Nuorten Finnish Open 23.11.2013 Kouvola

Kilpailuun osallistui 253 ottelijaa. Ottelukaavioita ja -tilastoja saatavilla osoitteessa www.judoshiai.fi

G18-48 (8)

1. ZERSHCHIKOVA Vladlena TURBOSTROITEL/RUS
2. SAARINEN Mirjam BUDOVIIKINGIT/FIN
3. PAAVOLA Liina KAUSTISEN POHJAN-VEI/FIN
3. TIMOFEEVA Olga ROSICH/RUS
5. MALKKI Noora YAMA-ARASHI/FIN
5. NORDTUN Alexsandra NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
7. HENNERFORS Emma STAFFANSTORPS JK/SWE
7. STENBERG Linn STAFFANSTORPS JK/SWE

G18-52 (10)

1. JOKINEN Noora BODONOS/FIN
2. BESTAEVA Zalina SPARTAK, VYBORG/RUS
3. HAREFALLET Michelle NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
3. NAESENIUS Charlotta KNIVSTA JK/SWE
5. JOHANSSON Elin STAFFANSTORPS JK/SWE
5. LAVROVA Violetta POBEDA, ST PETERSBUR/RUS
7. KEINÄNEN Inka PINGVIINIT/FIN
7. STIGBORG Elin STAFFANSTORPS JK/SWE
G18-57 (12)
1. IVANOVA Veronika KSHVSM ST PETERSBURG/RUS
2. VERLIN Inka HONTAI JUDO/FIN
3. IVANOVA Ksenia SPARTAK, VYBORG/RUS
3. ERIKSSON Ida MOLKOM JK/SWE
5. MATIKAINEN Pihla MASKUN TEMPO/FIN
5. EKBERG Linnea JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. LILLEGAARD Thea NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
7. ÖSTLING Matilda NORRKÖPINGS JK/SWE
G18-63 (9)
1. BOLANDER Cecilie NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
2. VAHERI Vilma HYVINKÄÄN JS/FIN
3. WESTERBERG Ida SHIROKAWA/FIN
3. BJÖRKTORP Emma BORLÄNGE JK/SWE
5. MIETTINEN Claudia MEIDO-KAN/FIN
5. KEITAANNIEMI Tinja BODONOS/FIN
7. KOSONEN Tiia KERIMÄEN JUDONOKO/FIN
7. JAWOROWSKI Naemi STAFFANSTORPS JK/SWE
G18+63 (9)
1. KHOMYN Aleksandra KSHVSM ST PETERSBURG/RUS
2. DZASOHOVA Viktoria SPARTAK, VYBORG/RUS
3. AHO Jasmine RAAHEN JUDO/FIN
3. HÅKANSSON Amanda JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. KONDRASHOVA Evgeniia SPARTAK, VYBORG/RUS
5. MARTYSHEVSKAJA Agniia JUDOSCHOOL NO5,PETRO/RUS
7. ESPELUNDH Felicia STOCKHOLMS JK/SWE
7. VALOLAHTI Aino KOYAMA/FIN
B18-50 (2)
1. MAMEDOV Timur SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
2. ESINOVSKII Lev KIRISHI/RUS
B18-55 (9)
1. SEMENOV Maksim TOSNO/RUS
2. AVETISOV Stepan JUDOSCHOOL N:2 ST PE/RUS
3. JASKARI Oscar JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
3. MAMEDOV Timur SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
5. SOBOLKOV Igor ZELENOGORSK/RUS
5. SKOGLUND Linus KARLSTAD JK/SWE
7. LUNDBERG Oliver BÅLSTA JK/SWE
7. LINDROOS Mikko MEIDO-KAN/FIN
B18-60 (28)
1. KUPERSHMIT Alexander JUDOSCHOOL N:2 ST PE/RUS
2. ISKHAKOV Ilgiz SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
3. MÄÄTTÄ Henri JUDO-KAN/FIN
3. ABU RAMADAN Moustafa KAISHO BUDOKLUBB/SWE
5. TUURALA Henri RAISION RYHTI/FIN
5. VESTERLUND Gabriel JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. VOLKOV Ivan SPARTAK, VYBORG/RUS
7. LISITSKI Vasili ZELENOGORSK/RUS
B18-66 (27)
1. KUZMINSKII Maksim OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. PATOKOV Pavel OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. HERMANSEN Herman NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
3. MACIAS Christoffer SALTSJÖ JK/SWE
5. THINNOK Apiwat KAISHO BUDOKLUBB/SWE
5. GISSBERG Adrian JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. RAMADAN Amir JUDO-KAN/FIN
7. PARMHED Daniel SALTSJÖ JK/SWE
B18-73 (27)
1. SOKOLOV Vladislav OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. VASHCHENKO Maksim OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
3. SKACHKOV Alexey SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
3. ERSHOV Pavel OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
5. DECKART Rasmus SPIF JUDO/SWE
5. YASHIN Andreij POBEDA, ST PETERSBUR/RUS
