Junnu-Cup III 24.9.2011 Järvenpää


Ottelijoita 152 kappaletta, jotka edustivat 23 judoseuraa. Tilastoja, kaavioita jne. www.judoshiai.fi

Tulokset


EPT-52,2
1. Tiia UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Matias TARMO, Judo-Kan, Espoo

EPT-31,4
1. Gosha ZUBKOV, Meido-kan, Helsinki
2. Anni TOIVONEN, Nummelan Judo
3. Myrsky ALATALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPT-36,5
1. Simo KURKI, Popinniemen Isku, Kotka
2. Henry HEINONEN, Orimattilan JS
3. Rasmus MYLLYLÄ, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EP-29,0
1. Urho HEIKKINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Joel MAKKONEN, Nummelan Judo
3. Kasperi VIRTANEN, Nummelan Judo

EP-41,1
1. Albert CUNY, Judo-Kan, Espoo
2. Otso BLOMBERG, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Konsta KOIVISTO, Meido-kan, Helsinki

ETA-26,0
1. Kiia KAUTTO, Sobudo, Somero
2. Solveig PÖYSTI, Judo-Kan, Espoo
3. Nerina OLANDER, Shirokawa, Porvoo

ETA-30,3
1. Ella AAKKO, Hontai Judo, Helsinki
2. Anne-liis KRUUSI, Judo-Kan, Espoo
3. Milla MARISTO, Jukara, Vantaa

ETA-34,2
1. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen JS
2. Eevi KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Vilma POIKELA, Shirokawa, Porvoo

ETA-35,4
1. Meriliis TAMM, Shirokawa, Porvoo
2. Jenni SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki
3. Kira HUSU, Turun JS

ETA-40,2
1. Tanja HEIKKINEN, Shirokawa, Porvoo
2. Essi KÄRHÄ, Meido-kan, Helsinki
3. Saga KALLIOMÄKI, Hyvinkään JS

EPA-29,1
1. Matias SINISALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Aamos BLOMBERG, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Konsta SAARILEHTO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Sampo VESA, Hontai Judo, Helsinki
5. Tony MELLANEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Viktor ASKLÖF, Kirkkonummen JS
7. Aapo LILJANIEMI, Pingviinit, Nurmijärvi
7. Aleksis KALLIOMÄKI, Riihimäen JS

EPA-31,2
1. Sampo SÄÄMÄNEN, Bodonos, Kerava
2. Panu SAARINEN, Helsingin JudoSport
3. Sampo AIRAKSINEN, Jukara, Vantaa
3. Tapio AIRAKSINEN, Jukara, Vantaa
5. Leo KUUSIMÄKI, Judo-Kan, Espoo
5. Joni HAMMAR, Judo-Kan, Espoo
7. Petteri NISKA, Helsingin JudoSport
7. Daniel KUHA, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-33,7
1. Jussi VIERIMAA, Judo-Kan, Espoo
2. Jere SALONEN, Hyvinkään JS
3. Lukas TRIEBEL, Judo-Kan, Espoo
3. Ronny LEHTOLA, Judo-Kan, Espoo
5. Pyry HYTTINEN, Bodonos, Kerava
5. Niklas NUOTIO, Budoviikingit, Helsinki
7. Otto KOVALAINEN, Jukara, Vantaa
7. Jesper STENSTRAND, Hontai Judo, Helsinki

EPA-35,9
1. Tuomas OJALA, Bodonos, Kerava
2. Eemil HANNULA, Hämeenlinnan JS
3. Atos ANDREEV, Helsingin JudoSport
3. Joel NIITTYVUOPIO, Shirokawa, Porvoo
5. Nico VIRTA, Helsingin JudoSport
5. Leo LESKINEN, Budoviikingit, Helsinki
7. Joona POUTANEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Touko NIITTYNEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-41,4
1. Juho HYRY, Helsingin JudoSport
2. Max COHEN, Judo-Kan, Espoo
3. Alex ISOMÄKI, Shirokawa, Porvoo
3. Antreas RAJAMÄKI, Meido-kan, Helsinki
5. Pyry JÄMSEN, Judo-Kan, Espoo
5. Axel KALENIUS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Rami BAYCHATTI, Helsingin JudoSport
7. Kristian ASULA, Judo-Kan, Espoo

