Kymijoki-shiai 24.11.07 Kouvola

C-pojat alle 38 kg
1) Mihail KORHONEN Finland Tapanilan Erä, Helsinki
2) Riho LEHISTE Estonia Võru Judoklubi Rei
3) Lari LUHTANEN Finland Hontai Judo, Helsinki

C-pojat alle 42 kg
1) Danil LOPOUHHOV Estonia Buffen-Do
2) Santeri LEPISTÖ Finland Shirokawa, Porvoo
3) Kristjan TÕNISTE Estonia Condor, Tallinna
3) Ville KORKEILA Finland Judo-Kan, Espoo
5) Zalimhan KARIMOV Russia Tosno, Pietari
5) Andrey ORLOV Russia Lenkai, Pietari

C-pojat alle 46 kg
1) Tevol TAMM Estonia Tartu Do
2) Ingvar TOOMEOJA Estonia Condor, Tallinna
3) Faye NJIE Finland Chikara, Helsinki
3) Tomas TERVONEN Finland Chikara, Helsinki
5) Stian BAKKEN Norway Norwegian team
5) Aslan CHIMAJEV Russia Tosno, Pietari

C-pojat alle 50 kg
1) Rinat VALITOV Russia Vyborg
2) Sampsa KOIVULAHTI Finland Hämeenlinnan Judoseura
3) Ants TIIDO Estonia Tartu Do
3) Pierre SANDIN Sweden Borlänge JK
5) Igor POTAPOV Russia Moscow Judo School 9
5) Aleksi YLITALO Finland Meido-Kan, Helsinki

C-pojat alle 55 kg
1) Andre SEPPA Estonia Tartu Do
2) Aapo HIILAMO Finland Chikara, Helsinki
3) Mikhail POTAPOV Russia St. Petersburg Judo School 2
3) Tommy MACIAS Sweden Saltsjö JK
5) Ruslan KARAJEV Russia St. Petersburg Judo School 2
5) Jonas BJÖRKTORP Sweden Borlänge JK

C-pojat alle 60 kg
1) Ilya BOROK Russia St. Petersburg Judo School 2
2) Remo VILLANELLO Finland Chikara, Helsinki
3) Jevgeni TREPOV Russia Lenkai, Pietari
3) Lalli NUORTEVA Finland Hämeenlinnan Judoseura
5) Ülo-Sverre SEPPA Estonia Zen, Tartu
5) Lukas VESTERLUND Sweden Judo Sundsvall

C-pojat alle 66 kg
1) Vjatsheslav LAPKIN Russia Lenkai, Pietari
2) Silver KALMUS Estonia Condor, Tallinna
3) Sten MÕTUS Estonia Condor, Tallinna
3) Akexandr ZEJURA Russia Vyborg

C-pojat yli 66 kg
1) Adam GUDJONSSON Sweden Borlänge JK
2) Mark LARIONOV Russia Lenkai, Pietari
3) Konstantin IVLEV Russia Vyborg
3) Aleksei NESTEROVITS Estonia Buffen-Do
C-tytöt alle 40 kg
1) Anna BIRJUKOVA Russia Moscow Judo School 9
2) Miia KAMBERG Finland Kankaanpään Judokat
3) Kristi JÕGEVA Estonia Võru Judoklubi Rei

C-tytöt alle 44 kg
1) Karoliina RANTANEN Finland Joutsan Tarmo
2) Nadezda ANDREJEVA Russia Tosno, Pietari
3) Jennifer MALMBERG Sweden Borlänge JK
3) Olga FILIPPOVA Russia Vyborg

C-tytöt alle 48 kg
1) Keit LUTSAR Estonia Võru Judoklubi Rei
2) Natalia GUSEVA Russia Olimp, Tver
3) Emmi KUOPPA Finland Mikkelin Judo
3) Julie BYGDEVOLL Norway Norwegian team
5) Lisa HEDBERG Sweden Gribby Judo
5) Henna MERIKIVI Finland Vantaan Jukara

C-tytöt alle 52 kg
1) Maren Mardal HAUG Norway Norwegian team
2) Solja KOMULAINEN Finland Orimattilan Judoseura
3) Anna HOPEANAULA Finland Raision Ryhti
3) Julia HELLGREN Finland Nummelan Judo

