Mikkeli-Shiai 19.10.2013

138 kilpailijaa 22 seurasta.Ottelukaavioita ja tilastoja osoitteessa www.judoshiai.fi

ET-32 (4)
1. STROM Marianna Lahden JS
2. HUTRI Helmi Joutsan Tarmo
3. NYKÄNEN Ella Yama-Arashi, Varkaus
EP-27 (4)
1. MONTONEN Nikita Popinniemen Isku, Kotka
2. RAUTIAINEN Leevi Kamiza, Lappeenranta
3. AHLSTRAND Lenni Jigotai, Jyväskylä
EP-30 (4)
1. KARHUNEN Tuomas Mikkelin Judo
2. TAAVITSAINEN Jesper Mikkelin Judo
3. JUNTUNEN Konsta Joutsan Tarmo
EP-34 (8)
1. HAIKULAINEN Joonas Kamiza, Lappeenranta
2. DIDIGOV Azrail Popinniemen Isku, Kotka
3. MALINIEMI Leon Petroskoi
3. LEPPÄLÄ Joona Pingviinit, Nurmijärvi
5. SIRKKA Eetu Joutsan Tarmo
5. POHJOLA Vili Jigotai, Jyväskylä
7. GRÅSTEN Otto Yama-Arashi, Varkaus
7. KUPARINEN Joona Mikkelin Judo
EP-42 (3)
1. HEINONEN Emilia Orimattilan JS
2. SIMONEN Timi Yama-Arashi, Varkaus
3. REDSVEN Markus Mikkelin Judo
DT-40 (3)
1. PÖYSTI Pia Yama-Arashi, Varkaus
2. HEINONEN Emilia Orimattilan JS
3. STROM Marianna Lahden JS
DT-44 (5)
1. VAHE Lotta Orimattilan JS
2. VAUHKONEN Erika eveliina Savonlinnan Shikata
3. RÄSÄNEN Kerttu Joen Yawara, Joensuu
DT+52 (4)
1. PENTTI Fanny Hämeenlinnan JS
2. PÖYSTI Ida Yama-Arashi, Varkaus
3. METSLA Leona Hyvinkään JS
DP-34 (6)
1. TUKIAINEN Mikael Kamiza, Lappeenranta
2. DIDIGOV Zaurbek Popinniemen Isku, Kotka
3. RANTALAINEN Atte Mikkelin Judo
3. DIDIGOV Azrail Popinniemen Isku, Kotka
DP-38 (3)
1. VANHANEN Mikael Kamiza, Lappeenranta
2. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
3. AHLSTRAND Lassi Jigotai, Jyväskylä
DP-42 (4)
1. HAKKARAINEN Santeri Jigotai, Jyväskylä
2. PÖYHÖNEN Tatu Jigotai, Jyväskylä
3. HEINONEN Henri Orimattilan JS
DP-46 (2)
1. TURUNEN Joonas Joen Yawara, Joensuu
2. MÄKI-HOKKONEN Kalle Kamiza, Lappeenranta
DP+55 (2)
1. LAHTELA Leevi Jigotai, Jyväskylä
2. POLOK Dawid Yama-Arashi, Varkaus
CT-44 (2)
1. VAHE Lotta Orimattilan JS
2. OLLIKAINEN Ella Kamiza, Lappeenranta
CT-48 (2)
1. OJALA Jonna Yama-Arashi, Varkaus
2. OJURI Veera Orimattilan JS
CT-57 (3)
1. PÖYSTI Nea Yama-Arashi, Varkaus
2. PENTTI Fanny Hämeenlinnan JS
3. SÖDERHOLM Anni Lahden JS
CP-38 (5)
1. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
2. DIDIGOV Zaurbek Popinniemen Isku, Kotka
3. MALKKI Kasperi Yama-Arashi, Varkaus
CP-42 (2)
1. HAKKARAINEN Santeri Jigotai, Jyväskylä
