Kerava Shiai 16.10.2010

Ottelijoita 227 kappaletta jotka edustivat 38 eri judoseuraa

Kaaviot, tilastot jne www.judoshiai.fi/index-tulokset.html

Kerava shiai 16.10.2010 Tulokset

 
ET-32
1. Anni SÖDERHOLM Lahden JS
2. Peppi MATIKKA Bodonos, Kerava
3. Angela CHARMAKAR Bodonos, Kerava

ET-44
1. Katri OVASKAINEN Hyvinkään JS
2. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-25
1. Viivi KETOLAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Urho HEIKKINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jere ASKOLA Bodonos, Kerava

EP-27
1. Mikko AUVINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Emil LAMMINMÄKI Akagi
3. Sampo SÄÄMÄNEN Bodonos, Kerava
5. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
5. Samuel VIRTA Hyvinkään JS

EP-30
1. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Saku HEINILÄ Hämeenlinnan JS
3. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Rainer KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Nico MIETTINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-34
1. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Ville HUKKANEN Chikara, Helsinki
3. Jere LYÖMILÄ Hämeenlinnan JS
3. Victor PETROW Bodonos, Kerava
5. Elias ELGH Kirkkonummen JS
5. Santeri HAKKARAINEN Jigotai, Jyväskylä

EP-38
1. Emil NYKÄNEN Sakura, Kuopio
2. Erkka KIVISTÖ Judo-Kan, Espoo
3. Väinö KURKI Meido-kan
3. Maiken HALME Meido-kan
5. Antti KINNUNEN Hontai Judo, Helsinki
5. Veikka LAUNONEN Akagi

EP-42
1. Patrik FJÄDER Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Erno ONKELI Chikara, Helsinki
3. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, Helsinki

DT-36
1. Noora JOKINEN Bodonos, Kerava
2. Jasmi SALASMAA Chikara, Helsinki
3. Angela CHARMAKAR Bodonos, Kerava

DT-40
1. Emilia KANERVA Kirkkonummen JS
2. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS
3. Maiken HALME Meido-kan

DT-44
1. Noora NYKÄNEN Holjutai, Hollola
2. Viivi KÄRHÄ Meido-kan
3. Katri OVASKAINEN Hyvinkään JS

DT-52
1. Claudia MIETTINEN Bodonos, Kerava
2. Hanna-mari SAALO Jukata, Mäntsälä
3. Tinja KEITAANNIEMI Bodonos, Kerava

DP-30
1. Saku LAINE Hämeenlinnan JS
2. Vili PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Máté JÓNÁS Judo-Kan, Espoo
3. Jasmi SALASMAA Chikara, Helsinki
5. Henrik ASKLÖF Kirkkonummen JS
5. Oliver MIETTINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

DP-34
1. Pyry PAJARI Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. William OINAS Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Anton KETOLAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Ville HUKKANEN Chikara, Helsinki

DP-38
1. Oskari MÄKINEN Nummelan Judo
2. Emil NYKÄNEN Sakura, Kuopio
3. Maxim MYLLYMÄKI Judo-Kan, Espoo
3. Valtteri OLIN Bodonos, Kerava
5. Joni LYÖMILÄ Hämeenlinnan JS
5. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS

DP-42
1. Eetu HEINONEN Chikara, Helsinki
2. Sauli TAIPALE Hämeenlinnan JS
3. Aleksi ELOMAA Meido-kan
3. Jonne RASA Chikara, Helsinki
5. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, Helsinki
5. Ryan KORKIA-AHO Meido-kan

DP-46
1. Aleksi MIELTY Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Silver OLE Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Erno ONKELI Chikara, Helsinki

DP-55
1. Emil ERONEN Meido-kan
2. Veeti YLIOJA Lahden JS
3. Henri BERGGREN Meido-kan

DP+55
1. Roope HAGERT Mikkelin Judo
2. Erkka KARI Meido-kan

CT-52
1. Anni BERGMANN Mikkelin Judo
2. Jenny MÄKI Meido-kan
3. Claudia MIETTINEN Bodonos, Kerava
3. Nonett HALME Meido-kan
5. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo
5. Jasmine AHO Raahen Judo

CT-57
1. Vilma VAHERI Hyvinkään JS
2. Annika TANTTU Lahden JS
3. Veroonika JÄRVINEN Hyvinkään JS

