Mate-Junnukisa ja temponaatio 29.10.2011, Masku


Ottelijoita 88 kappaletta jotka edustivat 12 eri seuraa. Tilastoja, kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


FT-25
1. Pihla SALONEN, Fudoshin, Pori
2. Isla ERKKILÄ, Fudoshin, Pori
3. Aino JOHANSSON, Fudoshin, Pori
3. Heta AALTO, Fudoshin, Pori

FP-26
1. Otso SEPPÄLÄ, Maskun Tempo
2. Vikke TARKKIO, Fudoshin, Pori
3. Leevi PARKKONEN, Fudoshin, Pori

FP-34
1. Väinö SEPPÄLÄ, Maskun Tempo
2. Jesse PÖRSTI, Fudoshin, Pori
3. Simo PIETILÄ, Fudoshin, Pori

ET-30
1. Verna ALA-OLLA, Fudoshin, Pori
2. Ella IIVONEN, Fudoshin, Pori
3. Inka JOHANSSON, Fudoshin, Pori

EP-39
1. Henri HUHTALA, Maskun Tempo
2. Severi JOKINEN, Maskun Tempo
3. Matias PAAVILAINEN, Turun JS

EP-47
1. Miro HAKALA, Sobudo, Somero
2. Joona SEILO, Maskun Tempo
3. Kosti KALLIONIEMI, Nokian Judo

EP-30
1. Roni KULMALA, Shinrai, Pirkkala
2. Joel MAKKONEN, Nummelan Judo
3. Tuomas HEIKKINEN, Raision Ryhti
3. Jesse LAINE, Raision Ryhti

EP-34
1. Niko KINNUNEN, Nokian Judo
2. Joonas KURITS, Tartto Zen
3. Juho TERIAHO, Maskun Tempo

EDT-35
1. Alina TSVETKOVA, Tartto Do
2. Saana SYRJÄMÄKI, Maskun Tempo
3. Kira HUSU, Turun JS
3. Helena HÄMÖLÄ, Maskun Tempo

EDT-43
1. Senja TERIAHO, Maskun Tempo
2. Lotta MARTTILA, Turun JS
3. Kristina TSOPEI, Tartto Zen

DT-49
1. Elviira KUJANSUU, Fudoshin, Pori
2. Sanni SEPPÄ, Fudoshin, Pori
3. Katri OVASKAINEN, Hyvinkään JS

DP-36
1. Eemil PIRINEN, Maskun Tempo
2. Roni NIITYNPÄÄ, Maskun Tempo
3. Lauri JOHANSSON, Maskun Tempo
3. Rasmus SALONEN, Fudoshin, Pori

DP-40
1. Joona SYRJÄMÄKI, Maskun Tempo
2. Mico KULMALA, Shinrai, Pirkkala
3. Jaakko JOHANSSON, Fudoshin, Pori

DP-48
1. Elis TORNIAINEN, Maskun Tempo
2. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo
3. Valtteri PAUSIO, Raision Ryhti

DP-57
1. Elmeri LAAKKONEN, Nokian Judo
2. Lassi HAAPALA, Maskun Tempo
3. Aksel TIGERSTEDT, Maskun Tempo

DP-42
1. Tuukka LAHTINEN, Tampereen Judo
2. Sakari ERONEN, Tampereen Judo
3. Leevi-petteri MIKKOLA, Tampereen Judo

CT-56
1. Riikka HAKALA, Sobudo, Somero
2. Liana TSOPEI, Tartto Zen

CP+55
1. Evert TORNIAINEN, Maskun Tempo
2. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo
3. Nuutti KALLIONIEMI, Nokian Judo

CP+73
1. Rasmus KURKI, Fudoshin, Pori
2. Tarmo erik TORBEK, Tartto Zen
3. Sami JEHKONEN, Fudoshin, Pori

CP-54
1. Jose HELASMO, Maskun Tempo
2. Markus MERIÖ, Maskun Tempo
3. Riikka HAKALA, Sobudo, Somero
    Jaa Facebookissa