Samurai Cup IV 14.10.2012, Mikkelissä

Kilpailuun osallistui 94 ottelijaa. He edustivat
yhteensä 36 eri seuraa. Kaaviot ja tulokset sivuilla www.judoshiai.fi




Tulokset


BT-52
1.    SAARINEN Mirjam    Budoviikingit, Helsinki
2.    JOKINEN Noora    Bodonos, Kerava
3.    KEINÄNEN Inka     Pingviinit, Nurmijärvi

BT-57
1.    BERGMANN Anni    Mikkelin Judo
2.    HALME Nonett    Meido-kan
3.    WESTERBERG Ida    Shirokawa, Porvoo

BT-63
1.    AHO Jasmine    Raahen Judo

BP-45
1.    KOSKINEN Samuli    Hämeenlinnan JS
2.    RÖNKKÖ Kevin    Orimattilan JS

BP-50
1.    HEINONEN Eetu    Meido-kan
2.    KEINÄNEN Niko    Pingviinit, Nurmijärvi
3.    RÖNKKÖ Thomas    Orimattilan JS

BP-55
1.    KUOSA Teemu    Lahden JS
2.    TVAURI Artur    Jukara
3.    SAHA Luukas    Orimattilan JS
3.    LINDE Lauri    Raahen Judo

BP-60
1.    LAAKKONEN Aku    Meido-kan
2.    MÄÄTTÄ Henri    Judo-Kan, Espoo
3.    TUURALA Henri    Raision Ryhti
3.    YLITALO Joel    Meido-kan

BP-66
1.    RÖNKKÖ Stefan    Orimattilan JS
2.    INGET Saku    Hämeenlinnan JS
3.    HEISKANEN Timo    Lahden JS
3.    RAERINNE Krister    Iisalmen JS

BP-73
1.    HALONEN Pyry    Meido-kan
2.    TOKAREV Nikita    Raision Ryhti
3.    HÄNNINEN Konsta    Pikadon, Pieksamäki
3.    BULGAKOV Kristian    Raision Ryhti

BP-81
1.    KOSKINEN Teemu    Jukara
2.    HANNULA Henri    Hämeenlinnan JS
3.    OINONEN Aki    Hämeenlinnan JS

BP+81
1.    PUUMALAINEN Martti    Mikkelin Judo
2.    TURUNEN Tatu    Joen Yawara, Joensuu
3.    NEUVONEN Juuso    Savonlinnan Shikata




AT-57
1.    KAKKO Katri    Lahden JS
2.    HALME Nonett    Meido-kan
3.    BERGMANN Anni    Mikkelin Judo

AT-63
1.    SARÉN Heidi    Kirkkonummen JS
2.    AHO Jasmine     Raahen Judo

AP-60
1.    KOPONEN Otto    Joen Yawara, Joensuu
2.    LAAKKONEN Aku    Meido-kan
3.    TUURALA Henri    Raision Ryhti

AP-66
1.    MÄÄTTÄ Arttu    Judo-Kan, Espoo
2.    KORKEILA Ville    Judo-Kan, Espoo
3.    RONKAINEN Tuomas    Judo-Kan, Espoo
3.    KANGASMÄKI Eemeli    Ju Shin Kan, Ähtäri

AP-73
1.    VERLIN Klaus    Hontai Judo, Helsinki
2.    RINNE Rasmus    Kirkkonummen JS
3.    MERISAARI Riku    Raision Ryhti

AP-81
1.    VEHVIÄINEN Tommi    Darmakai, Laukaa
2.    VASARA Henri    Mikkelin Judo

AP-90
1.    PONKILAINEN Ville    Jigotai, Jyväskylä
2.    PENSAS Ville    Iisalmen JS
3.    HEISKANEN Atte    Lahden JS
    Jaa Facebookissa