Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu

Mukana 117 kilpailijaa 22 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

BCP-66 (2)
1. Jere PÖLÖNEN Kiteen Kippon
2. Semen SERGEEV Petroskoi
BP-49 (3)
1. Miro KETTUNEN Iisalmen JS
2. Kasperi MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
3. Väinö KUISMIN Iisalmen Judoseura
BP-60 (2)
1. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon
2. Kalle HÄMÄLÄINEN Kiteen Kippon
BP-73 (5)
1. Egor SOZINOV Petroskoi
2. Pavel AVEDENIY Kiteen Kippon
3. Henri KURTTILA Raahen Judo
BT-57 (5)
1. Noora MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
2. Aleksandra SERGEEVA Petroskoi
3. Nea PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
CDP-41 (4)
1. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Lassi AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
3. Soslan KATAEV Sambo-83, Sortavala
CDP-52 (5)
1. Sami RÖNTY Kajaanin JK
2. Sakari PIETARINEN Joen Yawara, Joensuu
3. Oskari MUSTONEN Joen Yawara, Joensuu
CDPT+55 (3)
1. Kristian HEIKKINEN Kajaanin JK
2. Ilkin MASIJEV Karhumäki
3. Evelina RYASKINA Petroskoi
CDPT-43 (4)
1. Elisaveta SERGEEVA Petroskoi
2. Jegor SAVENIUS Kiteen Kippon
3. Aki RYHÄNEN Joen Yawara, Joensuu
CDPT-45 (4)
1. Simo KLOCHKOV Kuopion JS Tomodachi
2. Juho SUVANTO Imatran Sukoshi
3. Iida PÄIVÄPURO Lieksan Jigoku
CDT-38 (5)
1. Kiia KAUTTO Someron Budo
2. Emma HYTTINEN Kiteen Kippon
3. Sini PIIROINEN Joen Yawara, Joensuu
CDT-57 (3)
1. Sanna KOSONEN Kerimäen Judonoko
2. Milla PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus
3. Kiia MAKKONEN Kerimäen Judonoko
CNT-63 (6)
1. Emilia KAUTTO Lappajärven Veikot
2. Aleksandra SERGEEVA Petroskoi
3. Kaisa HÄMÄLÄINEN Kiteen Kippon
CNT-75 (3)
1. Julia KAUTTO Someron Budo
2. Eveliina SAVOLAINEN Kiteen Kippon
3. Ida LEPPÄNEN Joen Yawara, Joensuu
CP-47 (2)
1. Elmeri KOPONEN Kuopion JS Tomodachi
2. Miro KETTUNEN Iisalmen JS
CT-51 (3)
1. Siiri HALONEN Joen Yawara, Joensuu
2. Jenni IMMONEN Savonlinnan Shikata
3. Pinja LAITINEN Savonlinnan Shikata
DEPT-35 (7)
1. Timi HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Rasmus VAUHKONEN Savonlinnan Shikata
3. Nuutti KARVONEN Yama-Arashi, Varkaus
3. Gleb AMMOLAINEN Petroskoi
DP-51 (4)
1. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus
2. Jesse IGNATOVICH JS Sakura, Kuopio
3. Maksim SAASTAMOINEN Joen Yawara, Joensuu
DPT-30 (4)
1. Kristian ANDRONAKI Karhumäki
2. Tiia HEIKKINEN Joen Yawara, Joensuu
3. Perttu ERJANSALO Lappeenrannan Kamiza
EDPT-40 (5)
1. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Leon MALINIEMI Joen Yawara, Joensuu
3. Lucas HONKANEN Kerimäen Judonoko
EDPT-53 (3)
1. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus
2. Jenni IMMONEN Savonlinnan Shikata
3. Roman VASILEV Petroskoi
EP-32 (3)
1. Rasmus VAUHKONEN Savonlinnan Shikata
2. Timi HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Jere KARJALAINEN Kiteen Kippon
EPT-25 (3)
1. Roope MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
2. Karita IMMONEN Savonlinnan Shikata
3. Matvei VAISMAN Joen Yawara, Joensuu
EPT-28 (6)
1. David PINHASOV Lappeenrannan Kamiza
2. Ville RATILAINEN Joen Yawara, Joensuu
3. Minko TOROPAINEN Kiteen Kippon
3. Tinja KORHONEN JS Sakura, Kuopio
EPT-30 (6)
1. Jere PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus
2. Tuomas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Saku NENONEN Kiteen Kippon
3. Fanni BERGMAN Kiteen Kippon
M-avoin (3)
1. Oleg KATAEV Sambo-83, Sortavala
2. Roman ISAKOV Sambo-83, Sortavala
3. Mika KAUHANEN Yanagi, Heinävesi
M-66 (4)
1. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon
2. Aleksandr POSNOV Petroskoi
3. Jere PÖLÖNEN Kiteen Kippon
M-73 (3)
1. Pavel AVEDENIY Kiteen Kippon
2. Lari KOISTINEN Kuopion JS Tomodachi
3. Eemeli RANTAESKOLA Joen Yawara, Joensuu
M-81 (4)
1. Toni TUHKIO Kuopion JS Tomodachi
2. Anton YERIN Sambo-83, Sortavala
3. Simo SUIKKANEN Lappeenrannan Kamiza
M-90 (2)
1. Roman ISAKOV Sambo-83, Sortavala
2. Mika KAUHANEN Yanagi, Heinävesi
M+100 (1)
1. Oleg KATAEV Sambo-83, Sortavala

    Jaa Facebookissa