Seibukan Shiai 24.10.2015 Kurikka

Mukana 142 ottelijaa 19 seurasta.

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-28 (1)
1. Amanda ERIKSSON Budokan, Vaasa
T11-32 (3)
1. Juli-Amanda LEHTINEN Kurikan Seibukan
2. Vera KIRSELÄ Rauman JS Samurai
3. Amanda ERIKSSON Budokan, Vaasa
T11-36 (2)
1. Noora HARJU Seinäjoen JS
2. Vera KIRSELÄ Rauman JS Samurai
T11-40 (1)
1. Nella PISTO Seinäjoen JS
T11-44 (3)
1. Gia LAHTI Rauman JS Samurai
2. Kiia HEIMONEN Jyväskylä Jigotai
3. Nella PISTO Seinäjoen JS
P11-23 (2)
1. Paavo ALAKOSKI Tampereen Judo
2. Ville TAKALUOMA Budokan, Vaasa
P11-27 (9)
1. Sasu POHJOLA Jyväskylä Jigotai
2. Aatu SOINI Oulun JK
3. Walter PAJAMÄKI Tyrvään Juro
3. Lenni YLÖNEN Jyväskylä Jigotai
P11-30 (5)
1. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
2. Jere SAARELA Oulun JK
3. Johannes KUJALA Lappajärven Veikot
P11-34 (6)
1. Justus OJANNE Tyrvään Juro
2. Milla VAINIOLA Tampereen Judo
3. Daniels RASA Rauman JS Samurai
3. Vallu NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
P11-38 (7)
1. Miika MUSTONEN Hämeenlinnan JS
2. Atte MUITTARI Laukaan Darma-Kai
3. Jesperi KALLIO Kristiinan Seudun Ju
3. Eino LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
P11-42 (4)
1. Matias FILENIUS Jyväskylä Jigotai
2. Ilmari ERONEN Tampereen Judo
3. Kiia HEIMONEN Jyväskylä Jigotai
P11-50 (2)
1. Sisu RAUMA Kaustisen Pohjan-Vei
2. Konsta KORKEASAARI Seinäjoen JS
T13-44 (2)
1. Gia LAHTI Rauman JS Samurai
2. Jamina NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
T13-48 (1)
1. Milja ERONEN Tampereen Judo
T13+52 (4)
1. Emmi JÄRVENPÄÄ Kauhajoen Karhu
2. Iiris LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
3. Emilia KUJALA Lappajärven Veikot
P13-34 (4)
1. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
2. Mikke MÄKELÄ Tampereen Judo
3. Lauri HANNU Seinäjoen JS
P13-38 (6)
1. Mikke MÄKELÄ Tampereen Judo
2. Topi RUUSKA Laukaan Darma-Kai
3. Eemeli SOINI Oulun JK
3. Luukas MOILANEN Jyväskylä Jigotai
P13-42 (4)
1. Eino LAHTI Jyväskylä Jigotai
2. Pyry MÄKI-HAKOLA Seinäjoen JS
3. Vili POHJOLA Jyväskylä Jigotai
P13-50 (2)
1. Niko MARTONEN Kauhajoen Karhu
2. Milja ERONEN Tampereen Judo
P13-55 (2)
1. Niko MARTONEN Kauhajoen Karhu
2. Julius FILENIUS Jyväskylä Jigotai
P13+55 (2)
1. Joona VAUHKONEN Kejubo, Keuruu
2. Julius FILENIUS Jyväskylä Jigotai
P15-38 (1)
1. Nico ROTH Jushinkan, Ähtäri
P15-42 (2)
1. Nico ROTH Jushinkan, Ähtäri
2. Vili POHJOLA Jyväskylä Jigotai
P15-46 (2)
1. Svante SAARI Tyrvään Juro
2. Qabil ISLAMOV Kristiinan Seudun Ju
P15-50 (3)
1. Eino ELO Fudoshin Rauma
2. Pyry SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri
3. Svante SAARI Tyrvään Juro
P15-55 (6)
1. Lassi TALVITIE Hämeenlinnan JS
2. Eino ELO Fudoshin Rauma
3. Joona RAJALA Kejubo, Keuruu
P15-60 (2)
1. Eero SAARELA Tampereen Judo
2. Lasse HIRVI Seinäjoen JS
P15-66 (3)
1. Elmeri LEHTIMÃKI Seinäjoen JS
2. Roope VAUHKONEN Kejubo, Keuruu
3. Jimi-Jaakko MÄENPÄÄ Lappajärven Veikot
T18-57 (3)
1. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS
2. Tiina SALMIRINNE Kauhajoen Karhu
3. Tiia TIMMERBACKA Kaustisen Pohjan-Vei
T18+63 (1)
1. Nelli KALLIO Budokan, Vaasa
P18-50 (2)
1. Pyry SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri
2. Georgi STEFANOV Kaustisen Pohjan-Vei
P18-55 (2)
1. Joona RAJALA Kejubo, Keuruu
P18-60 (2)
1. Iiro SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri
2. Joachim PALMROS Jyväskylä Jigotai
P18-66 (1)
1. Roope VAUHKONEN Kejubo, Keuruu
P18-73 (1)
1. Iisak HAUKKALA Seinäjoen JS
P18-81 (2)
1. Joonas RANTAPÄÄ Oulun JK
2. Mikko KANERVA Kejubo, Keuruu
N-48 (1)
1. Henna HINTIKAINEN Budokan, Vaasa
N-57 (4)
1. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS
2. Tiia TIMMERBACKA Kaustisen Pohjan-Vei
3. Tiina SALMIRINNE Kauhajoen Karhu
N-70 (2)
1. Emilia KAUTTO Lappajärven Veikot
2. Henna SALONEN Jämsän Yoshi
N+78 (3)
1. Elina LEHTONEN Kejubo, Keuruu
2. Emilia KAUTTO Lappajärven Veikot
3. Nelli KALLIO Budokan, Vaasa
M-60 (3)
1. Iiro SUUTARINEN Jushinkan, Ähtäri
2. Joachim PALMROS Jyväskylä Jigotai
3. Eelis LANTTO Oulun JK
M-66 (1)
1. Jukka OJANNE Tyrvään Juro
M-73 (7)
1. Jukka OJANNE Tyrvään Juro
2. Egor MATVEEV Lappajärven Veikot
3. Iisak HAUKKALA Seinäjoen JS
3. Jere KESTI Laukaan Darma-Kai
M-81 (7)
1. Sikko KAEWASA Hämeenlinnan JS
2. Niko DORN Tyrvään Juro
3. Arttu MÄNTYMÄKI Kauhajoen Karhu
3. Tero HAUKKALA Seinäjoen JS
M-90 (5)
1. Sikko KAEWASA Hämeenlinnan JS
2. Mika PITKÄNEN Oulun JK
3. Niko DORN Tyrvään Juro
M-100 (4)
1. Jari SALMINEN Tyrvään Juro
2. Matti LAHTINEN Jämsän Yoshi
3. Daniel ANYEN Budokan, Vaasa

    Jaa Facebookissa