Ruska Shiai 22.9.2012, Rovaniemi

Ottelijoita 95 kappaletta jotka edustivat 11 eri seuraa

Tilastoja ja kaaviota www.judoshiai.fi


EP-20
1. Elli KURKELA, Byakuya, Sodankylä
2. Ville KOTILEHTO, Byakuya, Sodankylä

EP-31
1. Henrik KETTUNEN, Kokkai-Kan, Tornio
2. Kivari AAPO, Oulun Judokerho
3. Jarkko ALAKORVA, Byakuya, Sodankylä

EP-37
1. Jere JOKELA, Kita-Kan, Kemi
2. Aaro HOLAPPA, Koyama, Rovaniemi
3. Antti JÄNKÄLÄ, Byakuya, Sodankylä

EP-40
1. Viitaniemi NIKO, Oulun Judokerho
2. Niklas IIVARI, Koyama, Rovaniemi
3. Arttu PÄÄKKÖ, Byakuya, Sodankylä

EP-47
1. Joni PUKARI, Kita-Kan, Kemi
2. Atte SUOKANERVA, Koyama, Rovaniemi
3. Alex KORTSALMI, Koyama, Rovaniemi

EP-34
1. Roope TEPPOLA, Koyama, Rovaniemi
2. Kaikkonen VEETI, Oulun Judokerho
3. Altti TAMMELA, Byakuya, Sodankylä

DP-31
1. Kiiskinen ALEX, Oulun Judokerho
2. Juuso KANTOLA, Kokkai-Kan, Tornio
3. Mika KOIVURANTA, Koyama, Rovaniemi

DP-35
1. Khirchla KHIRCHILASHVILI, Raahen Judo
2. Lauri KURTTILA, Raahen Judo
3. Antti TUOMIKOSKI, Raahen Judo

DP-45
1. Aleksi VAARALA, Byakuya, Sodankylä
2. Oskari MÄÄTTÄ, Koyama, Rovaniemi
3. Ninni SUTINEN, Koyama, Rovaniemi

DP-57
1. Tuomas SÄRKILÄ, Himangan Judoseura
2. Jenny PAKSUNIEMI, Koyama, Rovaniemi
3. Hirvonen SANTTU, Oulun Judokerho
3. Oula AIKIO, Byakuya, Sodankylä

DP-38
1. Moisio NIKLAS, Oulun Judokerho
2. Aleksi RYTKÖNEN, Kita-Kan, Kemi

DP-50
1. Henri KURTTILA, Raahen Judo
2. Elmeri HAARALA, Kita-Kan, Kemi
3. Joonatan HAAPANEN, Koyama, Rovaniemi

CT-51
1. Juulia YLI-TORVI, Himangan Judoseura
2. Beata MAJAVA, Koyama, Rovaniemi
3. Tanja TIIRO, Kokkai-Kan, Tornio

CP-37
1. Lauri KURTTILA, Raahen Judo
2. Koivisto JERE, Oulun Judokerho
3. Antti TUOMIKOSKI, Raahen Judo

CP-56
1. Pakonen JOONAS, Oulun Judokerho
2. Tuomas SÄRKILÄ, Himangan Judoseura
3. Arsi POIKELA, Koyama, Rovaniemi

CP-59
1. Atte PUURONEN, Koyama, Rovaniemi
2. Eino LAPPALAINEN, Koyama, Rovaniemi
3. Arttu KOSKENNIEMI, Koyama, Rovaniemi

CP-63
1. Joonas PAKSUNIEMI, Koyama, Rovaniemi
2. Mirikli LINDGREN, Pellon JS

CP-68
1. Markus LAMBACKA, Koyama, Rovaniemi
2. Werner RAJALA, Koyama, Rovaniemi
3. Niko KARI, Koyama, Rovaniemi

CP-50
1. Santeri NIEMI, Oulun Judokerho
2. Santeri VÄRINEN, Koyama, Rovaniemi
3. Pallari PATRIK, Oulun Judokerho

BP-55
1. Lauri LINDE, Raahen Judo
2. Atte VÄÄNÄNEN, Oulun Judokerho
3. Koivisto SANNA, Oulun Judokerho

BP-60
1. Miikka HYÖTYLÄ, Byakuya, Sodankylä
2. Aleksi JÄRVELÄINEN, Byakuya, Sodankylä
3. Arttu OLLI, Koyama, Rovaniemi

N-48
1. Uusitalo MIIKA, Oulun Judokerho
2. Juulia YLI-TORVI, Himangan Judoseura
3. Heidi KOIVURANTA, Koyama, Rovaniemi

M-77
1. Roope KAASINEN, Koyama, Rovaniemi
2. Leif LINDGREN, Pellon JS

M-80
1. Archakov HUSEIN, Oulun Judokerho
2. Matti VIRTA, Koyama, Rovaniemi
3. Roope KAASINEN, Koyama, Rovaniemi

M-98
1. Andriy ZATSARYNNYY, ???
2. Eelis PAUKKU, Koyama, Rovaniemi
3. Aino VALOLAHTI, Koyama, Rovaniemi

M-60
1. Saku RONKAINEN, Oulun Judokerho
2. Miikka HYÖTYLÄ, Byakuya, Sodankylä
3. Joni TÄHTISAARI, Koyama, Rovaniemi

M-66
1. Niko KARVINEN, Hauve-kan, Haukipudas
2. Jonne IMPOLA, Raahen Judo
3. Tuukka KARVONEN, OYUS Judo, Oulu

    Jaa Facebookissa