Hontai Shiai 30.10.2011 Vantaa

Ottelijoita 201 jotka edustivat 36 seuraa.

Tilastoja, kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-27,8
1. Ella AAKKO, Hontai Judo, Helsinki
2. Heda BALATKHANOVA, Meido-kan

ET-31,5
1. Alina TSETKOVA, Tarttu Do
2. Eevi KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Anne-Liis KRUUSI, Judo-Kan, Espoo
3. Emilia HEINONEN, Orimattilan JS

ET-34,9
1. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
2. Erika RAJANIEMI, Nummelan Judo
3. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS

ET-52,0
1. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Vilma LEPPÄNIEMI, Lappajärven Veikot
3. Minttu SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

EP-29,5
1. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Mikko VAINIO, Hämeenlinnan JS
3. Ramon VILDE, Ookami
3. Gosha ZUBKOV, Meido-kan

EP-33,4
1. Uku Pärtel RAND, Ookami
2. Niko KINNUNEN, Nokian Judo
3. Tatu PÖYHÖNEN, Jigotai, Jyväskylä
3. Konsta PAANANEN, Kirkkonummen JS
5. Erik REEN, Meido-kan
5. Rasmus MYLLYLÄ, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Antti KUMPULAINEN, Hyvinkään JS
7. Niko ISOPOUSSU, Nummelan Judo

EP-36,5
1. Artur KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Matias ÅSTRÖM, Kotkan JS
3. Henry HEINONEN, Orimattilan JS

EP-37,8
1. William OINAS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Joe LIIMATAINEN, Meido-kan
3. Aku HAIKARAINEN, Shirokawa, Porvoo

EP-41,7
1. Juha TARVAINIEN, Jigotai, Jyväskylä
2. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS
3. Lassi TALVITIE, Hämeenlinnan JS

EP-45,6
1. Markus VANATOA, Ookami
2. Maksim ROUDAK, Hontai Judo, Helsinki
3. Jesper HOLTER, Ookami

EP-34,0
1. Santeri HAKKARAINEN, Jigotai, Jyväskylä
2. Ville RAUTAKORPI, Hämeenlinnan JS
3. Aatto PITKÄNEN, Hämeenlinnan JS

DT-32
1. Susanna SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
2. Alina TSETKOVA, Tartto Do

DT-36
1. Jannika HELLGREN, Nummelan Judo
2. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS
3. Erika RAJANIEMI, Nummelan Judo

DT-40
1. Suvi AULAVUO, Hämeenlinnan JS
2. Angela CHARMAKAR, Bodonos, Kerava

DT-48
1. Noora NYKÄNEN, Holjutai, Hollola
2. Katri OVASKAINEN, Hyvinkään JS
3. Louisa MÄKYNEN, Meido-kan

DT-52
1. Viivi KÄRHÄ, Meido-kan
2. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Vilma LEPPÄNIEMI, Lappajärven Veikot

DP-34
1. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
2. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
3. Matias SALA, Nummelan Judo
3. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
5. Rainer KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Jere LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
7. Erik TOOMET-BÖRCK, Ookami
7. Niko KINNUNEN, Nokian Judo

DP-38
1. James VIHAVAINEN, Shirokawa, Porvoo
2. Juuso HANNULA, Kirkkonummen JS
3. William OINAS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Tomi LEHTINEN, Hämeenlinnan JS
5. Topi OJANEN, Shirokawa, Porvoo
5. George GORSHENIN, Meido-kan
7. Samuli MARKKANEN, Jukara
7. Renat AVETISYAN, Meido-kan

DP-42
1. Joni LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Miikka VAINIO, Hämeenlinnan JS
3. Nikita HMELNITKI, Ookami
3. Aapo HUSU, Meido-kan
5. Erkka KIVISTÖ, Judo-Kan, Espoo
5. Elias VALIMA, Riihimäen JS
7. Kalle HOLMSTRÖM, Espoon Urheilijat
7. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS

