Genelec-turnaus 12.11.2011, Iisalmi

Ottelijoita 148 kappaletta jotka edustivat 19 seuraa

Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi


Tulokset

ET-32
1. Ronja PELKONEN, Oulun Judokerho
2. Ronja MIEKKALEHTO, Yama-Arashi, Varkaus
3. Helena HEUSALA, Himangan JS

EP-33
1. Khirchla KHIRCHILASHVILI, Raahen Judo
2. Lauri KURTTILA, Raahen Judo
3. Ville KORHONEN, Yama-Arashi, Varkaus
3. Joonas TURUNEN, Joen Yawara, Joensuu

EP-36
1. Niklas MOISIO, Oulun Judokerho
2. Antti SIVONEN, Kajaanin Judokerho
3. Elmeri KOPONEN, Tomodachi, Kuopio

EP-30
1. Otso LESKELÄ, Oulun Judokerho
2. Teemu PITKÄNEN, Tomodachi, Kuopio
3. Miro MARTISKAINEN, Joen Yawara, Joensuu

DET-46
1. Nea PÖYSTI, Yama-Arashi, Varkaus
2. Oona HUKKANEN, Oulun Judokerho
3. Ida PÖYSTI, Yama-Arashi, Varkaus

DP-32
1. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Eetu KETTUNEN, Joen Yawara, Joensuu
3. Khirchla KHIRCHILASHVILI, Raahen Judo
3. Lauri KURTTILA, Raahen Judo
5. Kasperi MALKKI, Yama-Arashi, Varkaus
5. Alex KIISKINEN, Oulun Judokerho
7. Jere KOIVISTO, Oulun Judokerho
7. Markus SAARELA, Oulun Judokerho

DP-36
1. Roope KORHONEN, Kajaanin Judokerho
2. Jere LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Miro SÄKKINEN, Oulun Judokerho

DP-48
1. Samuel KOKKONIEMI, Kaustisen Pohjan-Veikot
2. Ari LANKINEN, Oulun Judokerho
3. Toni PITKÄNEN, Tomodachi, Kuopio
3. Elias PYYKKÖNEN, Oulun Judokerho
5. Kalle RIMMISTÖ, Kokkolan Budo
5. Henri KURTTILA, Raahen Judo
7. Toni KOMULAINEN, Iisalmen JS
7. Veeti OIVO, Raahen Judo

DP-60
1. Santtu RÄSÄNEN, Joen Yawara, Joensuu
2. Markus LAMBACKA, Koyama, Rovaniemi
3. Tuomas SÄRKILÄ, Himangan JS

DP-42
1. Joni LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Elmeri LESKINEN, Oulun Judokerho
3. Niko VIITANIEMI, Oulun Judokerho
3. Egor ILLARIONOV, Raahen Judo
5. Samuel SCHNIDER, Joen Yawara, Joensuu
5. Eemeli KAARETKOSKI, Koyama, Rovaniemi
7. Akusti PITKÄNEN, Oulun Judokerho
7. Väinö SANTALA, Joen Yawara, Joensuu

CDP+60
1. Krister RAERINNE, Iisalmen JS
2. Aleksi NIEMI, Oulun Judokerho
3. Jere TIKKANEN, Kajaanin Judokerho

CT-40
1. Jonna OJALA, Yama-Arashi, Varkaus
2. Noora MALKKI, Yama-Arashi, Varkaus
3. Anni LANKINEN, Oulun Judokerho

CT-52
1. Nea PYÖRIÄ, Darmakai, Laukaa
2. Essi SAARENPÄÄ, Himangan JS
3. Juulia YLI-TORVI, Himangan JS

CT-57
1. Jasmine AHO, Raahen Judo
2. Niia SOININEN, Yama-Arashi, Varkaus

CP-34
1. Saku HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Eetu KETTUNEN, Joen Yawara, Joensuu

CP-38
1. Samuli HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Jere LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Samuel JALAVA, Tomodachi, Kuopio

CP-42
1. Vili OIVO, Raahen Judo
2. Miika UUSITALO, Oulun Judokerho
3. Santeri NIEMI, Oulun Judokerho
3. Joni LYÖMILÄ, Hämeenlinnan JS

CP-50
1. Nikolas STROHECKER, Sakura, Kuopio
2. Samuel KOKKONIEMI, Kaustisen Pohjan-Veikot
3. Olli REMES, Oulun Judokerho

CP-55
1. Aleksi JÄRVELÄINEN, Byakuya, Sodankylä
2. Lassi IMMONEN, Kajaanin Judokerho
3. Atte VÄÄNÄNEN, Oulun Judokerho
3. Joona RÄTY, Oulun Judokerho

CP-60
1. Jani PAANANEN, Iisalmen JS
2. Jaakko PALONEVA, Kokkolan Budo
3. Antti HAVERINEN, Kajaanin Judokerho

BT-57
1. Jasmine AHO, Raahen Judo
2. Nea KERÄNEN, Kokkolan Budo
3. Sanna KOIVISTO, Oulun Judokerho

BP-55
1. Lauri LINDE, Raahen Judo
2. Joni TÄHTISAARI, Koyama, Rovaniemi
3. Aleksi JÄRVELÄINEN, Byakuya, Sodankylä

BP-60
1. Jani PAANANEN, Iisalmen Judoseura
2. Lari KOISTINEN, Sakura, Kuopio
3. Onni KLEN, Turun Judoseura

BP-66
1. Jiri KAPLAS, Pikadon, Pieksamäki
2. Krister RAERINNE, Iisalmen JS
3. Aleksi NIEMI, Oulun Judokerho

BP-73
1. Jimi KOIVISTO, Iisalmen JS
2. Konsta HÄNNINEN, Pikadon, Pieksamäki
3. Tuomas ORAVA, Koyama, Rovaniemi

N-52
1. Tiia-mari HALTTUNEN, Darmakai, Laukaa
2. Heidi KOIVURANTA, Koyama, Rovaniemi
3. Miia HEIKKINEN, Kajaanin Judokerho

M-66
1. Lauri KOSKIMAA, Kokkolan Budo
2. Jiri KAPLAS, Pikadon, Pieksamäki

M-73
1. Elias KÖRKKÖ, Oulun Judokerho
2. Roope KAASINEN, Koyama, Rovaniemi
3. Tommi VEHVILÄINEN, Darmakai, Laukaa
3. Jimi KOIVISTO, Iisalmen JS

M-81
1. Ville PENSAS, Iisalmen JS
2. Timo SIVULA, Kokkolan Budo
3. Vesa KOSKELO, Kajaanin Judokerho

M-90
1. Niko KORHONEN, Sakura, Kuopio
2. Tapio PIKKARAINEN, Tsunami, Nurmes
3. Henri MYLLY, Kajaanin Judokerho
3. Toni TUHKIO, Tomodachi, Kuopio

M-100
1. Antti KORHONEN, Shiranami, Lapinlahti
2. Ville KETO, Pikadon, Pieksamäki

M-AVOIN
1. Ville PENSAS, Iisalmen JS
2. Toni TUHKIO, Tomodachi, Kuopio
3. Ville KETO, Pikadon, Pieksamäki
3. Antti KORHONEN, Shiranami, Lapinlahti

    Jaa Facebookissa