Koyama-Shiai 20.5.2012 Rovaniemi

Ottelijoita 89 kappaletta jotka edustivat 9 eri seuraa. Mukana ottelijoita myös Norjasta ja Venäjältä.

Tilastoja kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


EP-36,8
1. Antti TUOMIKOSKI, Raahen Judo
2. Ronja PELKONEN, Oulun Judokerho
3. Ursula JOONA, Oulun Judokerho

EP-41,0
1. Tudar RATIU, Koyama
2. Alex KORTESALMI, Koyama

EP-60,2
1. Dorian BOUSSAKINE, Koyama

DP-25,4
1. Henrik KETTUNEN, Kokkai-Kan
2. Egil STUENG, Karasjok Nor

DP-28,3
1. Alex KIISKINEN, Oulun Judokerho
2. Mika KOIVURANTA, Koyama

DP-31,7
1. Juuso KANTOLA, Kokkai-Kan
2. Roope TEPPOLA, Koyama
3. Egor DRUZHHININ, Koyama

DP-45,6
1. Kristian KIVILAHTI, Koyama
2. Jeremias JUNTTILA, Vihannin Judo
3. Atte SUOKANERVA, Koyama

DP-52,8
1. Joose KALLIOKOSKI, Kokkai-Kan
2. Santtu HIRVONEN, Oulun Judokerho
3. Saara SUONVIERI, Koyama

CP-37,0
1. Vegard BJÖRSMO, Karasjok Nor
2. Antti TUOMIKOSKI, Raahen Judo
3. Jere KOIVISTO, Oulun Judokerho

CP-39,1
1. Roope KORHONEN, Kajaanin Judokerho
2. Niko VIITANIEMI, Oulun Judokerho
3. Miro SÄKKINEN, Oulun Judokerho

CP-40,4
1. Venla KARVINEN, Koyama
2. Roope KING, Koyama
3. Anttu KONSTENIUS, Koyama

CP-43,1
1. Eerik ROTOLA-PUKKILA, Koyama
2. Otto KURRONEN, Oulun Judokerho
3. Timo KOIVURANTA, Koyama

CP-48,0
1. Elmeri LESKINEN, Oulun Judokerho
2. Janne SARVI, Koyama
3. Joonatan HAAPANEN, Koyama

CP-59,8
1. Lassi IMMONEN, Kajaanin Judokerho
2. Jade MAJAVA, Koyama
3. Joona RÄTY, Oulun Judokerho
3. Arttu KOSKENNIEMI, Koyama

CP-81,4
1. Aki-Petteri NEUVONEN, Oulun Judokerho
2. Ilmari ALAJUNTTI, Oulun Judokerho

CP-42,2
1. Veeti OIVO, Raahen Judo
2. Santeri NIEMI, Oulun Judokerho
3. Eemeli KAARETKOSKI, Koyama

BT+66,0
1. Aino VALOLAHTI, Koyama

BT-49,0
1. Laura SÄKKINEN, Oulun Judokerho
2. Dina BJÖRSMO, Karasjok Nor
3. Beata MAJAVA, Koyama

BP-44,1
1. Vili OIVO, Raahen Judo
2. Miikka UUSITALO, Oulun Judokerho
3. Santeri VÄRINEN, Koyama

BP-52,1
1. Lauri LINDE, Raahen Judo
2. Sanna KOIVISTO, Oulun Judokerho

BP-50,5
1. Atte VÄÄNÄNEN, Oulun Judokerho
2. Olli REMES, Oulun Judokerho

BP-55,6
1. Arttu OLLI, Koyama
2. Oskari NISKANEN, Oulun Judokerho
3. Eino LAPPALAINEN, Koyama

BP-66,2
1. Konstantin JAKOVCHUK, Kostomuksha’s JT
2. Jonne IMPOLA, Raahen Judo
3. Markus LAMBACKA, Koyama

AT-44,4
1. Heidi KOIVURANTA, Koyama
2. Tanja Mortelmans, Karasjok Nor
3. Tanja TIIRO, Kokkai-Kan

AP-75,0
1. Roope KAASINEN, Koyama
2. Aki-Petteri NEUVONEN, Oulun Judokerho
3. Leif LINDGREN, Pellon JS

M-63,4
1. Saku RONKAINEN, Oulun Judokerho
2. Joni TÄHTISAARI, Koyama
3. Nils MATTIS, Karasjok Nor

M-70,4
1. Denis LAMCHENKO, Kostomuksha’s JT
2. Roope KAASINEN, Koyama

M-86,5
1. Maxim PARSHAKOV, Kostomuksha’s JT
2. Juho KORKIAKANGAS, Raahen Judo
3. Kristian KAARETKOSKI, Koyama
    Jaa Facebookissa