Nuorten Finnish Judo Open 28.11.2015 Kouvola

Mukana 191 kilpailijaa 5 maasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelusta klikkaamalla tästä.

Tulokset

G18-44 (1)
1. Svetlana KALUGINA Malahit/RUS
G18-48 (5)
1. Filippa BROVOLD Trondheim Judokwai/NOR
2. Lovisa ELDING Havsörnens JK/SWE
3. Emma PIRI Meido-Kan, H:ki/FIN
G18-52 (10)
1. Thea LILLEGAARD Judo Team Norway/NOR
2. Sini OINONEN Hämeenlinnan JS/FIN
3. Rosa ALSGAARD Judo Team Norway/NOR
3. Emma HENRIKSSON Borås JK/SWE
5. Veronica ENSTRÖM Karlstad JK/SWE
5. Linn STENBERG Staffanstorps JK/SWE
7. Michelle ROMERO Stockholms JK/SWE
7. Josefin AHLSTRAND Judogymnasiet/SWE
G18-57 (10)
1. Noora JOKINEN Bodonos/FIN
2. Sandra LUNDKVIST IK Södra/SWE
3. Elviira KUJANSUU Porin JS Fudoshin/FIN
3. Diana LITVINOVA Tosno/RUS
5. Ella OLLIKAINEN Lappeenrannan Kamiza/FIN
5. Lotta NAESENIUS Knivsta JK/SWE
7. Nea PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus/FIN
7. Kayleigh WENNERLAND Täby JK/SWE
G18-63 (8)
1. Emilia KANERVA Kirkkonummen JS/FIN
2. Stefanie BIEDRON Judo Club Sundsvall/SWE
3. Ebba FRIBERG Judogymnasiet/SWE
3. Tinja KEITAANNIEMI Bodonos/FIN
5. Noora MALKKI Yama-Arashi, Varkaus/FIN
5. Stine Marie RØSÆG Trondheim Judokwai/NOR
7. Alisia ANDERSSEN Judo Team Norway/NOR
7. Elena PISKUNOVA Judo school A. Rakhl/RUS
G18+63 (6)
1. Evgenia KONDRASHOVA Spartak Vyborg/RUS
2. Noora NYKÄNEN Holjutai, Hollola/FIN
3. Tiia-Maria KUOSA Tampereen Judo/FIN
3. Gry JONSSON Judogymnasiet/SWE
B18-50 (6)
1. Alfred HANSSON Staffanstorps JK/SWE
2. Jens PULKKA Vantaan Jukara/FIN
3. Toni UUSITALO Tikkurilan Judokat/FIN
3. Jonas LINDQVIST Shirokawa, Porvoo/FIN
B18-55 (14)
1. Roope KORHONEN Kajaanin JK/FIN
2. Joonas AHONEN Orimattilan JS/FIN
3. Kevin RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
3. juuso HANNULA Kirkkonummen JS/FIN
5. Sigurd STOKKE Judo Team Norway/NOR
5. Vincent BANNURA Staffanstorps JK/SWE
7. Alexander DAHLIN Arvika/SWE
7. Pasha PASHAYEV Nacka JK/SWE
B18-60 (16)
1. Thomas RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
2. Jonas HELLSTRÖM Judogymnasiet/SWE
3. Odin KRAFT Judo Team Norway/NOR
3. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon/FIN
5. Jose HELASMO Maskun Tempo/FIN
5. Roope KUUSAMO Nummelan Judo/FIN
7. Matias SALA Nummelan Judo/FIN
7. Niko VIITANIEMI Oulun JK/FIN
B18-66 (10)
1. Eetu HEINONEN Meido-Kan, H:ki/FIN
2. Linus SKOGLUND Judogymnasiet/SWE
3. Samuli KOSKINEN Hämeenlinnan JS/FIN
3. Anton JÄDERBLOM Judogymnasiet/SWE
5. Sander KNUTSEN Judo Team Norway/NOR
7. Mikko LINNAKOSKI Nummelan Judo/FIN
7. Ryan KORKIA-AHO Meido-Kan, H:ki/FIN
B18-73 (23)
1. Dan JOHANSSON Borås JK/SWE