C-tytöt alle 57 kg
1) Elizeth ERIKSSON Sweden IK Södra, Stockholm
2) Moa JACOBSSON Sweden JK National, Halmstad
3) Agnes SILLASTE Estonia Condor, Tallinna
4) Iina FYHR Finland Fudoshin, Pori

C-tytöt alle 63 kg
1) Irina ASTUDINA Russia Vyborg
2) Eline HELLAND Norway Norwegian team
3) Jenni LUOMARANTA Finland Maskun Tempo
Tyhjä rivi
D-pojat alle 30 kg
1) Bogdan SEVAGIN Russia Tosno, Pietari
2) Tarvo JÕGEVA Estonia Võru Judoklubi Rei
3) Henri MÄÄTTÄ Finland Judo-Kan, Espoo
3) Paavo SUTINEN Finland Lahden Judoseura
5) Henri TUURALA Finland Raision Ryhti
5) Joonas RASA Finland Chikara, Helsinki

D-pojat alle 34 kg
1) Abdurakhman KARIMOV Russia Tosno, Pietari
2) Konstantin SIPKO Russia Tosno, Pietari
3) Seymur NAGIYEV Ukraine Ukraina, Ukraina
3) Kirill SIDORENKO Russia St. Petersburg Judo School 2
5) Vladimir IKMELT Russia Lenkai, Pietari
5) Artem SHEVTSOV Russia St. Petersburg Judo School 2

D-pojat alle 38 kg
1) Ivan VASILJEV Russia Lenkai, Pietari
2) Oskar TVAURI Finland Vantaan Jukara
3) Samu KOIVULAHTI Finland Hämeenlinnan Judoseura
3) Alexey TRINEJEV Russia Vyborg
5) Stanislav GOYAJEV Russia St. Petersburg Judo School 2
5) Arttu MÄÄTTÄ Finland Judo-Kan, Espoo

D-pojat alle 42 kg
1) Rene VILLANELLO Finland Chikara, Helsinki
2) Daniil MIKHAILOV Russia Lenkai, Pietari
3) Andrey GREVTSEV Russia Lenkai, Pietari
3) Kostyantyn BORODULYA Ukraine Ukraina, Ukraina
5) Tanner SAAR Estonia Taifu
5) Eemeli KANGASMÄKI Finland Ju Shin Kan, Ähtäri

D-pojat alle 46 kg
1) Alexander PETROV Russia Tosno, Pietari
2) Klen KALJULAID Estonia Condor, Tallinna
3) Eetu LAAKSONEN Finland Kirkkonummen Judoseura
3) Khamzat USMANOV Russia Tosno, Pietari
5) Matias KOIVUSAARI Finland Hämeenlinnan Judoseura
5) Alexandr SHOROKHOV Russia Vyborg

D-pojat alle 50 kg
1) Dmitry IVANOV Russia Tosno, Pietari
2) Belal ASADOV Russia Tosno, Pietari
3) Volodymyr SOSNOVSKYY Ukraine Ukraina, Ukraina
3) Markus-Petteri HAIKKONEN Finland Fudoshin, Pori

D-pojat yli 55 kg
1) Kirill MATVEJEV Russia Tosno, Pietari
2) Sergei DELJUKIN Estonia Buffen-Do
3) Mairis HOLTER Estonia Tartu Do
3) Alexey MIKHAYLOV Russia Tosno, Pietari
D-tytöt alle 32 kg
1) Madina ATAJEVA Russia Tosno, Pietari
2) Kseniya FILIPPOVA Russia Vyborg
3) Aino TAPIO Finland Bodonos, Kerava

D-tytöt alle 36 kg
1) Jessika HELLGREN Finland Nummelan Judo
2) Eveliina SAINIO Finland Hontai Judo, Helsinki
3) Anniina JOKINEN Finland Nummelan Judo
3) Cecilie BOLANDER Norway Ippon JC
5) Anna FYHR Finland Fudoshin, Pori
5) Pihla MATIKAINEN Finland Maskun Tempo

D-tytöt alle 40 kg
1) Nonett HALME Finland Chikara, Helsinki
2) Suvi OJANEN Finland Maskun Tempo
    Jaa Facebookissa