MaTe Junnukisat 2.11.2013, Masku

Mukana 93 kilpailijaa 15 seurasta.

ET-27 (2)
1. KULMALA Susa Shinrai, Pirkkala
2. HARELL Ella Fudoshin, Pori
ET-30 (5)
1. TARS Maria Tarto Do
2. ÖSTERLUND Daniela Chikara, Helsinki
3. SIREN Nea Fudoshin, Pori
ET-32 (3)
1. SALONEN Pihla Fudoshin, Pori
2. HONKO Kaisla Tampereen Judo
3. TAMMIK Anna viktoria Tartto Zen
EP-25 (4)
1. JÄRNSTEDT Antton Raision Ryhti
2. SILLANMÄKI Ossi Turun JS
3. IMPILÄ Noel Raision Ryhti
EP-29 (5)
1. KAURANEN Anton Nokian Judo
2. SEPPÄLÄ Otso Maskun Tempo
3. MÄKELÄ Mikke Nokian Judo
EP-39 (4)
1. ILMASTI Ahvo Raision Ryhti
2. MÄKELÄ Max Turun JS
3. MERENMAA Rainis Raision Ryhti
EP-34 (4)
1. SUNTILA Telmo Turun JS
2. HUMMELIN Johannes Maskun Tempo
3. LAINE Tomas Turun JS
EPT-25 (2)
1. ALAKOSKI Paavo Tampereen Judo
2. SAMMALLAHTI Eveliina Himangan Judoseura
DT-37 (4)
1. IIVONEN Ella Fudoshin, Pori
2. REEMETS Mari-liis Tartto Zen
3. KUJALA Juulia Maskun Tempo
DP-32 (3)
1. JAAKONSAARI Jere Fudoshin, Pori
2. SOISALO Arvi Turun JS
3. KOSKINEN Otto Turun JS
DP-36 (4)
1. ELO Eino Fudoshin, Rauma
2. TURJA Miika Tampereen Judo
3. PARKKONEN Leevi Fudoshin, Pori
DP-37 (4)
1. KINNUNEN Niko Nokian Judo
2. KULMALA Roni Shinrai, Pirkkala
3. LAINE Elias Turun JS
DP-40 (5)
1. KERO Verneri Maskun Tempo
2. HIETANEN Joel Tampereen Judo
3. TERIAHO Juho Maskun Tempo
DP-44 (5)
1. LAAKSO Veeti Nokian Judo
2. JAAKONSAARI Juuso Fudoshin, Pori
3. SEPPÄLÄ Väinö Maskun Tempo
DPT-46 (7)
1. TSVETKOVA Alina Tarto Do
2. MÄKI Argo Tartto Zen
3. BÄCKSTRÖM Jonas Maskun Tempo
3. KUMMALA Max Maskun Tempo
CT-54 (3)
1. HONKO Helmi Tampereen Judo
2. SEPPÄ Sanni Fudoshin, Pori
3. VESSO Virginia Tartto Zen
CT-66 (3)
1. KUJANSUU Elviira Fudoshin, Pori
2. KERMINEN Kaisa Tampereen Judo
3. MARTTILA Lotta Turun JS
CP-53 (4)
1. KUBAEV Sayd-arbi Tampereen Judo
2. LEHTINEN Väinö Maskun Tempo
3. JOKINEN Severi Maskun Tempo
CP-58 (5)
1. LAHTINEN Tuukka Tampereen Judo
2. SYRJÄMÄKI Joona Maskun Tempo
3. VAINIO Oskari Ippon Loimaa
CP-63 (4)
1. KALLIONIEMI Kosti Nokian Judo
2. KOJO Elias Ippon Loimaa
3. KOMULAINEN Jarkko Fudoshin, Rauma
CP-42 (4)
1. YRJÄNÄINEN Juho Tampereen Judo
2. IHANAMÄKI Eetu Nokian Judo
3. OKSANEN Niko Sobudo, Somero
CP-46 (4)
1. JOHANSSON Lauri Maskun Tempo
2. HUHTALA Henri Maskun Tempo
3. SALONEN Rasmus Fudoshin, Pori
CP+66 (5)
1. TORBEK Tarmo-erik Tartto Zen
2. TORNIAINEN Elis Maskun Tempo
3. TIGERSTEDT Aksel Maskun Tempo

    Jaa Facebookissa