EPA-44,4
1. Ilja ROUDAK, Hontai Judo, Helsinki
2. Mathias MYNTTINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Arttu TIITU, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-27,5
1. Daniel LASALA, Hyvinkään JS
2. Marcus JULKUNEN, Hyvinkään JS
3. Guglielmo BARTOLINI, Judo-Kan, Espoo
3. Aaro RASK, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-38,0
1. Aku HAIKARAINEN, Shirokawa, Porvoo
2. Tatu TALJA, Hontai Judo, Helsinki
3. Matias PAAVILAINEN, Turun JS
3. Max ERIKSSON, Shirokawa, Porvoo
5. Eemil KNUTAR, Akagi, Järvenpää
5. Lukas VAHTERA, Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Lauri INKI, Hontai Judo, Helsinki
7. Arttu KOLEHMAINEN, Bodonos, Kerava

EPTA-22,4
1. Patrick RAVALT, Chikara, Helsinki
2. Viveka KLEFSTRÖM, Meido-kan, Helsinki
3. Akseli HANKANIEMI, Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPTA-50,1
1. Vilhelmi GUSTAFSSON, Shirokawa, Porvoo
2. Miro HAKALA, Sobudo, Somero
3. Minttu SUNDBERG, Hontai Judo, Helsinki

DP-32,8
1. Jani PÄÄSKYSMÄKI, Shirokawa, Porvoo
2. Toni UUSITALO, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Vili RIUTTANEN, Akagi, Järvenpää

DP-50,6
1. Juho KARJALAINEN, Popinniemen Isku, Kotka
2. Heikki SIMOJOKI, Akagi, Järvenpää
3. Joel OLDENBURG, Jukara, Vantaa

DPT-35,3
1. Jonatan STENSTRAND, Hontai Judo, Helsinki
2. Emma PIRI, Helsingin JudoSport
3. Ilona KOVALAINEN, Jukara, Vantaa

DPT-35,7
1. Daniil LINNOSSUO, Meido-kan, Helsinki
2. Pihla RIEKKINEN, Jukara, Vantaa
3. Ville HAMMAR, Judo-Kan, Espoo

DPT-43,9
1. Jon WESSMAN, Hyvinkään JS
2. Veikka LAUNONEN, Akagi, Järvenpää
3. Jyri TUOVINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Markus TARMA, Jukara, Vantaa

DPT-58,9
1. Aron SIKET-SZASZ, Judo-Kan, Espoo
2. Daniel NYMAN, Bodonos, Kerava
3. Lotta RANTA-AHO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

CP-39,2
1. Samuli HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
2. Valtteri RAUHALA, Turun JS
3. Eemeli ALI-KIPPARI, Hyvinkään JS

CP-52,8
1. Janne VIREN, Judo-Kan, Espoo
2. Samu PAJUNEN, Jukara, Vantaa
3. Toni HEINO, Lahden JS

CP-62,2
1. Vepsä MATTI, Suomen kamppailu-urheilijat, Helsinki
2. Lauri TURTIAINEN, Nummelan Judo
3. Paavo BORDI, Lahden JS

CP-78,9
1. Aaro MATTSSON, Suomen kamppailu-urheilijat, Helsinki
2. Henri LINDSTRÖM, Judo-Kan, Espoo

CP-86,7
1. Aaro MATTSSON, Suomen kamppailu-urheilijat, Helsinki
2. Nico REPO, Tikkurilan Judokat, Vantaa

CPT-46,8
1. Inka KEINÄNEN, Pingviinit, Nurmijärvi
2. Anton LAIHI, Judo-Kan, Espoo
3. Janne SAJOMAA, Suomen kamppailu-urheilijat, Helsinki

CPT-57,0
1. Tony MANNELIN, Turun JS
2. Riikka HAKALA, Sobudo, Somero
3. Heidi ELONEN, Orimattilan JS

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa