Samurai Cup 4 11.10.2014 Kerava

Mukana 114 ottelijaa 37 seurasta.

Tulokset

T15-48 (6)
1. Veera OJURI Orimattilan JS
2. senja TERTSUNEN Riihimäen JS
3. Ilona KOVALAINEN Vantaan Jukara
3. Eevi KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
T15+63 (4)
1. Tinja KEITAANNIEMI Voimailuseura Bodono
2. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
3. Katri OVASKAINEN Hyvinkään Judoseura
P15-42 (4)
1. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Juuso PASSILA Voimailuseura Bodono
3. Mikko RUOPPA Chikara, H:ki
P15-46 (12)
1. Joonas AHONEN Orimattilan JS
2. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
3. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS
3. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylä Jigotai
5. Patrick PAVLOV Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Elias MÄKINEN Siuntion Keido-Kan
7. Jussi HOLOPAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
7. Jens PULKKA Vantaan Jukara
P15-50 (5)
1. Rainer KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Ville HUKKANEN Chikara, H:ki
3. Henri HUHTALA Maskun Tempo
P15-55 (7)
1. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan, H:ki
2. Markus TARMA Vantaan Jukara
3. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, H:ki
3. Eric PULKKA Vantaan Jukara
P15-60 (7)
1. Joona SYRJÄMÄKI Maskun Tempo
2. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo
3. Tuomas SÄRKILÄ Himangan Judoseura
3. Juho HYRY Helsingin Judosport
P15-66 (4)
1. Miska PYYKKÖ Lahden JS
2. Sakari ERONEN Tampereen Judo
3. Jesper JEWANDER Turun Judoseura
P15+66 (5)
1. Roger LINDEMAN Tampereen Judo
2. Alexandru HEREA Turun Judoseura
3. Henri KURTTILA Raahen Judo
T18-52 (3)
1. Liina PAAVOLA Kaustisen Pohjan-Vei
2. Ella OLLIKAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Inka KEINÄNEN Ping-Viinit, Nurmijä
T18-57 (7)
1. Noora JOKINEN Voimailuseura Bodono
2. Elviira KUJANSUU Porin JS Fudoshin
3. Henna VEIJALAINEN Orimattilan JS
3. Tiina SALMIRINNE Kauhajoen Karhu
T18-63 (6)
1. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo
2. Tinja KEITAANNIEMI Voimailuseura Bodono
3. Sara KÄHÄRÄ Shirokawa, Porvoo
T18-70 (2)
1. Jade SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
2. Matilda RAISKILA Kaustisen Pohjan-Vei
P18-50 (3)
1. Joonas AHONEN Orimattilan JS
2. Joni AHONEN Orimattilan JS
3. Ville HUKKANEN Chikara, H:ki
P18-55 (6)
1. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS
2. Kevin RÖNKKÖ Orimattilan JS
3. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, H:ki
P18-60 (9)
1. Thomas RÖNKKÖ Orimattilan JS
2. Eetu HEINONEN Meido-Kan, H:ki
3. Santeri VÄRINEN Koyama, Rovaniemi
3. Samuel KOKKONIEMI Kaustisen Pohjan-Vei
P18-66 (8)
1. Joel YLITALO Meido-Kan, H:ki
2. Jyri RAJANIEMI Nummelan Judo
3. Niko KEINÄNEN Ping-Viinit, Nurmijä
3. Mikko LINDROOS Meido-Kan, H:ki
P18-73 (6)
1. Artur TVAURI Vantaan Jukara
2. Timo HEISKANEN Lahden JS
3. Matti VEPSÄ Suomen Kamppailu-urh
P18-81 (4)
1. Jonne IMPOLA Raahen Judo
2. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi
3. Markus PYYKKÖ Lahden JS
P18+81 (6)
1. Henri HANNULA Hämeenlinnan JS
2. Martti PUUMALAINEN Mikkelin Judo
3. Juuso NEUVONEN Savonlinnan Shikata

    Jaa Facebookissa