Ruska-Shiai 19.10.2013 Rovaniemi

85 kilpailijaa 7 seurasta. Ottelukaavioita ja tilastoja osoitteessa www.judoshiai.fi

EP-26,0 (3)
1. ESKOLA Nea Kita-Kan, Kemi
2. KORTESALMI Anna Koyama, Rovaniemi
3. JAAKOLA Jere Byakuya, Sodankylä
EP-29,8 (5)
1. TEPPO Ukko Koyama, Rovaniemi
2. NAAKKA Topi Koyama, Rovaniemi
3. MELARANTA Emilia Koyama, Rovaniemi
EP-56,8 (2)
1. KOSKINEN Oskari Oulun Judokerho
2. HELLMAN Sami Oulun Judokerho
EP-30,7 (4)
1. AHOLA Timi Raahen Judo
2. DE WIT Joonatan Byakuya, Sodankylä
3. NEITOLA Niko Byakuya, Sodankylä
EP-34,8 (3)
1. HEIKKILÄ Felix Oulun Judokerho
2. SUOKANERVA Inka Koyama, Rovaniemi
3. KAUNISVAARA Essi Byakuya, Sodankylä
DP-32,8 (5)
1. AIRAKSINEN Aapo Oulun Judokerho
2. KOUKKARI Jyri Oulun Judokerho
3. PIKKARAINEN Samu Kita-Kan, Kemi
DP-36,5 (6)
1. ZAHARCHENKO Andrei Murmansk
2. PELTIHIN Dmitry Murmansk
3. SHISKIN Semen Murmansk
3. ILVESLUOTO Henrik Oulun Judokerho
DP-44,7 (6)
1. PELKONEN Ronja Oulun Judokerho
2. IIVARI Niklas Koyama, Rovaniemi
3. KOIVULA Jukka Koyama, Rovaniemi
3. TEPPO Unna Koyama, Rovaniemi
DP-48,6 (6)
1. ERMAKOV Makar Murmansk
2. AIKIO Jouni Byakuya, Sodankylä
3. VÄNTÖNEN Joni Koyama, Rovaniemi
3. KORTESALMI Alex Koyama, Rovaniemi
DP-51,2 (4)
1. MÄÄTTÄ Oskari Koyama, Rovaniemi
2. BARGUZ Egor Murmansk
3. SUOKANERVA Atte Koyama, Rovaniemi
DP-34,6 (4)
1. KIISKINEN Alex Oulun Judokerho
2. KOIVURANTA Mika Koyama, Rovaniemi
3. KAIKKONEN Veeti Oulun Judokerho
CP-40,2 (3)
1. LIAKHOVICH ELIZABETH Murmansk
2. KHIRCHILASHVILI Khirchla Raahen Judo
3. MOISIO Niklas Oulun Judokerho
CP-49,3 (4)
1. IHME Eemeli Oulun Judokerho
2. VAARALA Aleksi Byakuya, Sodankylä
3. KOIVURANTA Timo Koyama, Rovaniemi
CP-61,0 (6)
1. KURTTILA Henri Raahen Judo
2. HAAPANEN Joonatan Koyama, Rovaniemi
3. KAARETKOSKI Eemeli Koyama, Rovaniemi
3. PAKSUNIEMI Jenny Koyama, Rovaniemi
CP-38,9 (5)
1. LESKELÄ Otso Oulun Judokerho
2. SAARELA Markus Oulun Judokerho
3. JOONA-BROWN Elias Koyama, Rovaniemi
CP-55,4 (3)
1. OIVO Veeti Raahen Judo
2. PAUKKUNEN Lari Oulun Judokerho
3. NAZMUTDINOV Kayum Murmansk
BP-47,4 (4)
1. MATYUNINA Uliana Murmansk
2. VIITANIEMI Niko Oulun Judokerho
3. SÄRKELÄ Lotta Byakuya, Sodankylä
BP-53,2 (4)
1. PALLARI Patrik Oulun Judokerho
2. VÄRINEN Santeri Koyama, Rovaniemi
3. ANKKURI Jani Byakuya, Sodankylä
BP-65,6 (3)
1. PUURONEN Atte Koyama, Rovaniemi
2. HAST Joona Kita-Kan, Kemi
3. SARVI Janne Koyama, Rovaniemi
BP-78,4 (3)
1. HEULAMAA Matti Suomen kamppailu-urh
2. LAMBACKA Markus Koyama, Rovaniemi
3. PAKSUNIEMI Joonas Koyama, Rovaniemi
M-98,4 (2)
1. JUSSILA Jesse Oulun Judokerho
2. HEIKKINEN Juho Kita-Kan, Kemi

    Jaa Facebookissa