Wekara Shiai 17.5.2014 Vantaa

Mukana 215 ottelijaa 34 seurasta

Tulokset

P11-27 (6)
1. MONTONEN Nikita Popinniemen Isku, Kotka
2. AHLSTRAND Lenni Jyväskylä Jigotai
3. LEHTINEN Justus Espoon Jk
3. HEILIMÖ Paavo Maskun Tempo
P11-30 (12)
1. ÖSTERLUND Daniela Chikara, H:Ki
2. MÄKELÄ Mikke Nokian Judo
3. SEPPÄLÄ Otso Maskun Tempo
3. BABTSŠENKO Aleksander Ookami
5. KOSUNEN Jimi Bodonos, Kerava
5. VIITANEN Kasper Riihimäen Js
7. HAIKULAINEN Timi Lappeenrannan Kamiza
7. OJALA Elias Riihimäen Js
P11-34 (16)
1. KIVILÄ Rasmus Vantaan Jukara
2. PÄIVIÖ Patrik Riihimäen Js
3. LATTU Niilo Shirokawa, Porvoo
3. KALA Ville Chikara, H:Ki
5. SALMINEN Justus Shirokawa, Porvoo
5. BEKESH Nikita Viljami Bodonos, Kerava
7. TANTTU Joonas Lahden Js
7. NYBERG Artturi Maskun Tempo
P11-38 (3)
1. BALATHANOVA Hedi Meido-Kan, H:Ki
2. GRANFELT Benjamin Hontai Judo, H:Ki
3. TÄHTIKUNNAS Paavo Vantaan Jukara
P11-42 (2)
1. TALVITIE Olli Hämeenlinnan Js
2. GRÖNBLOM Verneri Maskun Tempo
P11-46 (6)
1. PURHONEN Oliver Bodonos, Kerava
2. RASILA Leevi Hämeenlinnan Js
3. REIJONEN Eetu Lahden Js
3. SILLANPÄÄ Touko Vantaan Jukara
T11-28 (3)
1. NIKKILÄ Erica Nokian Judo
2. MYLLYLÄ Riina Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. GRÖNBLOM Vanessa Maskun Tempo
T11-36 (5)
1. LAVIKAINEN Ella Orimattilan Js
2. RUOPPA Lotta Chikara, H:Ki
3. PELTOKANGAS Meri Vantaan Jukara
T11+52 (2)
1. SYRJÄMÄKI Saana Maskun Tempo
2. VIREN Jonna Shirokawa, Porvoo
P13-30 (6)
1. SALASMAA Ronja Chikara, H:Ki
2. STROM Marianna Lahden Js
3. ÖSTERLUND Daniela Chikara, H:Ki
3. PEKKANEN Lauri Ping-Viinit
P13-34 (10)
1. PELKONEN Kasper Nokian Judo
2. MATSIN Kristjan Ookami
3. PETENBERG German Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. AHLSTRAND Lassi Jyväskylä Jigotai
P13-38 (6)
1. MYLLYLÄ Rasmus Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. KANERVA Veeti Kirkkonummen Js
3. SAARNIO Touko Helsingin Judosport
3. LEPPÄLÄ Joona Ping-Viinit
P13-42 (13)
1. PAJARI Vili Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. SUSI Daniil Helsingin Judosport
3. MIETTINEN Emil Helsingin Judosport
3. ISOPOUSSU Niko Nummelan Judo
5. KASURINEN Victor Shirokawa, Porvoo
5. KHAZIEV Artur Chikara, H:Ki
7. KERO Verneri Maskun Tempo
7. SAARINEN Panu Helsingin Judosport
P13-46 (13)
1. VARE Julius Ookami
2. MCLACHLAN Mikael Helsingin Judosport
3. KÜNNAPUU Paul-Martin Judo-Kan, Espoo
3. KANEVETS Artur Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. OJALA Tuomas Bodonos, Kerava
5. AZIZ Zico Lahden Js
7. JANTUNEN Lauri Ping-Viinit
7. HANNULA Eemil Hämeenlinnan Js
P13-50 (6)
1. AIRIKKI Atso Maskun Tempo
2. ERIKSSON Max Shirokawa, Porvoo
3. PAAVILAINEN Matias Turun Judoseura
3. TUNGER Andre Aleksander Ookami
T13-36 (3)
1. MIEKKALEHTO Ronja Chikara, H:Ki
2. KUJALA Juulia Maskun Tempo
3. TOOMEOJA Hanne-Liia Ookami
T13-40 (6)
1. SUNDBERG Jenni Hontai Judo, H:Ki
2. BALATHANOVA Enisa Meido-Kan, H:Ki
3. BALATHANOVA Hedi Meido-Kan, H:Ki
