Ryhti Shiai 6.9.2014 Raisio

Mukana 224 kilpailijaa 41 seurasta.

Tulokset

T11-36 (2)
1. Vilma ÖBERG Stockholms JK
2. Emmi HARELL Porin JS Fudoshin
T11-40 (3)
1. Heda BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Lotta RUOPPA Chikara, Helsinki
3. Fiia RIIHONEN Kejubo
P11-30 (7)
1. Simon BERGSTEDT Stockholms JK
2. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
3. Otso SEPPÄLÄ Maskun Tempo
3. Kim ASPELIN IK Södra
P11-34 (13)
1. Beiron BANFFY IK Södra
2. Alexander CREMER Stockholms JK
3. Ville MATTSSON Stockholms JK
3. Daniela ÖSTERLUND Chikara, Helsinki
5. Jesse JAAKONSAARI Porin JS Fudoshin
5. Ville KALA Chikara, Helsinki
7. Tiitus PAHKALA Fudoshin Rauma
7. Jimi KOSUNEN Bodonos, Kerava
P11-38 (3)
1. Rasmus JIMMERHOLT IK Södra
2. Sulejman OZDOEV Helsingin Judosport
3. Telmo SUNTILA Turun Judoseura
P11-42 (2)
1. Ahvo ILMASTI Raision Ryhti
2. Jussi RISTIMÄKI Raision Ryhti
PT11-27 (6)
1. Erica NIKKILÄ Nokian Judo
2. Saku MÄÄTTÄ Tyrvään Juro
3. Senni SÄILÄKIVI Nummelan Judo
3. Tuomas KEKKI Porin JS Fudoshin
T13-36 (3)
1. Ronja SALASMAA Chikara, Helsinki
2. Nea SIREN Porin JS Fudoshin
3. Vilma ÖBERG Stockholms JK
T13-40 (4)
1. Ronja MIEKKALEHTO Chikara, Helsinki
2. Klara GIHL Saltsjö JK
3. Johanna BENGTSSON Saltsjö JK
T13-44 (5)
1. Enisa BALATKHANOVA Helsingin Judosport
2. Jutta SALMELA Turun Judoseura
3. Emilia HEINONEN Orimattilan JS
T13+52 (2)
1. Lotta VAHE Orimattilan JS
2. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
P13-30 (2)
1. Anton KAURANEN Nokian Judo
2. Matias ÖVERSTI Maskun Tempo
P13-34 (11)
1. Heydar PASCHEV Nacka JC
2. Jere JAAKONSAARI Porin JS Fudoshin
3. Alex CARMER Stockholms JK
3. Beiron BANFFY IK Södra
5. Viktor ÖRLUND IK Södra
5. Anton KAURANEN Nokian Judo
7. Pihla SALONEN Porin JS Fudoshin
7. Ville MATTSSON Stockholms JK
P13-38 (8)
1. Sean WENNERLAND Täby JK
2. Miljohn LARSSON Stockholms JK
3. Veeti KANERVA Kirkkonummen JS
3. Kevin ASPELIN IK Södra
P13-42 (8)
1. Pelle MATTSSON Stockholms JK
2. Emil MIETTINEN Helsingin Judosport
3. Daniil SUSI Helsingin Judosport
3. Eemil HANNULA Hämeenlinnan JS
P13-46 (7)
1. Kalle BÅÅTHE IK Södra
2. Artur KHAZIEV Chikara, Helsinki
3. Joona RAJALA Kejubo
3. Carl JOHANSSON Stockholms JK
P13-50 (4)
1. Artur KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
2. Alexander ÖBERG Stockholms JK
3. Väinö SEPPÄLÄ Maskun Tempo
P13-55 (4)
1. Atso AIRIIKKI Maskun Tempo
2. Leevi AHO Maskun Tempo
3. Veeti LAAKSO Nokian Judo
SOV-50 (2)
1. Sami KAUPPILA Raision Ryhti
2. Juko KINNUNEN Raision Ryhti
T15-52 (2)
1. Kayleigh WENNERLAND Täby JK
2. Lotta VAHE Orimattilan JS
T15-63 (2)
1. Katri RAVEALA Chikara, Helsinki
2. Tiia UUSITALO Tikkurilan Judokat, Vantaa
T15+63 (2)
1. Viivi KAUHANEN Hämeenlinnan JS
2. Emilia HAUTALA Hämeenlinnan JS
P15-38 (5)
1. Sean WENNERLAND Täby JK
2. Miljohn LARSSON Stockholms JK
3. Joonatan KUJANHAARA Chikara, Helsinki
P15-42 (3)
1. Joni AHONEN Orimattilan JS
2. Pelle MATTSSON Stockholms JK
3. Mikko RUOPPA Chikara, Helsinki
