Ryhti-Shiai 8.9.2012, Raisio

Ottelijoita 209 jotka edustivat 40 seuraa.

Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-32
1. Ella AAKKO, Hontai Judo, Helsinki
2. Ella IIVONEN, Fudoshin, Pori
3. Ronja SALASMAA, Chikara, Helsinki

ET-36
1. Aino ASKLÖF, Kirkkonummen JS
2. Emilia HEINONEN, Orimattilan JS
3. Ronja MIEKKALEHTO, Judo-Kan, Espoo

ET-40
1. Lotta VAHE, Orimattilan JS
2. Emma PAAVILAINEN, Turun JS
3. Kira HUSU, Turun JS

EP-30
1. Marcus JULKUNEN, Hyvinkään JS
2. Viktor ÖRLUND, IK Södra
3. Joona LEPPÄLÄ, Pingviinit, Nurmijärvi
3. Joel TUOMOLA, Raision Ryhti
5. Morris BERGLIN, Saltsjö JK
5. David ROOTH, Saltsjö JK
7. Samuel BAGGSTRÖM, Tampereen Judo
7. Emil HENDRIKS, Turun JS

EP-34
1. Veeti KANERVA, Kirkkonummen JS
2. Juuso JOKINEN, Bodonos, Kerava
3. Pontus BLOMSTRAND, IK Södra
3. Eino ELO, Fudoshin, Rauma
5. Jussi RASMUS, Raision Ryhti
5. Joel MAKKONEN, Nummelan Judo
7. Akira KONTTINEN, Raision Ryhti
7. Tuomas HEIKKINEN, Raision Ryhti

EP-38
1. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Zico AZIZ, Lahden JS
3. Tuukka RINNE, Hämeenlinnan JS
3. Kalle BÅÅTHE, IK Södra
5. Tuukka LAHTINEN, Hämeenlinnan JS
5. Lukas LUNDSTRÖM, IK Södra
7. Joona TUOMOLA, Raision Ryhti
7. Marcus PALM, IK Södra

EP-42
1. Artur KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Atos ANDREEV, Helsingin JudoSport
3. Matias PAAVILAINEN, Turun JS

DT-40
1. Camilla LUNDQVIST, IK Södra
2. Lotta VAHE, Orimattilan JS
3. Elise LAMBERG, Hämeenlinnan JS
3. Elwira BIRK RINGIUS, IK Södra

DT-44
1. Jannika HELLGREN, Nummelan Judo
2. Katri RAVEALA, Chikara, Helsinki
3. Juulia NIEMINEN, Rauman JS Samurai

DT-52
1. Helmi HONKO, Tampereen Judo
2. Fanny PENTTI, Hämeenlinnan JS
3. Lotta MARTTILA, Turun JS

DP-30
1. Patrick PAVLOV, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Urho HEIKKINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Ella IIVONEN, Fudoshin, Pori

DP-34
1. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
2. Joni AHONEN, Orimattilan JS
3. Juuso PASSILA, Bodonos, Kerava
3. Turpal DJOUKAEV, Hämeenlinnan JS

DP-38
1. William OINAS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Vili PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Rainer KANEVETS, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Jussi HOLOPAINEN, Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Eemil PIRINEN, Maskun Tempo
5. Robin PAJUNEN, Jukara
7. Matias SALA, Nummelan Judo
7. Lauri JOHANSSON, Maskun Tempo

DP-42
1. Ville HUKKANEN, Chikara, Helsinki
2. Joe LIIMATAINEN, Meido-kan
3. Konsta KOIVISTO, Meido-kan
3. Henri HUHTALA, Maskun Tempo
5. Katri RAVEALA, Chikara, Helsinki
5. Matias PAAVILAINEN, Turun JS
7. Henry HEINONEN, Orimattilan JS
7. Georgios POULIS, Raision Ryhti

DP-46
1. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo
2. Lassi TALVITIE, Hämeenlinnan JS
3. Markus TARMA, Jukara
3. Oskar HARTIKAINEN, Hyvinkään JS
5. Martin SÖDERBERGH, IK Södra
5. Veeti OIVO, Raahen Judo
7. Edwin OLSSON, Saltsjö JK
7. Väinö LEHTINEN, Maskun Tempo

DP-50
1. Simon PARKER, IK Södra
2. Joakim KARLSSON, IK Södra
3. Filip WÅHLIN, IK Södra

DP-55
1. Tuomas SÄRKILÄ, Himangan JS
2. Rasmus LEPPÄLÄ, Chikara, Helsinki
3. Kosti KALLIONIEMI, Nokian Judo

DP+55
1. Max WESTERLUND, Keido-kan, Siuntio
2. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo
3. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava

CT-44
1. Senja TERIAHO, Maskun Tempo
2. Elwira BIRK RINGIUS, IK Södra

CT-52
1. Sandra LUNDQVIST, IK Södra
2. Henna VEIJALAINEN, Orimattilan JS
3. Juulia YLI-TORVI, Himangan JS

CT-63
1. Tinja KEITAANNIEMI, Bodonos, Kerava
2. Tiia-maria KUOSA, Tampereen Judo

CP-34
1. Joonas AHONEN, Orimattilan JS
2. Joni AHONEN, Orimattilan JS
3. Ida FRANSSON, IK Södra

CP-38
1. Saku LAINE, Hämeenlinnan JS
2. Henrik ASKLÖF, Kirkkonummen JS

CP-42
1. Ville HUKKANEN, Chikara, Helsinki
2. Konsta KOIVISTO, Meido-kan
3. Samuli HEINILÄ, Hämeenlinnan JS
3. Kevin RÖNKKÖ, Orimattilan JS

CP-46
1. Tuomas HIILAMO, Chikara, Helsinki
2. Samuli KOSKINEN, Hämeenlinnan JS
3. Lassi RUOPPA, Chikara, Helsinki

CP-50
1. Maxim MYLLYMÄKI, Judo-Kan, Espoo
2. Pyry PAJARI, Tikkurilan Judokat, Vantaa
3. Tomas SAARINEN, Rauman JS Samurai

CP-55
1. Jose HELASMO, Maskun Tempo
2. Aake KESÄLÄ, Judo-Kan, Espoo
3. Elis TORNIAINEN, Maskun Tempo
3. Valtteri OLIN, Bodonos, Kerava
5. Jenni ALI-PENTTILÄ, Hämeenlinnan JS
5. Tuomas TENHOLA, Hämeenlinnan JS
7. Samuel ALM, IK Södra
7. Elliot KLINT, IK Södra

CP-60
1. Oskari MÄKINEN, Nummelan Judo
2. Joona RÄTY, Oulun Judokerho
3. Markus MERIÖ, Maskun Tempo

CP-66
1. Timo HEISKANEN, Lahden JS
2. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo

CP+66
1. Aki-petteri NEUVONEN, Oulun Judokerho
2. Ilmari ALAJUNTTI, Oulun Judokerho
3. Tuomas RINNE, Rauman JS Samurai

N-57
1. Katri KAKKO, Lahden JS
2. Tea LAAKKONEN, Nummelan Judo

N-63
1. Satu LEHIKOINEN, Joen Yawara, Joensuu
2. Anni IKÄLÄ, Kamiza, Lappeenranta
3. Sofia LEHTONEN, Finndai, Helsinki
3. Laura JAUHIAINEN, Meido-kan

N-70
1. Solja KOMULAINEN, Orimattilan JS
2. Katri MAIJALA, Hontai Judo, Helsinki
3. Saana PÖYHÖNEN, Tampereen Judo

M-66
1. Juho REINVALL, Tampereen Judo
2. Faye NJIE, Helsingin JudoSport
3. Rene VILLANELLO, Helsingin JudoSport
3. Tommi VALTONEN, Nummelan Judo
5. Samu KOIVULAHTI, Hämeenlinnan JS
5. Markus MATTSSON, Finndai, Helsinki
7. Tuomas RONKAINEN, Judo-Kan, Espoo
7. Remo VILLANELLO, Helsingin JudoSport

M-73
1. Sikko KAEWASA, Hämeenlinnan JS
2. Juuso NURMINEN, Judo-Kan, Espoo
3. Karri LEINO, Fudoshin, Rauma
3. Markus KETTUNEN, Kajaanin Judokerho

M-90
1. Antti VIRTA, Oulun Judokerho
2. Jaakko ALLI, Meido-kan
3. Lalli NUORTEVA, Hämeenlinnan JS
3. Eetu LAAMANEN, Tampereen Judo
5. Arsi LAAKSONEN, Waseda-Club, Uusikaupunki
5. Juho KASKISTO, Fudoshin, Rauma
7. Ville PONKILAINEN, Jigotai, Jyväskylä
7. Teemu KANERVA, Bodonos, Kerava

M+90
1. Juha VAINIO, Fudoshin, Rauma
2. Sampo MÄLKIÄ, Bodonos, Kerava
3. Tuomas VIRTANEN, Hämeenlinnan JS

    Jaa Facebookissa