOPOV Dima, Murmansk
5. VOLKOV Aleksander, Pobeda, St.Peterburg
5. GOMOROV Ivan, Chehov
7. OLIN Valtteri, Bodonos, Kerava
7. RUOPPA Lassi, Chikara, Helsinki

B13-50
1. HEINONEN Eetu, Meido-kan
2. KESÄLÄ Aake, Judo-Kan, Espoo
3. MATASHIN Vova, Olympic Hopes, St.Pe
3. KURBANGADZHIEV Tagir, Moscow, JC No25
5. MEDVEDEV Vladislav, Olympic Hopes, St.Pe
5. MARCHENKO Valeri, Sambo-JC, Petroskoi
7. MIELTY Aleksi, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. WESTERLUND Max, Keido-kan, Siuntio

B13-55
1. RAKOV Artjom, Chehov
2. JUSUPOV Shamhan, Olympic Hopes, St.Pe
3. MALKOV Anton, Cheljabinsk Budokwes
3. RÄSÄNEN Santtu, Joen Yawara, Joensuu

B13+55
1. MALSAGOV Imam, Tosno
2. LAGNELIUS Noel, Borlänge JK
3. ANNUK Gregor, Aitado
3. GONCHAROV Egor, JC Volna, St.Peterbu
5. ARSENTYEV Viacheslav, Spartak, Vyborg
5. FILIPENOK Daniil, Kostomuksha’s JT
7. AFANASEV Dmitrii, JC Volna, St.Peterbu
7. MATATOV Roman, Moscow, JC No25

G15-44
1. MATATOVA Sofia, Moscow, JC No25
2. ZERCHINOVA Vlada, Murmansk
3. KANERVA Emilia, Kirkkonummen JS
3. ALEYNIKOVA Veronika, Tosno
5. KHOROSHEVA Veronika, St.Peterburg, JC No2
5. SKRIPKO Ustina, Spartak, Vyborg
7. JOKINEN Noora, Bodonos, Kerava
7. KAUP Caris Helena, Ookami

G15-48
1. VERLIN Inka, Hontai Judo, Helsinki
2. HUSEYNOV Leila, Olympic Hopes, St.Pe
3. MÄKINEN Emmi, Keido-kan, Siuntio
3. IVANOVA Ksenia, Spartak, Vyborg
5. KEINÄNEN Inka, Pingviinit, Nurmijärvi
5. BRYKOVA Lisa, Murmansk
7. SÄKKINEN Laura, Oulun Judokerho
7. ERIKSSON Ida, Molkom JK

G15-52
1. SOLOMATINA Pauline, Olympic Hopes, St.Pe
2. JONSSON Linn, Molkom JK
3. ZAYNULLINA Anna, Tosno
3. ERIKSSON Mathilda, Judogymnasiet
5. KOPTEVA Sofia, Spartak, Vyborg
5. ELONEN Heidi, Orimattilan JS
7. SAARENPÄÄ Essi, Himangan JS
7. BOKALAVA Svetlana, Murmansk

G15-57
1. BOLOTOVA Karina, Sosnovyi Bor
2. MAISTE Britt, Aitado
3. AHO Jasmine, Raahen Judo
3. MATTSSON Klara, IK Södra
5. LINDSTRÖM Helena, Molkom JK
5. SARVANIDIS Nicoletta, SPIF Judo
7. ANDERSSON Emma, SPIF Judo
7. PERSSON Emma, Judogymnasiet

G15-63
1. THANING Tove, Staffanstorps JK
2. HELLGREN Jessika, Nummelan Judo
3. GUSTAVSSON Elina, SPIF Judo

G15+63
1. KALPAKIDOU Katerina, SPIF Judo
2. KONDRASHOVA Evgenia, Spartak, Vyborg
3. DORONINA Natalia, Tosno

