Ryhti Shiai 26.9.2015 Raisio

Mukana 156 kilpailijaa 24 seurasta.

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton järjestelmässä klikkaamalla tästä.

T11-28 (2)

1.

Hulda KULHIA

Tampereen Judo

2.

Amanda ERIKSSON

Budokan, Vaasa

T11-32 (4)

1.

Ella HARELL

Porin JS Fudoshin

2.

Tuua LEVONEN

Porin JS Fudoshin

3.

Vera KIRSELÄ

Rauman JS Samurai

T11-36 (2)

1.

Vanessa GRÖNBLOM

Maskun Tempo

2.

Milla VAINIOLA

Tampereen Judo

T11-40 (3)

1.

Emmi HARELL

Porin JS Fudoshin

2.

Gia LAHTI

Rauman JS Samurai

3.

Anniina TALVITIE

Maskun Tempo

P11-27 (6)

1.

Eino ALAKOSKI

Tampereen Judo

2.

Sergey TSYGANKOV

Gladiator Turku Judo

3.

Oiva TOHNI

Raision Ryhti

3.

Felix VAINIOLA

Tampereen Judo

P11-30 (5)

1.

Antton JÄRNSTEDT

Raision Ryhti

2.

Erica NIKKILÄ

Nokian Judo

3.

Rasmus SORSA

Nummelan Judo

P11-34 (10)

1.

Aslan AKHMETKHANOV

Hämeenlinnan JS

2.

Otso TUOMINEN

Vantaan Jukara

3.

Isla ERKKILÄ

Porin JS Fudoshin

3.

Kim ASPELIN

IK Södra

5.

Justus OJANNE

Tyrvään Juro

5.

Niklas LINDSTRÖM

Raision Ryhti

7.

Alpo RENKO

Ping-Viinit, Nurmijä

7.

Arttu NEVALA

Budokan, Vaasa

P11-38 (7)

1.

Konsta PUOTTULA

Maskun Tempo

2.

Muslim TSOLOEV

MAGAS

3.

Miika MUSTONEN

Hämeenlinnan JS

3.

Jesse JAAKONSAARI

Porin JS Fudoshin

P11-42 (5)

1.

Rasmus JIMMERHOLT

IK Södra

2.

Suleiman OZDOEV

Chikara, H:ki

3.

Aleksi HUKKANEN

Chikara, H:ki

P11-48 (3)

1.

Ahvo ILMASTI

Raision Ryhti

2.

Vanessa ROSBÄCK

Ålands Judoklubb, Maarianhamina

3.

Jussi RISTIMÄKI

Raision Ryhti

T13-40 (4)

1.

Marianna STROM

Lahden JS

2.

Daniela ÖSTERLUND

Chikara, H:ki

3.

Lotta RUOPPA

Chikara, H:ki

T13-47 (4)

1.

Heda BALATKHANOVA

Meido-Kan, H:ki

2.

Lily-Rose TIRRI

Raision Ryhti

3.

Ann-Fleur TIRRI

Raision Ryhti

T13+52 (3)

1.

Juulia KUJALA

Maskun Tempo

2.

Eveliina TALVITIE

Maskun Tempo

3.

Nita SUURONEN

Budokan, Vaasa

P13-34 (12)

1.

Rasmus KIVILÄ

Vantaan Jukara

2.

Mikke MÄKELÄ

Tampereen Judo

3.

Isla ERKKILÄ

Porin JS Fudoshin

3.

Anton KAURANEN

Nokian Judo

5.

Eelis LEVONEN

Porin JS Fudoshin

5.

Otso SEPPÄLÄ

Maskun Tempo

7.

Nea SIREN

Porin JS Fudoshin

7.

Matias ÖVERSTI

Maskun Tempo

P13-38 (4)

1.

Pihla SALONEN

Porin JS Fudoshin

2.

Jere JAAKONSAARI

Porin JS Fudoshin

3.

Evgeni ANOHHIN

Gladiator Turku Judo

P13-42 (5)

1.

Joonatan KUJANHAARA

Chikara, H:ki

2.

Kevin ASPELIN

IK Södra

3.

Suleiman OZDOEV

Chikara, H:ki

P13-46 (5)

1.

