Mikkeli Shiai 17.10.2015

Mukana 163 kilpailijaa 31 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton palvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T11-28 (3)
1. Inka ARGILLANDER Mikkelin Judo
2. Noora TUKIAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Karita IMMONEN Savonlinnan Shikata
T11-32 (3)
1. Emma KOKKONEN Mäntyharjun Judo
2. Fanni BERGMAN Kiteen Kippon
3. Anni HYYRYLÄINEN Mäntyharjun Judo
T11-36 (4)
1. Viivi TUKIAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Helmi HUTRI Joutsan Tarmo
3. Ella BERGMAN Kiteen Kippon
T11-40 (3)
1. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
2. Pietari BERGMAN Kiteen Kippon
3. Jenna-Liisa NIRHOLA Nummelan Judo
P11-27 (8)
1. Jere PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus
2. Roope MALKKI Yama-Arashi, Varkaus
3. Sasu POHJOLA Jyväskylä Jigotai
3. Eemi PIIRAINEN Voimailuseura Bodono
5. Inka ARGILLANDER Mikkelin Judo
5. Matvei VAISMAN Joen Yawara, Joensuu
7. Eemeli VIIK Mäntyharjun Judo
7. Pauli RUUSKA Darmakai, Laukaa
P11-30 (8)
1. Nikita MONTONEN Kotkan JS
2. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
3. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
3. Jesper TAAVITSAINEN Mikkelin Judo
5. Tuomas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Eemi PIIRAINEN Voimailuseura Bodono
7. Kristian LOKASOV Lappeenrannan Kamiza
7. Noel LEHIKOINEN Joen Yawara, Joensuu
P11-34 (11)
1. Dmitry TOIKKA Kotkan JS
2. Jesper TAAVITSAINEN Mikkelin Judo
3. Eerik RYHÄNEN Judo-Kan, Espoo
3. Timi HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
5. Rasmus SORSA Nummelan Judo
5. Justus OJANNE Tyrvään Juro
7. Niko HEIKKINEN Lappeenrannan Kamiza
7. Rasmus VAUHKONEN Savonlinnan Shikata
P11-42 (4)
1. Lucas HONKANEN Kerimäen Judonoko
2. Riku POIKONEN Kerimäen Judonoko
3. Enna NIEMINEN Orimattilan JS
P11-46 (2)
1. Maxim YUROV Kotkan JS
2. Timofei KOPOTEV Mikkelin Judo
P11-50 (1)
1. Eemeli PARTANEN Mikkelin Judo
T13-36 (4)
1. Marianna STROM Lahden JS
2. Venla ARGILLANDER Mikkelin Judo
3. Ella NYKÄNEN Yama-Arashi, Varkaus
T13-44 (4)
1. Ella LAVIKAINEN Orimattilan JS
2. Milla MARTIKAINEN Kerimäen Judonoko
3. Henna MARTIKAINEN Kerimäen Judonoko
T13-52 (2)
1. Pinja MUOTKA Orimattilan JS
2. Helmi HÄLIKKÄ Mäntyharjun Judo
T13+52 (2)
1. Jonna VIREN Orimattilan JS
2. Meri MOONA Mikkelin Judo
P13-30 (6)
1. Konsta JUNTUNEN Joutsan Tarmo
2. Nikita MONTONEN Kotkan JS
3. Perttu ERJANSALO Lappeenrannan Kamiza
3. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
P13-34 (9)
1. Mikke MÄKELÄ Tampereen Judo
2. Justus OJANNE Tyrvään Juro
3. Dmitry TOIKKA Kotkan JS
3. Rasmus VAUHKONEN Savonlinnan Shikata
5. Joona HAKKARAINEN Tikkurilan Judokat, Vantaa
5. Ville MARTTINEN Mikkelin Judo
7. Timi HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
7. Venla ARGILLANDER Mikkelin Judo
P13-38 (7)
1. Marianna STROM Lahden JS
2. Topi RUUSKA Darmakai, Laukaa