DP-46
1. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
2. Niko KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi
3. Niilo KAUPPINEN, Akagi
3. Yaqcop RAHMANI, Hontai Judo, Helsinki

DP-50
1. Aake KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
2. Aleksi MIELTY, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Aku LESKINEN, Budoviikingit, Helsinki
3. Panu HIRVINEN, Judo-Kan, Espoo

DP-55
1. Elmeri LAAKKONEN, Nokian Judo
2. Oskari LEPPÄNIEMI, Lappajärven Veikot

DP+55
1. Martin ZUJEV, Ookami
2. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava

CT-44
1. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS
2. Sini OINONEN, Hämeenlinnan JS
3. Noora NYKÄNEN, Holjutai, Hollola

CT-52
1. Heidi ELONEN, Orimattilan JS
2. Viivi KÄRHÄ, Meido-kan
3. Elin SUNDQVIST, Hontai Judo, Helsinki

CT-57
1. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava
2. Julia KAUTTO, Sobudo, Somero
3. Ida WESTERBERG, Shirokawa, Porvoo

CP-34
1. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
2. Joni AHONEN, Orimattilan JS
3. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
3. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS

CP-38
1. Tomi LEHTINEN, Hämeenlinnan JS
2. Samuli HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Juuso HANNULA, Kirkkonummen JS

CP-42
1. Samuli KOSKINEN, Hämeenlinnan JS
2. Maxim MYLLYMÄKI, Judo-Kan, Espoo
3. Emilia KANERVA, Kirkkonummen JS

CP-46
1. Luukas SAHA, Hämeenlinnan JS
2. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
3. Sami TARVAINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Mikko LINDROOS, Meido-kan

CP-50
1. Jyri RAJANIEMI, Nummelan Judo
2. Aake KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Jonne RASA, Meido-kan

CP-55
1. Arttu KIVISTÖ, Judo-Kan, Espoo
2. Elmeri LAAKKONEN, Nokian Judo

CP-60
1. Mattias ROOTALU, Ookami
2. Timo JÄRVINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Matias HUOTARI, Meido-kan
3. Emil ERONEN, Meido-kan

CP+66
1. Henri HANNULA, Hämeenlinnan JS
2. Christian LEPISTÖ, Tampereen Judo
3. Juho IMMONEN, Kotkan JS

BP-60
1. Onni KLEN, Turun Judoseura
2. Artur RISTOLA, Kotkan JS
3. Matias HUOTARI, Meido-kan
3. Julius SALA, Nummelan Judo

BP-66
1. Jouni MIETTINEN, Hyvinkään JS
2. Aapo ALENIUS, Hontai Judo, Helsinki
3. Jesse ORAVA, Arashi, Loviisa

BP-73
1. Henri HANNULA, Hämeenlinnan JS
2. Jiro VALIMA, Riihimäen JS
3. Theo KOVERO, Budoviikingit, Helsinki

N-57
1. Anni LEINO, Orimattilan JS
2. Anni WESTERBERG, Shirokawa, Porvoo
3. Mirjam SAARINEN, Budoviikingit, Helsinki

N-63
1. Päivi TOLPPANEN, Hyvinkään JS
2. Ida VAINIO, Budoviikingit, Helsinki

M-60
1. Artur RISTOLA, Kotkan JS

M-73
1. Thanh LE CHI, Suomen kamppailu-urh
2. Vesa VÄISÄNEN, Akagi

M-81
1. Tuomas HALME, Helsingin JudoSport
2. Juha-pekka KÖSSILÄ, TNS-Judo, Toijala
3. Marko HILTUNEN, Waseda Club

M-90
1. Tuomas HALME, Helsingin JudoSport
2. Simo SARIMO, Kotkan JS
3. Oskari TOMMISKA, Orimattilan JS
3. Toivo KUISMA, Jukara
    Jaa Facebookissa