Ruska Shiai 18.10.2014 Rovaniemi

Mukana 106 kilpailijaa 12 seurasta.

Tulokset Ruska-Shiai 2014, Rovaniemi 18.10.2014


EP-23,5 (3) 1. Viljo KYÖTIKKI Koyama, Rovaniemi
2. Totti POHJA Koyama, Rovaniemi
3. Pihla SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
EP-26,8 (5) 1. Topi KYÖTIKKI Koyama, Rovaniemi
2. Veeti TANHUA Byakuya, Sodankylä
3. Lalli POHJA Koyama, Rovaniemi
EP-31,0 (15) 1. Wili PITKÄMÄKI Koyama, Rovaniemi
2. MAKAR PICHUGIN Murmansk
3. Anna KORTESALMI Koyama, Rovaniemi
3. Rauno PEKKI Hauve-Kan, Haukipuda
5. Jere JAAKOLA Byakuya, Sodankylä
5. Louna SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
7. Samu PEHKONEN Koyama, Rovaniemi
7. Joonas RAHKO Koyama, Rovaniemi
EP-31,6 (3) 1. Louna SEIKKULA Koyama, Rovaniemi
2. Ada NARVA Oulun JK
3. Hedda VAARA Byakuya, Sodankylä
EP-33,0 (7) 1. Aapeli POHJA Koyama, Rovaniemi
2. Ukko TEPPO Koyama, Rovaniemi
3. Aapo VITIKKA Koyama, Rovaniemi
3. Topi NAAKKA Koyama, Rovaniemi
EP-35,7 (6) 1. Timi AHOLA Raahen Judo
2. Enni SIIVOLA Byakuya, Sodankylä
3. Rasmus PLYM Kita-Kan, Kemi
3. Emilia MELARANTA Koyama, Rovaniemi
DP-38,7 (6) 1. Inka SUOKANERVA Koyama, Rovaniemi
2. Nea ESKOLA Kita-Kan, Kemi
3. Anni-Olivia NARVA Oulun JK
3. Essi KAUNISVAARA Byakuya, Sodankylä
CP-40,8 (4) 1. Lauri KURTTILA Raahen Judo
2. Tuomas HAAPALAHTI Hauve-Kan, Haukipuda
3. Ilmari PEKKI Hauve-Kan, Haukipuda
BP-46,1 (4) 1. Veera AIRAKSINEN Oulun JK
2. Mika KOIVURANTA Koyama, Rovaniemi
3. Niklas HERNBERG Koyama, Rovaniemi
DP-37,6 (7) 1. Henrik KETTUNEN Kokkai-Kan, Tornio
2. ALEKSEY BELYAKOV Murmansk
3. Feliks HEIKKILÄ Oulun JK
3. Aapo AIRAKSINEN Oulun Judokerho
DP-43,4 (6) 1. Sami RÖNTY Kajaanin JK
2. SEMEN SHISHKIN Murmansk
3. Roni TAPIO Kokkai-Kan, Tornio
3. Mikael MIKKOLA Kokkai-Kan, Tornio
DP-50,0 (9) 1. ELIZAVETA LYAHKOVICH Murmansk
2. Johanna SAUKKONEN Oulun JK
3. Atte SUOKANERVA Koyama, Rovaniemi
3. Dmitrii TATIANIN Murmansk
BP-55,2 (6) 1. Eemeli IHME Oulun JK
2. Niko VIITANIEMI Oulun JK
3. Toni KAKKO Oulun JK
3. Eelis LANTTO Oulun JK
BP-57,2 (3) 1. Santeri VÄRINEN Koyama, Rovaniemi
2. Patrik PALLARI Oulun JK
BP-63,3 (3) 1. Jenny PAKSUNIEMI Koyama, Rovaniemi
2. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo
3. Mirikli LINDGREN Pellon JS
DP-60,4 (6) 1. Ronja NIEMI Oulun JK
2. Niklas PIKKARAINEN Kita-Kan, Kemi
3. GEORGII SAPOJNIKOV Murmansk
3. Rami MANNINEN Koyama, Rovaniemi
M-79,4 (6) 1. Matti VIRTA Koyama, Rovaniemi
2. Denis LAMCHENKO Kostomuksha judo clu
3. Kristian KAARETKOSKI Koyama, Rovaniemi
3. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi
BP-71,4 (7) 1. Atte PUURONEN Koyama, Rovaniemi
2. Henri KURTTILA Raahen Judo
3. Joonas PAKSUNIEMI Koyama, Rovaniemi
3. Eemeli KAARETKOSKI Koyama, Rovaniemi

    Jaa Facebookissa