7. TIHONOV Artem ZELENOGORSK/RUS
7. BLAD Tommie BORLÄNGE JK/SWE
B18-81 (22)
1. MIKHAILOV Dmitrii OLIMPIYSKIE NADEZDY,/RUS
2. HANNULA Henri HÄMEENLINNAN JS/FIN
3. LILJA Philip SPIF JUDO/SWE
3. DURAN German ES PÕHJAKOTKAS/EST
5. OINONEN Aki HÄMEENLINNAN JS/FIN
5. KURBANISMAILOV Murad SDUSSHOR N:1 ST PETE/RUS
7. DMITRI Tihomirov ZELENOGORSK/RUS
7. PONSI Sami CHIKARA/FIN
B18+81 (10)
1. SYCHEV Vasilii TURBOSTROITEL/RUS
2. SANDER Ludvig TARTU DO/EST
3. KARRO Tanel TARTU DO/EST
3. PUUMALAINEN Martti MIKKELIN JUDO/FIN
5. PERSSON Pontus SALTSJÖ JK/SWE
5. NEUVONEN Juuso SHIKATA/FIN
7. HALMINEN Oskari WASEDA-CLUB/FIN
7. KEITAANNIEMI Tatu BODONOS/FIN
W21-52 (5)
1. NAESENIUS Charlotta KNIVSTA JK/SWE
2. KOSONEN Marianne KERIMÄEN JUDONOKO/FIN
3. HAREFALLET Michelle NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
W21-57 (8)
1. KAKKO Katri LAHDEN JS/FIN
2. GUSEVA Ksenia TURBOSTROITEL/RUS
3. WIBERG Frida STAFFANSTORPS JK/SWE
3. WALLÉN Mathilda SPIF JUDO/SWE
5. AVESSON Tilda JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. GLAAS Ebba JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. KAROUI SELLSTRÖM Sabrina JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. EKBERG Linnea JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
W21-63 (7)
1. BROSTRÖM Elin JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
2. TUOMIKOSKI Emilia RAISION RYHTI/FIN
3. BUGGE Rikke Juell NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
3. LINDSTRÖM Camilla JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
W21-70 (4)
1. HÅKANSSON Amanda JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
2. GUSTAVSSON Elina SPIF JUDO/SWE
3. NYMAN Elin JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
W21+70 (2)
1. DZASOHOVA Viktoria SPARTAK, VYBORG/RUS
2. MAKSIMOVA Elena GORNYI INSTITUT, ST /RUS
M21-60 (3)
1. AKCHURIN Ainur GORNYI INSTITUT, ST /RUS
2. BENARIK Ben NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
3. LANKINEN Lauri KOUVOLAN JS/FIN
M21-66 (15)
1. MÄÄTTÄ Arttu JUDO-KAN/FIN
2. KÖRKKÖ Elias OULUN JUDOKERHO/FIN
3. KANGASMÄKI Eemeli JU SHIN KAN/FIN
3. ERLINGSON Mattias JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. AKCHURIN Azamat GORNYI INSTITUT, ST /RUS
5. VINOKUROV Oleg GORNYI INSTITUT, ST /RUS
7. KORKEILA Ville JUDO-KAN/FIN
7. TAPIO Joonas OULUN JUDOKERHO/FIN
M21-73 (18)
1. BUSCH Victor STAFFANSTORPS JK/SWE
2. NJIE Faye HELSINGIN JUDOSPORT/FIN
3. VILLANELLO Rene HELSINGIN JUDOSPORT/FIN
3. SIMOLA Otto LAHDEN JS/FIN
5. ALLANSSON Victor ÖSTERSUNDS JK/SWE
5. ENSTRÖM Mattias JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. ENKVIST Eric JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
7. HOLOPAINEN Matias TIKKURILAN JUDOKAT/FIN
M21-81 (8)
1. BJÖRKTORP Jonas JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
2. LAAMANEN Aatu TAMPEREEN JUDO/FIN
3. BOROK Ilia KSHVSM ST PETERSBURG/RUS
3. HURTIG Patrik JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. NYGREN Oscar JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. MERISAARI Riku RAISION RYHTI/FIN
7. SAARI Otto SALON BUDOSEURA/FIN
7. GISSBERG Lukas JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
M21-90 (8)
1. NUORTEVA Lalli HÄMEENLINNAN JS/FIN
2. FAGERHILL Jonathan JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
3. REITAN Henrik NORWAY NATIONAL TEAM/NOR
3. NILSSON Martin JUDOGYMNASIET, LINDE/SWE
5. IVANOV Dmitrii TOSNO/RUS
5. HEISKANEN Atte LAHDEN JS/FIN
7. NYBERG Niko LAHDEN JS/FIN
7. VAHERI Ville HYVINKÄÄN JS/FIN
M21+90 (2)
1. PUUMALAINEN Juho MIKKELIN JUDO/FIN
2. MIHAILOV Artjom OLIMP TVER/RUS

    Jaa Facebookissa