Wekara Shiai 16.5.2015 Vantaa

Mukana 264 ottelijaa 36 seurasta

Ottelukaaviot saatavilla Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-28 (4)
1. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
2. Senni SÄILÄKIVI Nummelan Judo
3. Emma KOKKONEN Mäntyharjun Judo
T11-32 (10)
1. Riina MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Vanessa GRÖNBLOM Maskun Tempo
3. Iida SUVANTO Imatran Sukoshi
3. Laura HAKSO Akagi
T11-36 (2)
1. Sirli PÜTSEPP Ookami
2. Jenna-Liisa NIRHOLA Nummelan Judo
T11-40 (6)
1. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
2. Emma-Viktoria MILLENDI Ookami
3. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
3. Tilda TORKKOLA Tampereen Judo
P11-27 (11)
1. David PINHASOV Lappeenrannan Kamiza
2. Jenna KUOSMANEN Bodonos, Kerava
3. Dmitri SOIKKONEN Popinniemen Isku, Kotka
3. Mihkel POHLA Ookami
P11-30 (13)
1. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
2. Nikita MONTONEN Kotkan JS
3. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
3. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
5. Samuli NISKANEN Siuntion Keido-Kan
5. Niklas LINDSTRÖM Raision Ryhti
7. Muslim SHANHOEV Helsingin Judosport
7. Basim YOUSEF Shirokawa, Porvoo
P11-34 (15)
1. Dimitrii TOIKKA Kotkan JS
2. Isla ERKKILÄ Porin JS Fudoshin
3. Matias PARVIAINEN Nummelan Judo
3. Egert AASUMETS Ookami
5. Artturi NYBERG Maskun Tempo
5. Paul POHLA Ookami
7. Lauri WESTERLUND Meido-Kan, H:ki
7. Konsta PARKKINEN Hontai Judo, H:ki
P11-38 (7)
1. Suleiman OZDOEV Helsingin Judosport
2. Konsta PUOTTULA Maskun Tempo
3. Stefan NIKKARI Lappeenrannan Kamiza
3. Kristofer PERTELSON Chikara, H:ki
P11-42 (3)
1. Atte SYRJÄ Vantaan Jukara
2. Aleksi HUKKANEN Chikara, H:ki
3. Kasper KNUTAR Akagi
P11-55 (2)
1. Martin Erki KÄHR Ookami
2. Robin SUSI Ookami
T13-36 (3)
1. Marianna STROM Lahden JS
2. Daniela ÖSTERLUND Chikara, H:ki
3. Vilma PIETILÄINEN Nummelan Judo
T13-40 (6)
1. Heda BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Maria PONMARJOVA Ookami
3. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
3. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
T13-48 (7)
1. Liza KOROBEINIKOVA Põhjakotkas
2. Anna Maria MILEND Ookami
3. Saara NEUVONEN Meido-Kan, H:ki
3. Pinja MUOTKA Orimattilan JS
T13-52 (3)
1. Kaisa KUVAJA Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Eveliina TALVITIE Maskun Tempo
3. Helmi KÖYKKÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
P13-30 (8)
1. Otso SEPPÄLÄ Maskun Tempo
2. Mikke MÄKELÄ Nokian Judo
3. Daniel LUTS Ookami
3. Lenni AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
P13-34 (13)
1. Rasmus KIVILÄ Vantaan Jukara
2. Anton KAURANEN Nokian Judo
3. Marianna STROM Lahden JS
3. German PETENBERG Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Jimi ASKOLA Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
7. Jimi KOSUNEN Bodonos, Kerava
7. Niilo LATTU Shirokawa, Porvoo
P13-38 (9)
1. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
2. Suleiman OZDOEV Helsingin Judosport
3. Samu ELOPURO Nummelan Judo
3. Justus SALMINEN Shirokawa, Porvoo
P13-42 (16)
1. Joona LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijä
2. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Ismail VEDZIZHEV Helsingin Judosport
5. Ats Andrias PRANGLI Ookami
5. Nuutti AHOLAINEN Nummelan Judo