2. Kornelius EILERTSEN Judo Team Norway/NOR
3. Mark ALTOSAR Budolinn/EST
3. Maxim MYLLYMÄKI Judo-Kan, Espoo/FIN
5. Noel LAGNELIUS Judogymnasiet/SWE
5. Artagan BERSANOV Judo school A. Rakhl/RUS
7. Leevi MUHONEN Mikkelin Judo/FIN
7. Sayd-Arbi KUBAEV Tampereen Judo/FIN
B18-81 (10)
1. Oskari MÄKINEN Nummelan Judo/FIN
2. Adrian GISSBERG Judogymnasiet/SWE
3. Markus LAMBACKA Koyama, Rovaniemi/FIN
3. Tammar ABBUD Judo Club Sundsvall/SWE
5. Alexandru HEREA Turun Judoseura/FIN
5. Albin BROMAN SPIF Judo/SWE
7. Carl EDVINSSON Borås JK/SWE
7. Antti MÄKI Turun Judoseura/FIN
B18+81 (9)
1. Aslanbek KHADAEV Tosno/RUS
2. Imam MALSAGOV Tosno/RUS
3. Erkka KARI Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Ilya KIREEV Tosno/RUS
5. Roger LINDEMAN Tampereen Judo/FIN
5. Johan HENNINGSSON Lugi JK/SWE
7. Nils MATTSSON Stockholms JK/SWE
7. Mansur KHADAEV Tosno/RUS
W21-52 (4)
1. Linn STENBERG Staffanstorps JK/SWE
2. Thea LILLEGAARD Judo Team Norway/NOR
3. Veronica ENSTRÖM Karlstad JK/SWE
W21-57 (5)
1. Nellie EINSTEIN Borås JK/SWE
2. Sandra LUNDKVIST IK Södra/SWE
3. Pihla MATIKAINEN Maskun Tempo/FIN
W21-63 (3)
1. Ida ERIKSSON Judogymnasiet/SWE
2. Linnéa EKBERG Judogymnasiet/SWE
3. Klara MATTSSON Stockholms JK/SWE
W21-70 (2)
1. Ida WESTERBERG Shirokawa, Porvoo/FIN
2. Sonja SUOMI Kotkan JS/FIN
M21-55 (1)
1. Kazbek KHATUEV Judo school A. Rakhl/RUS
M21-60 (5)
1. Luukas SAHA Riihimäen JS/FIN
2. Joel YLITALO Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Oskar JASKARI Olofströms JK/SWE
M21-66 (13)
1. Henri MÄÄTTÄ Nummelan Judo/FIN
2. Jyri RAJANIEMI Nummelan Judo/FIN
3. Stefan RÖNKKÖ Orimattilan JS/FIN
3. Abdurahman KARIMOV Tosno/RUS
5. Rasul RESAE Judogymnasiet/SWE
5. Simon BRULIN SPIF Judo/SWE
7. Johan NORDSTRÖM IK Södra/SWE
7. Tørres KJEKA Judo Team Norway/NOR
M21-73 (8)
1. Arttu MÄÄTTÄ Nummelan Judo/FIN
2. Rasmus DECKART SPIF Judo/SWE
3. Aku LAAKKONEN Meido-Kan, H:ki/FIN
3. Erik ALSGAARD Judo Team Norway/NOR
5. Charles WIDÉN Judogymnasiet/SWE
5. Jiri KAPLAS Mikkelin Judo/FIN
7. Julius VÄLIMÄKI Turun Judoseura/FIN
7. Oskari HIRVONEN Orimattilan JS/FIN
M21-81 (13)
1. Julius SONERUD SPIF Judo/SWE
2. Kristian BULGAKOV Gladiator Turku/FIN
3. Aleksi MATTILA Riihimäen JS/FIN
3. Jere LEPPÄLÄ Ping-Viinit, Nurmijä/FIN
5. Eric ENKVIST Judogymnasiet/SWE
7. Niko DORN Tyrvään Juro/FIN
7. Armin DIDIC Staffanstorps JK/SWE
M21-90 (2)
1. Henri HANNULA Hämeenlinnan JS/FIN
2. Erik KUDRYAVTSEV Spartak Vyborg/RUS
M21+90 (7)
1. Emil MATTSSON Stockholms JK/SWE
2. Martti PUUMALAINEN Mikkelin Judo/FIN
3. Jeremias KUIVALAINEN Lahden JS/FIN
3. Ludvig SANDER Tarto Do/EST

    Jaa Facebookissa