Junnu Cup II 23.5.2010 Vantaa

Ottelijoita 219 jotka edustivat 26 eri seuraa

Kaaviot, tilastot, yms... www.judoshiai.fi

Seuratulokset:

Junnu-Cup II, Vantaa





SeuraLKMOtt-pisttytötjärjYht
1.Judo-Kan, Espoo411004
145
2.Jukara25565591
3.Budoviikingit, Helsinki14354
53
3.Tikkurilan Judokat, Vantaa20312
53
5.Hyvinkään JS11253
39
5.Shirokawa, Porvoo9300
39
7.Bodonos, Kerava14201
35
8.Chikara, Helsinki9231
33
9.Meido-kan11163
30
10.Riihimäen JS9151
25
11.Akagi8151
24
11.Hontai Judo, Helsinki6171
24
13.Kirkkonummen JS8122
22
13.Lahden JS5161
22
15.Fudoshin, Pori4122
18
16.Espoon Judokerho690
15
17.Nummelan Judo373
13
18.Shogun, Espoo380
11
19.Jukata, Mäntsälä271
10
20.Tapanilan Erä, Helsinki261
9
21.Orimattilan Js251
8
22.Keido-kan, Siuntio340
7
23.Arashi, Loviisa140
5
24.Espoon Urheilijat130
4
25.Pingviinit, Nurmijärvi120
3
26.Fuguda, Karjaa100
1


219






CDPY-36,8
1. Sami TARVAINEN Judo-Kan, Espoo
2. Roope PAAJANEN Meido-Kan
3. Niko KEINÄNEN Pingviinit, Nurmijärvi

EPY-29,6
1. Niko LÖFBERG Hyvinkään Js

ETA-24,3
1. Anne-Liisa KRUUSI Judo-Kan, Espoo
2. Solveig PÖYSTI Judo-Kan, Espoo
3. Roosa MANKKI Judo-Kan, Espoo

ETA-27,6
1. Aurora TAGUCHI Jukara
2. Jannika HELLGREN Nummelan Judo
3. Alisa VAARA Budoviikingit, Helsinki
3. Eevi KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo

ETA-29,0
1. Senja TERTSUNEN Riihimäen JS
2. Angela CHARMAKAR Bodonos, Kerava
3. Essi KÄRHÄ Meido-kan

ETA-35,1
1. Anni SÖDERHOLM Lahden JS
2. Mila VALIMA Hyvinkään JS
3. Lotta KOLJONEN Judo-Kan, Espoo

ETA-25,9
1. Susanna SUNDBERG Hontai Judo, Helsinki
2. Verna ALA-OLLA Fudoshin, Pori
3. Säde SÄRKINIEMI Budoviikingit, Helsinki

DTA-32,0
1. Taru PERUNKA Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Elisa JANTUNEN Hyvinkään JS
3. Satu PERUNKA Tikkurilan Judokat, Vantaa

DTA-48,4
1. Saara SYVÄNIEMI Budoviikingit, Helsinki
2. Elviira MARJOVUO Chikara, Helsinki
3. Siru KOTIPALO Jukara

EPA-22,0
1. Urho HEIKKINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Jere ASKOLA Bodonos, Kerava
3. Eemeli ASKOLA Bodonos, Kerava

EPA-24,7
1. Emil LAMMINMÄKI Akagi
2. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Max JUVANDER Judo-Kan, Espoo
3. Lauri LEHTO Chikara, Helsinki
5. Vilho HEIKKINEN Riihimäen JS
5. Petro RAJAMÄKI Meido-kan

EPA-25,3
1. Mimo TAGUCHI Jukara
2. Sampo SÄÄMÄNEN Bodonos, Kerava
3. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
3. Veikko KURKI Meido-kan
5. Matias SINISALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Rasmus SARRE Meido-kan