B15-38
1. JASKARI Oscar, Olofströms JK
2. KOSKINEN Samuli, Hämeenlinnan JS
3. VERSHININ Dmitri, Pobeda, St.Peterburg
3. KUROHTIN Ivan, Kostomuksha’s JT
5. SILKIN Egor, Sambo-JC, Petroskoi
5. HEFFERMEHL Johan fredrik, Norway
7. HEINILÄ Samuli, Hämeenlinnan JS
7. SIPPU Niklas, Kouvolan JS

B15-42
1. LISSEL Erik, SPIF Judo
2. AKIMOV Kirill, Klisa Novi Sad
3. POKOVBA Sergey, Kirishi
3. VLADIMIRTSEV Dima, Olympic Hopes, St.Pe
5. IVANOV Aleksandr, Polyarnye zori
5. MYLLYMÄKI Maxim, Judo-Kan, Espoo
7. PUUSEPP Saven, Ookami
7. DUSHEVSKIY Danil, Kirishi

B15-46
1. AHMEDOV Georgi, Pobeda, St.Peterburg
2. HAUTIEV Bagaudin, Pobeda, St.Peterburg
3. BABUSHKIN Iliy, Spartak, Vyborg
3. SAHA Luukas, Hämeenlinnan JS
5. MOKHOV Vladislav, Tosno
5. KIRILLOV Vladislav, Olympic Hopes, St.Pe
7. RAJANIEMI Jyri, Nummelan Judo
7. BOHLIN Niklas, Judogymnasiet

B15-50
1. VOLKOV Ivant, Spartak, Vyborg
2. LEMNELL Ludvig, Judogymnasiet
3. LÖWBEER Niklas, Nacka JK
3. LYHOVICH Vadim, Murmansk
5. GISSBERG Adrian, Judogymnasiet
5. KHVOSTIKOV Artem, Murmansk
7. WILTGREN JOHNSSON William, Staffanstorps JK
7. BORDUKOV Semjon, Chehov

B15-55
1. VESTERLUND Gabriel, Knivsta JK
2. TEREZUK Vladislav, Apatity, JC N:o1
3. MACIAS Christoffer, Saltsjö JK
3. BAZIKALO Bogdan, Pobeda, St.Peterburg
5. POTAPOV Mark, Põhjakotkas
5. ADAMOV Dmitri, Pobeda, St.Peterburg
7. REMES Andrei, Spartak, Vyborg
7. MIRONOV Vlad, Spartak, Vyborg

B15-60
1. ARESTOV Sergey, Moscow, JC No25
2. BASHIROV Ravil, Sergiev Posad, JC -
3. KUSTOV Nikita, Sergiev Posad, JC -
3. KARGIEV Vladislav, Murmansk, JC N:o19
5. IVANOV Maksim, Spartak, Vyborg
5. VETSHTEYN Adam, Cheljabinsk Budokwes
7. PARMHED Daniel, Saltsjö JK
7. PAANANEN Jani, Iisalmen JS

B15-66
1. VASILENKO Ilya, Olympic Hopes, St.Pe
2. LUKOSHKOV Nikita, Spartak, Vyborg
3. SONERUD Julius, SPIF Judo
3. JAKOVCHUK Konstantin, Kostomuksha’s JT
5. NIEMI Aleksi, Oulun Judokerho
5. LISSEL Alexander, SPIF Judo
7. KARI Erkka, Meido-kan
7. ANTMAN Ludvig, Staffanstorps JK

B15+66
1. SYCHEV Basil, Olympic Hopes, St.Pe
2. NEUVONEN Juuso, Savonlinnan Shikata
3. PERSSON Pontus, Saltsjö JK
3. DURAN German, Dvigatel
5. NEUVONEN Aki-Petteri, Oulun Judokerho
5. ASTUDNEV Joan martin, Aitado
7. BRAGIN Daniil, Tosno
7. TERTYCNYY Grigoty, Sambo 70

    Jaa Facebookissa