7. Pietari OIKARINEN Riihimäen JS
7. Georgy TOIKKA Kotkan JS
P13-46 (8)
1. Victor KASURINEN Shirokawa, Porvoo
2. Joel NISKANEN Siuntion Keido-Kan
3. Rasmus TALTS Ookami
3. Andrias KENTS Ookami
P13-50 (4)
1. Juho SUVANTO Imatran Sukoshi
2. Miko OJARANTA Riihimäen JS
3. Marten VINGISAAR Ookami
P13-55 (6)
1. Väinö SEPPÄLÄ Maskun Tempo
2. Rasmus KULMALA Tampereen Judo
3. Jonna VIREN Orimattilan JS
3. Jonas BÄCKSTRÖM Maskun Tempo
T15-44 (3)
1. Enisa BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, H:ki
3. Jenni SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
T15-48 (5)
1. Johanna LEPONEN Shirokawa, Porvoo
2. Eevi KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
3. Terhi KINNUNEN Chikara, H:ki
T15-57 (2)
1. Yada THONGSUT Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Venla LAIHO Nummelan Judo
T15+63 (5)
1. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Minttu SUNDBERG Hontai Judo, H:ki
3. Salma YOUSEF Shirokawa, Porvoo
P15-38 (6)
1. Lassi AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
2. Joonatan KUJANHAARA Chikara, H:ki
3. Kasper PELKONEN Nokian Judo
3. Myrsky ALATALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-42 (8)
1. Juuso PASSILA Bodonos, Kerava
2. Rasmus MYLLYLÄ Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Mika TYYSKÄ Mikkelin Judo
3. Kristian MATSIN Ookami
P15-46 (10)
1. Daniil SUSI Helsingin Judosport
2. Carl Gustav KONT Ookami
3. Emil MIETTINEN Helsingin Judosport
3. Henry HEINONEN Orimattilan JS
P15-50 (9)
1. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylä Jigotai
2. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jesse OLLIKKALA Nummelan Judo
3. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-55 (5)
1. Vili VEHMAS Kirkkonummen JS
2. Andre Aleksander TUNGER Ookami
3. Eetu IHANAMÄKI Nokian Judo
P15-60 (4)
1. Khirchla KHIRCHILASHVILI Raahen Judo
2. Artjom MANTULIN Helsingin Judosport
3. Roni KULMALA Tampereen Judo
P15-66 (7)
1. Markus VANATOA Ookami
2. Arttu TIITU Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Juho HYRY Helsingin Judosport
3. Igor ŠSECTSŠENKO Põhjakotkas
P15+66 (3)
1. Teet ASUMÄGI Ookami
2. Juho NIEMI Tampereen Judo
3. Zakaria BOUTZADA Chikara, H:ki
T18-57 (2)
1. Vivika LIPARD Põhjakotkas
2. Sara MISRI Helsingin Judosport
T18-63 (2)
1. Noora JOKINEN Bodonos, Kerava
2. Nika NEDVEDSKAJA Põhjakotkas
T18+63 (3)
1. Tinja KEITAANNIEMI Bodonos, Kerava
2. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
3. Pinja HYVÄRINEN Nummelan Judo
P18-50 (6)
1. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylä Jigotai
3. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jens PULKKA Vantaan Jukara
P18-55 (5)
1. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
2. Vili VEHMAS Kirkkonummen JS
3. Roni NIITYMPÄÄ Maskun Tempo
P18-60 (10)
1. Khirchla KHIRCHILASHVILI Raahen Judo
2. Eric PULKKA Vantaan Jukara
3. Mikko LINNAKOSKI Nummelan Judo
3. Alvar PRUUL Ookami
P18-66 (8)
1. Mattias ROOTALU Ookami
2. Lassi RUOPPA Chikara, H:ki
3. Revo RATTASSEPP Ookami
3. Tuomas HIILAMO Chikara, H:ki
P18-73 (3)
1. Joosua MUJUNEN Chikara, H:ki
2. Lauri RÄISÄNEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jari HAPPONEN Tampereen Judo
P18-81 (2)
1. Roope HAGERT Mikkelin Judo
2. Aksel TIGENSTED Maskun Tempo

    Jaa Facebookissa