EPA-26,8
1. Robin PAJUNEN Jukara
2. Sampo AIRAKSINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Juuso PASSILA Bodonos, Kerava
3. Tapio AIRAKSINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Marcus TESLON Judo-Kan, Espoo
5. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPA-27,8
1. Nico VIRTA Chikara, Helsinki
2. Erik REEN Meido-kan
3. Elias VILLIKKA Judo-Kan, Espoo
3. Petja VÄÄRÄNIEMI Akagi
5. Joona MAIJALA Akagi
5. Johan KUTVOLA Judo-Kan, Espoo

EPA-29,0
1. Jonas LINDQVIST Shirokawa, Porvoo
2. Jani LÖFBERG Hyvinkään JS
3. Zico AZIZ Lahden JS
3. Elias LOSTEDT Keido-kan, Siuntio
5. Matti KUHANEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Konsta SEPPÄ Riihimäen JS

EPA-32,3
1. Veeti KYLLÖNEN Judo-Kan, Espoo
2. Emil WIKSTRÖM Judo-Kan, Espoo
3. Konsta PAANANEN Kirkkonummen JS
3. James VIHAVAINEN Shirokawa, Porvoo
5. Aleksanteri TOIVANEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Joonas PISILÄ Hyvinkään JS

EPA-33,7
1. Elias ELGH Kirkkonummen JS
2. Linus KÄLLI Kirkkonummen JS
3. Erik MÄKITALO Judo-Kan, Espoo
3. Rami PARONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Juha RANTA Budoviikingit, Helsinki
5. Markus TARMA Jukara

EPA-34,7
1. Albert CUNY Judo-Kan, Espoo
2. Roni YLÄ-KAARE Judo-Kan, Espoo
3. Juho HYRY Chikara, Helsinki
3. Topias JULKUNEN Lahden JS
5. Antreas RAJAMÄKI Meido-kan
5. Matias MÄNTTÄRI Bodonos, Kerava

EPA-36,0
1. Josef SALOUM Judo-Kan, Espoo
2. Salomon HÄMÄLÄINEN Judo-Kan, Espoo
3. Oula LÖPPÖNEN Chikara, Helsinki
3. Elias VALIMA Riihimäen JS
5. Kalle MÄKINEN Jukara
5. Ilja ROUDAK Hontai Judo, Helsinki

EPA-38,9
1. Panu HIRVINEN Judo-Kan, Espoo
2. Vadim KUZNETSOV Budoviikingit, Helsinki
3. Paavo OJOLA Judo-Kan, Espoo
3. Aku LESKINEN Budoviikingit, Helsinki

EPA-42,8
1. Miska PYYKKÖ Lahden JS
2. Maksim ROUDAK Hontai Judo, Helsinki
3. Jere RAJALA Jukara
3. Max WESTERLUND Keido-kan, Siuntio
5. Aaro KUTVOLA Judo-Kan, Espoo
5. Aake LAAKSONEN Kirkkonummen JS

EPA-45,9
1. Tino MARTTUNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Maksim ANDRONENKOV Judo-Kan, Espoo
3. Erik FORSSELL Judo-Kan, Espoo

EPA-49,5
1. Leo KOUKI Chikara, Helsinki
2. Daniel NYMAN Bodonos, Kerava
3. Aleksi KOSKELA Riihimäen JS

EPA-30,1
1. Topi OJANEN Shirokawa, Porvoo
2. Julius KOTIPALO Jukara
3. Onni EROLA Akagi
3. Lassi KONTIO Jukara
5. Stas BALCIUNAS Bodonos, Kerava
5. Iivari TUOMOLA Tikkurilan Judokat, Vantaa

EPTY-34,9
1. Veikka LAUNONEN Akagi
2. Julia JÄRVENPÄÄ Meidokan, Helsinki

EPTY-30,2
1. Erika RAJANIEMI Nummelan Judo
2. Joona KUOSMANEN Jukara
3. Veera OJURI Orimattilan Js

DPA-31,8
1. Jon WYERS Judo-Kan, Espoo
2. Miko KOSKINEN Jukara
3. Eemeli ALI-KIPPARI Hyvinkään JS

DPA-34,5
1. Hannes HAKALA Judo-Kan, Espoo
2. Kevin KAROLIUSSEN Espoon Urheilijat
3. Jani WASSTRÖM Hontai Judo, Helsinki