CP-38
1. Maxim MYLLYMÄKI Judo-Kan, Espoo
2. Valtteri OLIN Bodonos, Kerava

CP-42
1. Eetu HEINONEN Chikara, Helsinki
2. Riku PALMROTH Nokian Judo
3. Aleksi ELOMAA Meido-kan

CP-50
1. Amir RAMADAN Judo-Kan, Espoo
2. Aku LAAKKONEN Meido-kan
3. Henri MÄÄTTÄ Judo-Kan, Espoo
3. Pyry HALONEN Meido-kan
5. Teemu KUOSA Lahden JS
5. Joel YLITALO Meido-kan

CP-55
1. Kristian BULGAKOV Turun JS
2. Vertti LIMAN Meido-kan
3. Onni KLEN Turun JS
3. Mario RÖNTYNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-60
1. Stefan RÖNKKÖ Orimattilan JS
2. Toni MÄKINEN Jukara
3. Jonas TIMONEN Meido-kan
3. Jonne IMPOLA Raahen Judo

CP-66
1. Henri HANNULA Hämeenlinnan JS
2. Aki OINONEN Hämeenlinnan JS
3. Sami PONSI Chikara, Helsinki
3. Jouni MIETTINEN Hyvinkään JS
5. Roope HAGERT Mikkelin Judo
5. Birger SIRVIÖ Chikara, Helsinki

CP+66
1. Julius SELIN Suomen kamppailu-urh
2. Martti PUUMALAINEN Mikkelin Judo
3. Tatu KEITAANNIEMI Bodonos, Kerava

BT-52
1. Anni BERGMANN Mikkelin Judo
2. Nonett HALME Meido-kan
3. Hanna BERGGREN Meido-kan

BT-57
1. Susanna SAIRANEN Bodonos, Kerava
2. Julia JUNTTILA Pingviinit, Nurmijärvi
3. Sonja SALONSAARI Raahen Judo

BT-63
1. Päivi TOLPPANEN Hyvinkään JS
2. Wilma HAAPALA Mikkelin Judo
3. Ida VAINIO Budoviikingit, Helsinki

BP-60
1. Pietari KOIVIKKO Mikkelin Judo
2. Jami LEHTO Chikara, Helsinki
3. Toni RAUNIO Chikara, Helsinki

BP-66
1. Tommi VEHVILÄINEN Darmakai, Laukaa
2. Henri VASARA Mikkelin Judo
3. Jerry ÅSTEDT Suomen kamppailu-urh

BP-73
1. Atte KOLEHMAINEN Bodonos, Kerava
2. Mika AUVINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Teemu KANGAS Holjutai, Hollola
3. Aleksi TANTTU Lahden JS

BP+81
1. Otto SAARI Salon Budoseura
2. Juho PUUMALAINEN Mikkelin Judo
3. Perttu AHO Suomen kamppailu-urh

N-Avoin
1. Johanna OIKARINEN Chikara, Helsinki
2. Kati KAJANDER Shisei
3. Annika KORHONEN Jukara

N-57
1. Suna KINNUNEN Finndai, Helsinki
2. Anni LEINO Orimattilan JS
3. Annika KORHONEN Jukara

N-70
1. Päivi TOLPPANEN Hyvinkään JS
2. Kati KAJANDER Shisei
3. Johanna OIKARINEN Chikara, Helsinki

M-60
1. Matias PURTANEN Kokkai-Kan, Tornio
2. Henri ILTANEN Mikkelin Judo
3. Tuomas RONKAINEN Judo-Kan, Espoo

M-66
1. Juuso LAAKSO Maskun Tempo
2. Markus MATTSSON Finndai, Helsinki
3. Riku SIPILÄ Ju Shin Kan, Ähtäri

M-73
1. Markus KETTUNEN Kajaanin Judokerho
2. Jani KALLUNKI Meido-kan
3. Teemu KANERVA Bodonos, Kerava
3. Konsta BULGAKOV Turun JS

M-81
1. Denis ZENIKOV Turun JS
2. Ilmari KORPI Maskun Tempo
3. Joonas LAAKSONLAITA Riihimäen JS
3. Topias IKÄVALKO Riihimäen JS
5. Kimmo RIEKKO Ju Shin Kan, Ähtäri
5. Jesse ELORANTA Judo-Kan, Espoo

M+90
1. Jonne RAUMONEN Maskun Tempo
2. Sampo MÄLKIÄ Bodonos, Kerava
3. Sami SEPPÄLÄ Mikkelin Judo

    Jaa Facebookissa