Nuorten Finnish Open 22.11.2014 Kouvola

Mukana 229 ottelijaa 47 seurasta tai maasta

Tulokset

G18-44 (3)
1. Nastya GOVORUSHKO Judo-Sambo Medvezheg/RUS
2. Emma PIRI Helsingin JudoSport/FIN
3. Irina REMESHKOVA Judo-Sambo Medvezheg/RUS
G18-48 (5)
1. Vanja NATVIG Knivsta JK/SWE
2. Irina REMESHKOVA Judo-Sambo Medvezheg/RUS
3. Lovisa ELDING Havsörnens JK/SWE
G18-52 (7)
1. Thea LILLEGAARD Judo Team Norway/NOR
2. Inka KEINÄNEN Ping-Viinit, Nurmijä/FIN
3. Karin MOREAU Staffanstorps JK/SWE
3. Ella OLLIKAINEN National Team FIN/FIN
G18-57 (13)
1. Emilia KANERVA National Team FIN/FIN
2. Ebba FRIBERG Judogymnasiet/SWE
3. Sandra LUNDKVIST IK Södra/SWE
3. Noora JOKINEN National Team FIN/FIN
5. Elviira KUJANSUU National Team FIN/FIN
5. Inka VERLIN National Team FIN/FIN
7. Nea PÖYSTI National Team FIN/FIN
7. Alisia ANDERSSEN Judo Team Norway/NOR
G18-63 (9)
1. Ida ERIKSSON Judogymnasiet/SWE
2. Emma BJÖRKTORP Borlänge JK/SWE
3. Klara MATTSSON Stockholms Judoklubb/SWE
3. Tiia KOSONEN National Team FIN/FIN
5. Noora NYKÄNEN National Team FIN/FIN
5. Gry JOHNSSON Östersund Judo/SWE
7. Karin MAGNUSSON Judogymnasiet/SWE
7. Henna VEIJALAINEN National Team FIN/FIN
G18+63 (8)
1. Katerina KALPAKIDOU SPIF Judo/SWE
2. Amanda HÅKANSSON Judogymnasiet/SWE
3. Jasmine AHO National Team FIN/FIN
3. Tatyana RYMAR Dinamo, St. Peterbur/RUS
5. Claudia MIETTINEN Meido-Kan, H:ki/FIN
5. Diana YAKUBOVA Dinamo, St. Peterbur/RUS
7. Jade SEIKKULA National Team FIN/FIN
7. Matilda RAISKILA Kaustisen Pohjan-Vei/FIN
B18-50 (6)
1. Aleksei BUKIN Olimpiyskie nadezdy/RUS
2. Vincent BANNURA Staffanstorps JK/SWE
3. Axel ROBERTSSON Stockholms Judoklubb/SWE
3. Oliver REMGARD Staffanstorps JK/SWE
B18-55 (4)
1. Bagaudin KHAUTIEV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
2. Erik LISSEL SPIF Judo/SWE
3. Kevin RÖNKKÖ National Team FIN/FIN
B18-60 (21)
1. Luukas SAHA National Team FIN/FIN
2. Vladislav MOKHOV Tosno/RUS
3. Ilgiz ISKHAKOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Eetu HEINONEN National Team FIN/FIN
5. John HAGLÖW SPIF Judo/SWE
5. Daniil DUSHEVSKI Kirishi/RUS
7. Jakov POPOV Budolinn Judo/EST
7. Samuli KOSKINEN National Team FIN/FIN
B18-66 (20)
1. Mark ALTOSAR Budolinn Judo/EST
2. Dan JOHANSSON Borås JK/SWE
3. Yoan TUTUNAROV Judo Team Norway/NOR
3. Niko KEINÄNEN National Team FIN/FIN
5. Rasul REZAE Judogymnasiet/SWE
5. Joel YLITALO National Team FIN/FIN
7. Kurban GADZHIEV Tosno/RUS
7. Markus MERIÖ Maskun Tempo/FIN
B18-73 (25)
1. Oskari MÄKINEN National Team FIN/FIN
2. Georgi AHMEDOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. William BJÖRKLUND Borås JK/SWE
3. Maksim KUZMINSKII Olimpiyskie nadezdy/RUS