3. KINNUNEN Terhi Chikara, H:Ki
T13-48 (2)
1. LINTUNEN Linda Maskun Tempo
2. KUVAJA Kaisa Tikkurilan Judokat, Vantaa
PT13+52 (4)
1. UUSITALO Tiia Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. SUNDBERG Minttu Hontai Judo, H:Ki
3. NYMAN Joel Bodonos, Kerava
P15-34 (4)
1. HEIKKINEN Urho Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. KUJANHAARA Joonatan Chikara, H:Ki
3. ALATALO Myrsky Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-38 (4)
1. PAVLOV Patrick Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. UUSITALO Toni Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. PASSILA Juuso Bodonos, Kerava
P15-42 (14)
1. DJOUKAEV Turpal Hämeenlinnan Js
2. HOLOPAINEN Jussi Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. LEPING Edmond Ookami
3. PAJARI Vili Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. TOOMEOJA Andri Ookami
5. HAKKARAINEN Santeri Jyväskylä Jigotai
7. HIETANEN Joel Tampereen Judo
7. LEPPÄLÄ Jaani Ping-Viinit
P15-46 (5)
1. HANNULA Juuso Kirkkonummen Js
2. KOIVISTO Konsta Meido-Kan, H:Ki
3. VIRTA Nico Helsingin Judosport
P15-50 (8)
1. LIIMATAINEN Joe Meido-Kan, H:Ki
2. TARMA Markus Vantaan Jukara
3. MANTULIN Artjom Helsingin Judosport
3. LEPPÄLÄ Rasmus Chikara, H:Ki
P15-55 (10)
1. KUBAEV Sayd-Arbi Tampereen Judo
2. PULKKA Eric Vantaan Jukara
3. TIITU Arttu Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. PLOOM Albert Ookami
P15-60 (5)
1. ERONEN Sakari Tampereen Judo
2. VAINIO Oskari Bs Ippon, Loimaa
3. LINNAKOSKI Mikko Nummelan Judo
P15-66 (4)
1. VANATOA Markus Ookami
2. ARGILLANDER Aleksi Holjutai, Hollola
3. KOSTET Tom Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15+66 (4)
1. ASUMÄGI Teet Ookami
2. LINDEMAN Roger Tampereen Judo
3. PARIK Hendrik Ookami
T15-44 (4)
1. SUNDBERG Susanna Hontai Judo, H:Ki
2. LAXÉN Frida Kirkkonummen Js
3. KESÄLÄ Eevi Judo-Kan, Espoo
T15-52 (3)
1. LUUKKONEN Ronja Vantaan Jukara
2. RAVEALA Katri Chikara, H:Ki
3. LAMBERG Elise Hämeenlinnan Js
T15-57 (3)
1. ARGILLANDER Lotta Holjutai, Hollola
2. THONGSUT Yada Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. TELKKÄ Kiia Mäntyharjun Judo
T15-63 (3)
1. UUSITALO Tiia Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. HAUTALA Emilia Hämeenlinnan Js
3. SALO Aada Lahden Js
T15+63 (3)
1. KAUHANEN Viivi Hämeenlinnan Js
2. HAUTALA Emilia Hämeenlinnan Js
3. SALO Aada Lahden Js
P18-50 (2)
1. LAHTINEN Jere Hämeenlinnan Js
2. ARGILLANDER Eetu Holjutai, Hollola
P18-55 (4)
1. KUUSELA-OPAS Juho Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. PRUUL Alvar Ookami
3. MARKKANEN Samuli Vantaan Jukara
P18-60 (5)
1. HELASMO Jose Maskun Tempo
2. KETTUNEN Casper Lahden Js
3. HEINILÄ Samuli Hämeenlinnan Js
P18-66 (3)
1. VANATOA Markus Ookami
2. ROOTALU Mattias Ookami
3. NYBERG Valtteri Maskun Tempo
P18+81 (1)
1. PESSI Christian Suomen Kamp-Urheilij
T18-57 (2)
1. KÄRHÄ Viivi Meido-Kan, H:Ki
2. SALLO Christine Ookami

    Jaa Facebookissa