P15-46 (14)
1. Konsta KOIVISTO Vantaan Jukara
2. Joonas AHONEN Orimattilan JS
3. Anton GIHL Saltsjö JK
3. Eetu IHANAMÄKI Nokian Judo
5. Santeri HAKKARAINEN Jyväskylä Jigotai
5. Elias MÄKINEN Siuntion Keido-Kan
7. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS
7. Eemil PIRINEN Maskun Tempo
P15-50 (9)
1. Roope KORHONEN Kajaanin JK
2. Ville HUKKANEN Chikara, Helsinki
3. Marcus ODIN Upplands Väsby JK
3. Rainer KANEVETS Tikkurilan Judokat, Vantaa
P15-55 (7)
1. Martin SÖDERBERG IK Södra
2. Markus TARMA Vantaan Jukara
3. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, Helsinki
3. Joe LIIMATAINEN Meido-Kan
P15-60 (6)
1. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo
2. Eric PULKKA Vantaan Jukara
3. Filip WÅHLIN IK Södra
3. Oskari VAINIO BS Ippon
P15-66 (5)
1. Simon PARKER IK Södra
2. Jarkko KOMULAINEN Fudoshin Rauma
3. Jesper JEWANDER Turun Judoseura
P15+66 (4)
1. Roger LINDEMAN Tampereen Judo
2. Alexandru HEREA Turun Judoseura
3. Antti MÄKI Turun Judoseura
T18-57 (3)
1. Kayleigh WENNERLAND Täby JK
2. Katri RAVEALA Chikara, Helsinki
3. Christina SANDELL Turun Judoseura
T18-63 (3)
1. Sara KÄHÄRÄ Shirokawa, Porvoo
2. Henna VEIJALAINEN Orimattilan JS
3. Emmi MÄKINEN Siuntion Keido-Kan
P18-50 (3)
1. Axel ROBERTSSON Stockholms JK
2. Rasmus SALONEN Porin JS Fudoshin
3. Ville HUKKANEN Chikara, Helsinki
P18-55 (3)
1. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS
2. Rasmus LEPPÄLÄ Chikara, Helsinki
3. Roni NIITYNPÄÄ Maskun Tempo
P18-60 (5)
1. Luukas SAHA Orimattilan JS
2. Lassi RUOPPA Chikara, Helsinki
3. Tuomas HIILAMO Chikara, Helsinki
P18-66 (7)
1. Joel YLITALO Meido-Kan
2. Sebastian NIKOLOV Riihimäen JS
3. Aake KESÄLÄ Judo-Kan, Espoo
3. Niko KEINÄNEN Ping-Viinit
P18-73 (3)
1. Linus WIIK Stockholms JK
2. Daniel BACKLUND IK Södra
3. Valtteri INGMAN Turun Judoseura
M-66 (4)
1. Henri TUURALA Raision Ryhti
2. Joel YLITALO Meido-Kan
3. Johan NORDSTRÖM IK Södra
M-73 (12)
1. Rene VILLANELLO Helsingin Judosport
2. Faye NJIE Helsingin Judosport
3. Eemeli KANGASMÄKI Jushinkan
3. Aleksi MATTILA Riihimäen JS
5. Linus WIIK Stockholms JK
5. Ville KORKEILA Judo-Kan, Espoo
7. Marko HILTUNEN Waseda Club
7. Tuomas RONKAINEN Judo-Kan, Espoo
M-81 (11)
1. Karri LEINO Fudoshin Rauma
2. Tomas TERVONEN Chikara, Helsinki
3. Saku INGET Hämeenlinnan JS
3. Mika NURMI Kurikan Seibukan
5. Niko DORN Tyrvään Juro
5. Joonas TAIMI Laukaan Darma-Kai
7. Ulf LINDBLOM Stockholms JK
7. Victor BLOMFELDT Gladiator Turku
M-90 (8)
1. Ville VAHERI Hyvinkään Judoseura
2. Mikael KIVIVUORI Rauman JS Samurai
3. Toni LEMPINEN Tyrvään Juro
3. Aki OINONEN Hämeenlinnan JS
5. Jimi LEINONEN Turun Judoseura
5. Tuukka RONKAINEN Meido-Kan
7. Jarmo SAVOLAINEN Kejubo
7. Rami OJARANTA Riihimäen JS
M+90 (4)
1. Petteri SULANDER Meido-Kan
2. Miika HIRVONEN Chikara, Helsinki
3. Samuel TALVITIE Kurikan Seibukan
N-AVOIN (3)
1. Emilia TUOMIKOSKI Raision Ryhti
2. Sofia LEHTONEN Finndai, Helsinki
3. Elina LEHTONEN Kejubo

    Jaa Facebookissa