2. PÖYHÖNEN Tatu Jigotai, Jyväskylä
CP-46 (4)
1. PUROJÄRVI Pyry Joutsan Tarmo
2. OLLIKAINEN Ella Kamiza, Lappeenranta
3. RASTAS Anttu Mikkelin Judo
CP-50 (4)
1. KARJALAINEN Eerik Pikadon, Pieksamäki
2. KYTTÄ Juuso Sakura, Kuopio
3. PALMROS Joachim Jigotai, Jyväskylä
CP-55 (4)
1. LOPPULA Mikhael Kouvolan JS
2. OIKKONEN Jussi Kamiza, Lappeenranta
3. PEKKANEN Rasmus Pikadon, Pieksamäki
CP-60 (5)
1. PYYKKÖ Miska Lahden JS
2. HYNNINEN Santeri Pikadon, Pieksamäki
3. KIRJAVAINEN Aleksi Pikadon, Pieksamäki
CP-66 (3)
1. MUHONEN Leevi Mikkelin Judo
2. HUTTUNEN Eetu Kippon, Kitee
3. LEINONEN Tuukka Savonlinnan Shikata
CP+66 (2)
1. RÄSÄNEN Santtu Joen Yawara, Joensuu
2. KAUHANEN Viivi Hämeenlinnan JS
BT-48 (2)
1. MALKKI Noora Yama-Arashi, Varkaus
2. OJURI Veera Orimattilan JS
BT-63 (5)
1. ELONEN Heidi Orimattilan JS
2. VEIJALAINEN Henna Orimattilan JS
3. KOSONEN Tiia Kerimäen Judonoko
BP-55 (2)
1. PÖLÖNEN Jere Kippon, Kitee
2. LOPPULA Mikhael Kouvolan Judoseura
BP-60 (5)
1. RATILAINEN Jani Joen Yawara, Joensuu
2. HYTTINEN Joni Kippon, Kitee
3. PYYKKÖ Miska Lahden JS
BP-73 (2)
1. OJURI Eemeli Orimattilan JS
2. TIAINEN Sami Mikkelin Judo
BP-81 (5)
1. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
2. HÄNNINEN Konsta Pikadon, Pieksamäki
3. HAGERT Roope Mikkelin Judo
BP+81 (2)
1. PUUMALAINEN Martti Mikkelin Judo
2. KUIVALAINEN Jeremias Lahden JS
N-52 (3)
1. KOSONEN Marianne Kerimäen Judonoko
2. PÖLLÄNEN Eija Jigotai, Jyväskylä
3. BRANDT-OJALA Merita Kouvolan JS
N-63 (2)
1. KOSONEN Tiia Kerimäen Judonoko
2. KOSONEN Nelli Kerimäen Judonoko
N-78 (3)
1. SYRJÄLÄ Laura Jigotai, Jyväskylä
2. KOSONEN Tiia Kerimäen Judonoko
3. KOSONEN Nelli Kerimäen Judonoko
M-66 (3)
1. ILTANEN Henri Mikkelin Judo
2. RATILAINEN Jani Joen Yawara, Joensuu
3. KOKKONEN Juho Mikkelin Judo
M-73 (4)
1. KAPLAS Jiri Pikadon, Pieksamäki
2. RANTAESKOLA Antti Joen Yawara, Joensuu
3. AHONEN Anssi Jigotai, Jyväskylä
M-81 (6)
1. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
2. HÄNNINEN Konsta Pikadon, Pieksamäki
3. PULKKINEN Teemu Mikkelin Judo
3. AHONEN Anssi Jigotai, Jyväskylä
M-100 (3)
1. PUUMALAINEN Juho Mikkelin Judo
2. SANTALA Miikka Keuruun Kejubo
3. FORSBAKKA Andrey Kouvolan JS
M+100 (2)
1. KURVINEN Tero Mikkelin Judo
2. PÖYSTI Raimo Yama-Arashi, Varkaus

    Jaa Facebookissa