Ilari IKÄHEIMONEN

Nummelan Judo

2.

Nuutti AHOLAINEN

Nummelan Judo

3.

Ismail VEDZIZHEV

Chikara, H:ki

P13-56 (4)

1.

Elias KUOPPALA

Chikara, H:ki

2.

Väinö SEPPÄLÄ

Maskun Tempo

3.

Rasmus KULMALA

Tampereen Judo

T15-46 (3)

1.

Enisa BALATKHANOVA

Meido-Kan, H:ki

2.

Ronja MIEKKALEHTO

Chikara, H:ki

3.

Heidi TUURALA

Raision Ryhti

T15-36 (2)

1.

Pihla SALONEN

Porin JS Fudoshin

2.

Marianna STROM

Lahden JS

T15-52 (2)

1.

Terhi KINNUNEN

Chikara, H:ki

2.

Celina LUNDBERG

Maskun Tempo

T15+63 (2)

1.

Katri RAVEALA

Chikara, H:ki

2.

Lotta MARTTILA

Gladiator Turku Judo

P15-42 (2)

1.

Joonatan KUJANHAARA

Chikara, H:ki

2.

Kevin ASPELIN

IK Södra

P15-46 (6)

1.

Svante SAARI

Tyrvään Juro

2.

Ronja MIEKKALEHTO

Chikara, H:ki

3.

Elias LAINE

Turun Judoseura

3.

Ismail VEDZIZHEV

Chikara, H:ki

P15-50 (6)

1.

Turpal DJOUKAEV

Hämeenlinnan JS

2.

Vili PAJARI

Tikkurilan Judokat, Vantaa

3.

Linus HÖGLUND

Ålands Judoklubb, Maarianhamina

3.

Pontus BLOMSTRAND

IK Södra

P15-55 (5)

1.

Patrick PAVLOV

Tikkurilan Judokat, Vantaa

2.

Lassi TALVITIE

Hämeenlinnan JS

3.

Kalle BÅÅTHE

IK Södra

P15-60 (7)

1.

Markus TARMA

Meido-Kan, H:ki

2.

Nico VIRTA

Meido-Kan, H:ki

3.

Ruslan STSERBAKOV

Gladiator Turku Judo

3.

Henri HUHTALA

Maskun Tempo

P15-66 (6)

1.

Martin SÖDERBERG

IK Södra

2.

Arttu TIITU

Tikkurilan Judokat, Vantaa

3.

Roni KULMALA

Tampereen Judo

3.

Filip WÅHLIN

IK Södra

P15+66 (2)

1.

Juho NIEMI

Tampereen Judo

2.

Juho LAAKSO

Turun Judoseura

P18-60 (4)

1.

Jose HELASMO

Maskun Tempo

2.

Markus TARMA

Meido-Kan, H:ki

3.

Väinö LEHTINEN

Maskun Tempo

P18-68 (3)

1.

Lassi RUOPPA

Chikara, H:ki

2.

Martin SÖDERBERG

IK Södra

3.

Joakim KARLSSON

IK Södra

N-63 (2)

1.

Katri RAVEALA

Chikara, H:ki

2.

Pihla MATIKAINEN

Maskun Tempo

M-73 (2)

1.

Henri TUURALA

Raision Ryhti

2.

Julius VÄLIMÄKI

Turun Judoseura

M-81 (9)

1.

Kristian BULGAKOV

Gladiator Turku Judo

2.

Nikita TOKAREV

Gladiator Turku Judo

3.

Arsi LAAKSONEN

Waseda-Club, Uusikaupunki

3.

Niko DORN

Tyrvään Juro

5.

Adam TSECHOYEV

MAGAS

5.

Juha VAULANEN

Raision Ryhti

7.

Erik SÖDERLUND

Turun Judoseura

7.

Zhirayr MARKOSYAN

Gladiator Turku Judo

M-90 (3)

1.

Toni LEMPINEN

Tyrvään Juro

2.

Ville IMPOLA

Tyrvään Juro

3.

Patrik PELLINEN

Gladiator Turku Judo

M+90 (2)

1.

Zelimkhan TSOLOEV

MAGAS

2.

Yuriy TKACHENKO

Gladiator Turku Judo

    Jaa Facebookissa