Hallitus

Puheenjohtaja

Esa Niemi

esa.niemi@niemi.fi

0400 452400

Varapuheenjohtaja valmennusvaliokunta

Mika Mukkula

mika.mukkula@judoliitto.fi

040 520 5487

Varapuheenjohtaja koulutusvaliokunta

Teija Meling

teija.meling@gmail.com

0403301228

Varapuheenjohtaja hallintovaliokunta

Tero Rönkkö

terojudo@gmail.com

044-5515544

Hallituksen jäsen viestintä ja markkinointi

Jukka Sala

jukka.sala@judoliitto.fi

Hallituksen jäsen valmennusvaliokunta

Henry Lipponen

henrylipponen@suomi24.fi

040 5440992

Hallituksen jäsen koulutustyöryhmä

Juha-Matti Salmela

juhki.salmela@gmail.com

0504653422

Hallituksen jäsen aluetoiminta

Petri Hakkarainen

phakkarainen@gmail.com

Hallituksen jäsen viestintä ja markkinointi

Esa Korkia-aho

esa.k@elisanet.fi

Hallituksen jäsen yhteiskuntasuhteet

Joonas Könttä

joonas.kontta@eduskunta.fi

0405627598