5. Bogdan BAZIKALO JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
5. Artem BOGDANOV Olimpiyskie nadezdy/RUS
7. Linus WIIK Stockholms Judoklubb/SWE
7. Krister RAERINNE National Team FIN/FIN
B18-81 (12)
1. Julius SONERUD SPIF Judo/SWE
2. Vladislav MIRONOV Tosno/RUS
3. Ilja SAVVIN NARVSKAJA ZASTAVA/RUS
3. Vasili DANILOVSKYI Olimpiyskie nadezdy/RUS
5. Armin DIDIC Staffanstorps JK/SWE
5. Olli-Oskari NIEMELÄ National Team FIN/FIN
7. Erik RINGBLOM Saltsjö JK/SWE
7. Daniil CHURAKOV Kirishi/RUS
B18+81 (12)
1. Vasilii SYCHEV Judo Center, St.Pete/RUS
2. Martti PUUMALAINEN National Team FIN/FIN
3. Imam MALSAGOV Tosno/RUS
3. Henri HANNULA Hämeenlinnan JS/FIN
5. Sami PONSI National Team FIN/FIN
5. Juuso NEUVONEN National Team FIN/FIN
7. Erik KUDRIAVTCEV Spartak Vyborg/RUS
7. David JASHIN Kirishi/RUS
W21-57 (5)
1. Ebba GLAAS Judogymnasiet/SWE
2. Anniina JOKINEN National Team FIN/FIN
3. Emmi ROSSI Kuopion JS Tomodachi/FIN
W21-63 (7)
1. Camilla LINDSTRÖM Borlänge JK/SWE
2. Tilda AVESSON Judogymnasiet/SWE
3. Klara MATTSSON Stockholms Judoklubb/SWE
3. Naemi JAWOROWSKI Staffanstorps JK/SWE
W21-70 (4)
1. Cecilie BOLANDER Judo Team Norway/NOR
2. Amanda HÅKANSSON Judogymnasiet/SWE
3. Alexandra BARTON National Team FIN/FIN
M21-60 (5)
1. Johan NORDSTRÖM IK Södra/SWE
2. Timur MAMEDOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
3. Jani RATILAINEN National Team FIN/FIN
M21-66 (18)
1. Moustafa ABU-RAMADAN Kaisho Kampsport/SWE
2. Henri MÄÄTTÄ Judo-Kan, Espoo/FIN
3. Abdurakhman KARIMOV Tosno/RUS
3. Apiwat THINNOK Kaisho Kampsport/SWE
5. Stefan RÖNKKÖ National Team FIN/FIN
5. Zalimkhan KARIMOV Tosno/RUS
7. Aynur AKCHURIN Gornyi Institut/RUS
7. Joonas TAPIO National Team FIN/FIN
M21-73 (20)
1. Aleksei SKACHKOV JUDOSCHOOL No 1, St./RUS
2. Victor ALLANSSON Östersund Judo/SWE
3. Arttu MÄÄTTÄ Judo-Kan, Espoo/FIN
3. Aku LAAKKONEN National Team FIN/FIN
5. Robin NEIJMAN Sundsvall Judo/SWE
5. Rasmus DECKART SPIF Judo/SWE
7. Konsta HÄNNINEN National Team FIN/FIN
7. Aleksei ZAITSEV Spartak Vyborg/RUS
M21-81 (12)
1. Matti JUOPPERI National Team FIN/FIN
2. Kristian BULGAKOV National Team FIN/FIN
3. Otto SIMOLA National Team FIN/FIN
3. Patrik HURTIG Södertelje JK/SWE
5. Aki OINONEN Hämeenlinnan JS/FIN
5. Lucas GISSBERG Judogymnasiet/SWE
7. Aleksander KIRIAKOV Gornyi Institut/RUS
7. Artur UNANIAN Gornyi Institut/RUS
M21-90 (7)
1. Jonathan FAGERHILL Judogymnasiet/SWE
2. Aatu LAAMANEN National Team FIN/FIN
3. Pontus PERSSON Saltsjö JK/SWE
3. Ville VAHERI National Team FIN/FIN
M21+90 (6)
1. Emil MATTSSON Stockholms Judoklubb/SWE
2. Henrik REITAN Judo Team Norway/NOR
3. Andrei TOTOROV Gornyi Institut/RUS
3. Belal ASADOV Tosno/RUS

    Jaa Facebookissa