3. Kaapo VÄISÄNEN Mikkelin Judo
3. Nuutti KARVONEN Yama-Arashi, Varkaus
P13-42 (9)
1. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
2. Leon MALINIEMI Joen Yawara, Joensuu
3. Georgii TOIKKA Kotkan JS
3. Aapo TANSKANEN Pikadon, Pieksämäki
5. Vili POHJOLA Jyväskylä Jigotai
5. Marcus JULKUNEN Hyvinkään Judoseura
7. Denis MAXIMOV Kotkan JS
7. Eino LAHTI Jyväskylä Jigotai
P13-46 (3)
1. Markus REDSVEN Mikkelin Judo
2. Aapo KARJALAINEN Pikadon, Pieksämäki
3. Nooa KOTISALO Mikkelin Judo
P13-50 (4)
1. Timi SIMONEN Yama-Arashi, Varkaus
2. Jenni IMMONEN Savonlinnan Shikata
3. Jesse IGNATOVICH JS Sakura, Kuopio
T15-44 (2)
1. Emma HYTTINEN Kiteen Kippon
2. Siiri PÖLLÄNEN Mäntyharjun Judo
T15-52 (3)
1. Jenni IMMONEN Savonlinnan Shikata
2. Amali ELLINOS Lahden JS
3. Helmi HÄLIKKÄ Mäntyharjun Judo
T15-57 (3)
1. Erika VAUHKONEN Savonlinnan Shikata
2. Anastasia ILINA Admiralteets
3. Milla PYRRÖ Yama-Arashi, Varkaus
T15-63 (4)
1. Lotta VAHE Orimattilan JS
2. Anastasia ILINA Admiralteets
3. Lotta ARGILLANDER Mikkelin Judo
T15+63 (3)
1. Ida PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
2. Kiia TELKKÄ Mäntyharjun Judo
3. Jonna VIREN Orimattilan JS
P15-38 (2)
1. Emma HYTTINEN Kiteen Kippon
2. Iiro LAHTI Sobudo, Somero
P15-42 (3)
1. Atte RANTALAINEN Mikkelin Judo
2. Joonas HAIKULAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Lassi AHLSTRAND Jyväskylä Jigotai
P15-46 (6)
1. Mika TYYSKÄ Mikkelin Judo
2. Svante SAARI Tyrvään Juro
3. Mikael TUKIAINEN Lappeenrannan Kamiza
3. Simo KLOCHKOV Kuopion JS Tomodachi
P15-50 (5)
1. Turpal DJOUKAEV Hämeenlinnan JS
2. Henri HEINONEN Orimattilan JS
3. Jere SALONEN Hyvinkään Judoseura
P15-55 (2)
1. Asko MOISIO Lappeenrannan Kamiza
2. Maksim SAASTAMOINEN Joen Yawara, Joensuu
P15-60 (2)
1. Aarre JORMALAINEN Tapanilan Erä, H:ki
2. Felix JUHAKOSKI Mikkelin Judo
T18-57 (4)
1. Nea PÖYSTI Yama-Arashi, Varkaus
2. Johanna MIETTINEN Hyvinkään Judoseura
3. Alyssa PARTANEN Savonlinnan Shikata
T18-63 (2)
1. Lotta ARGILLANDER Mikkelin Judo
2. Anni AALTO Savonlinnan Shikata
P18-60 (2)
1. Eetu ARGILLANDER Mikkelin Judo
2. Eerik KARJALAINEN Pikadon, Pieksämäki
P18-66 (4)
1. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon
2. Jere PÖLÖNEN Kiteen Kippon
3. Aleksi KIRJAVAINEN Pikadon, Pieksämäki
P18-73 (5)
1. Pavel AVEDENIY Kiteen Kippon
2. Henri KURTTILA Raahen Judo
3. Aleksi ARGILLANDER Mikkelin Judo
N21-70 (3)
1. Sonja SUOMI Kotkan JS
2. Kaisa HÄMÄLÄINEN Kiteen Kippon
3. Eveliina SAVOLAINEN Kiteen Kippon
M21-73 (2)
1. Pavel AVEDENIY Kiteen Kippon
2. Jesper JEWANDER Turun Judoseura
M21-81 (2)
1. Niko DORN Tyrvään Juro
2. Konsta HÄNNINEN Pikadon, Pieksämäki
M-66 (3)
1. Jukka OJANNE Tyrvään Juro
2. Joni HYTTINEN Kiteen Kippon
3. Jere PÖLÖNEN Kiteen Kippon
M-81 (4)
1. Sikko KAEWASA Hämeenlinnan JS
2. Niko DORN Tyrvään Juro
3. Konsta HÄNNINEN Pikadon, Pieksämäki

    Jaa Facebookissa