DPA-37,9
1. Ismo OJANEN Shirokawa, Porvoo
2. Alex JUVANDER Judo-Kan, Espoo
3. Valtteri TUORINIEMI Tapanilan Erä, Helsinki

DPA-40,1
1. Ville JOKIKOKKO Judo-Kan, Espoo
2. Janne VIRÉN Judo-Kan, Espoo
3. Otso KARTTUNEN Espoon Judokerho

DPA-43,2
1. Jimmy SKOGBERG Shirokawa, Porvoo
2. Aapo SUOMALAINEN Budoviikingit, Helsinki
3. Aria PIRMEH Budoviikingit, Helsinki
3. Mika LÖTJÖNEN Judo-Kan, Espoo

DPA-48,0
1. Timur SIREN Budoviikingit, Helsinki
2. Waltteri YLIRUUSI Jukara
3. Elmeri TONTERI Budoviikingit, Helsinki

DPA-51,3
1. Markus PYYKKÖ Lahden JS
2. Leo NIKKONEN Hontai Judo, Helsinki
3. Ohto MUINONEN Bodonos, Kerava

DPA-58,8
1. Esa ISOJÄRVI Shirokawa, Porvoo
2. Ari ISOJÄRVI Shirokawa, Porvoo
3. Santeri KOSKELA Shirokawa, Porvoo

DPY-59,5
1. Oskari LAAKSO Fudoshin, Pori
2. Henri LINDSTRÖM Judo-Kan, Espoo
3. Niklas HANTILA Jukara

DPTY-45,2
1. Teemu LÖFBERG Hyvinkään Js
2. Ville TUOMAINEN Jukara
3. Jere HALTTUNEN Hyvinkään Js

DPTY-49,2
1. Hanna-Mari SAALO Jukata, Mäntsälä
2. Eemeli OJURI Orimattilan Js
3. Joona ÖSTMAN Judo-Kan, Espoo

DPTY-30,8
1. Akira TAGUCHI Jukara
2. Pihla RIEKKINEN Jukara
3. Onni HEIKKINEN Riihimäen Js

CPA-38,0
1. Guled ALI Budoviikingit, Helsinki
2. Noel MARTTINEN Hyvinkään JS

CPA-43,8
1. Aatu VILJAMAA Shogun, Espoo
2. Joona NYQVIST Jukara
3. Joel KUUSKOSKI Judo-Kan, Espoo

CPA-53,6
1. Roope MARTIKAINEN Hontai Judo, Helsinki
2. Joel PALGI Chikara, Helsinki
3. Timo JÄRVINEN Judo-Kan, Espoo

CPA-62,8
1. Joni HAUTALA Judo-Kan, Espoo
2. Birger SIRVIÖ Chikara, Helsinki
3. Theo KOVERO Budoviikingit, Helsinki

CPA-73,5
1. Emil SIEVINEN Espoon Judokerho
2. Matias MANKKI Judo-Kan, Espoo

CPY-58,0
1. Mikael SUOMINEN Judo-Kan, Espoo
2. Jiro VALIMA Riihimäen Js
3. Valtteri KETO Jukara

CPY-65,0
1. Tino VEIJALAINEN Shogun, Espoo
2. Rasmus KURKI Fudoshin, Pori

CPTA-48,4
1. Mirjam SAARINEN Budoviikingit, Helsinki
2. Niki OJANEN Shirokawa, Porvoo
3. Simo KORHONEN Tikkurilan Judokat, Vantaa

CPTA-66,1
1. Veera TUORINIEMI Tapanilan Erä, Helsinki
2. Jasper TALASJOKI Jukara
3. Henri PALIN Judo-Kan, Espoo

CPTY-48,8
1. Joni HIETAMIES Jukara
2. Tomi OLLIKAINEN Jukata, Mäntsälä
3. Atte LINTUNEN Akagi

CPTY-55,1
1. Jesse ORAVA Arashi, Loviisa
2. Aarne NYKÄNEN Espoon Judokerho
3. Iiris ALA-OLLA Fudoshin, Pori

Uutiskategoria

Jaa Facebookissa