Samurai Cup 2 29.3.2014 Pajulahti

Samurai Cup 2 Pajulahdessa 29.3,2014

Mukana 116 kilpailijaa 39 seurasta.

Ottelukaaviot ja -tilastot osoitteessa judoshiai.judoliitto.fi

Tulokset

T15-40 (1)
1. HEUSALA Helena Himangan Judoseura

T15-44 (2)
1. SUNDBERG Susanna Hontai Judo, H:ki
2. HEUSALA Helena Himangan Judoseura

T15-48 (1)
1. OJURI Veera Orimattilan JS

T15-52 (2)
1. OJURI Veera Orimattilan JS
2. RAVEALA Katri Chikara, H:ki

T15-63 (4)
1. KEITAANNIEMI Tinja Bodonos, Kerava
2. PAKSUNIEMI Jenny Koyama, Rovaniemi
3. PÖYSTI Ida Yama-Arashi, Varkaus

T15+63 (1)
1. KAUHANEN Viivi Hämeenlinnan JS

P15-42 (10)
1. DJOUKAEV Turpal Hämeenlinnan JS
2. HAKKARAINEN Santeri Jyväskylän Jigotai
3. LINDQVIST Jonas Shirokawa, Porvoo
3. HOLOPAINEN Jussi Tikkurilan Judokat, Vantaa

P15-46 (6)
1. AHONEN Joonas Orimattilan JS
2. HANNULA Juuso Kirkkonummen JS
3. KANEVETS Rainer Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. ASKLÖF Henrik Kirkkonummen JS

P15-50 (7)
1. HUKKANEN Ville Chikara, H:ki
2. LEPPÄLÄ Rasmus Chikara, H:ki
3. TALVITIE Lassi Hämeenlinnan JS
3. PETROV Victor Voimailuseura Bodono

P15-55 (7)
1. PULKKA Eric Vantaan Jukara
2. MARKKANEN Samuli Vantaan Jukara
3. SEILO Joona Maskun Tempo
3. KUBAEV Sayd-Arbi Tampereen Judo

P15-60 (3)
1. SÄRKILÄ tuomas Himangan Judoseura
2. OIVO Veeti Raahen Judo
3. RUUSUPUU Andreas Turun Judoseura

P15-66 (6)
1. PYYKKÖ Miska Lahden JS
2. KURTTILA Henri Raahen Judo
3. JEWANDER Jesper Turun Judoseura
3. ERONEN Sakari Tampereen Judo

P15+66 (4)
1. LINDEMAN Roger Tampereen Judo
2. MUHONEN Leevi Mikkelin Judo
3. HEREA Alexanru Turun Judoseura

T18-44 (1)
1. VON SCHANTZ Fanny Turun Judoseura

T18-48 (4)
1. PAAVOLA Liina Kaustisen Pohjan-Vei
2. MÄKELÄ Julia Kaustisen Pohjan-Vei
3. SANDELL Christina Turun Judoseura

T18-52 (3)
1. MALKKI Noora Yama-Arashi, Varkaus
2. SAARENPÄÄ essi Himangan Judoseura
3. KANKANEN Siiri Popinniemen Isku, Kotka
T18-57 (8)
1. KANERVA Emilia Kirkkonummen JS
2. JOKINEN Noora Bodonos, Kerava
3. KUJANSUU Elviira Porin JS Fudoshin
3. VERLIN Inka Hontai Judo, H:ki

T18-63 (6)
1. VAHERI Vilma Hyvinkään Judoseura
2. KEITAANNIEMI Tinja Voimailuseura Bodono
3. NYKÄNEN noora Holjutai, Hollola
3. MÄKINEN Emmi Siuntion Keido-Kan

P18-50 (1)
1. LAHTINEN Jere Hämeenlinnan JS

P18-55 (8)
1. HEINONEN Eetu Meido-Kan, H:ki
2. LINDROOS Mikko Meido-Kan, H:ki
3. RÖNKKÖ Thomas Orimattilan JS
3. RUOPPA Lassi Chikara, H:ki

P18-60 (8)
1. OLIN Valtteri Bodonos, Kerava
2. OIVO Vili Raahen Judo
3. MYLLYMÄKI Maxim Judo-Kan, Espoo
3. KORKIA-AHO Ryan Meido-Kan, H:ki

P18-66 (9)
1. MÄKINEN Oskari Nummelan Judo
2. PAANANEN Jani Iisalmen JS
3. KESTI Jere Laukaan Darma-Kai
3. HYÖTYLÄ Miikka Sodankylän Byakuya

P18-73 (7)
1. LAAKKONEN Aku Meido-Kan, H:ki
2. RAERINNE Krister Iisalmen JS
3. BERGGREN Henri Meido-Kan, H:ki
3. HEISKANEN Timo Lahden JS

P18-81 (5)
1. HANNULA Henri Hämeenlinnan JS
2. LEPPÄLÄ Jere Ping-Viinit, Nurmijä
3. NIEMELÄ Olli-Oskari Tampereen Judo

P18+81 (2)
1. PUUMALAINEN Martti Mikkelin Judo
2. LEINONEN Jimi Turun Judoseura

    Jaa Facebookissa