MaTe junnukisa 1.11.2014 Masku

Mukana 141 ottelijaa 15 seurasta

Tulokset

DPT-31 (8)
1. Mikke MÄKELÄ Nokian Judo
2. Nea SIREN Fudoshin, Pori
3. Eelis LEVONEN Fudoshin, Pori
3. Justus OJANNE Tyrvään Juro
EPT-33 (6)
1. Isla ERKKILÄ Fudoshin, Pori
2. Jesse JAAKONSAARI Fudoshin, Pori
3. Edgar SEFERYAN Gladiator, Turku
3. Rasmus SAUVOLAINEN Maskun Tempo
ET-23 (3)
1. Ronja SIREN Fudoshin, Pori
2. Amanda LARIKKA Tampereen Judo
3. Eveliina SAMMALLAHTI Himangan JS
ET-26 (2)
1. Senni SÄILÄKIVI Nummelan Judo
2. Hulda KULHIA Tampereen Judo
ET-31 (4)
1. Vanessa GRÖNBLOM Maskun Tempo
2. Ella HARELL Fudoshin, Pori
3. Milla VAINIOLA Tampereen Judo
EP-21 (4)
1. Paavo ALAKOSKI Tampereen Judo
2. Olli SAARINEN Turun JS
3. Viljo VEHVILÄINEN Tampereen Judo
EP-26 (7)
1. Nestori VETTENRANTA Fudoshin, Pori
2. Atte HELENIUS Maskun Tempo
3. Arno MEGRIKIAN Gladiator, Turku
3. Toni KUOSA Tampereen Judo
EP-28 (6)
1. Antton JÄRNSTEDT Raision Ryhti
2. Elias TALA Tyrvään Juro
3. Akseli MÄENPÄÄ Fudoshin, Rauma
3. Jonni ALATÖRMÄ Fudoshin, Pori
EP-29 (8)
1. Otso SEPPÄLÄ Maskun Tempo
2. Grigori SEFERYAN Gladiator, Turku
3. Tuomas KEKKI Fudoshin, Pori
3. Maksim BOSTROV Fudoshin, Rauma
EP-35 (5)
1. Topi SÄRKIMÄKI Tampereen Judo
2. Jonne LEINO Maskun Tempo
3. Jaani LIIMATAINEN Tampereen Judo
EP-43 (4)
1. Leevi PARKKONEN Fudoshin, Pori
2. Markkus OTTI Tartto Zen
3. Max MÄKELÄ Turun JS
EP-34 (6)
1. Konsta PUOTTULA Maskun Tempo
2. Artturi NYBERG Maskun Tempo
3. Ville TURUNEN Tampereen Judo
3. Tomas LAINE Turun JS
EP-38 (4)
1. Luca SVIRIDOV Gladiator, Turku
2. Ilmari ERONEN Tampereen Judo
3. Tiitus PAHKALA Fudoshin, Rauma
DT-37 (4)
1. Marianna STROM Lahden JS
2. Emmi HARELL Fudoshin, Pori
3. Minea KOISTINEN Fudoshin, Rauma
DT-40 (4)
1. Juulia KUJALA Maskun Tempo
2. Milja ERONEN Tampereen Judo
3. Tilda TORKKOLA Tampereen Judo
DP-35 (4)
1. Evgeni ANOHHIN Gladiator, Turku
2. Otto KOSKINEN Turun JS
3. Henri SUOJANEN Tampereen Judo
DP-40 (5)
1. Emil MIETTINEN Helsingin JudoSport
2. Svante SAARI Tyrvään Juro
3. Miro MALINEN Maskun Tempo
DP-44 (7)
1. Juho TERIAHO Maskun Tempo
2. Arto STEKLOV Gladiator, Turku
3. Niklas HEINONEN Fudoshin, Rauma
3. Jesse LEINO Maskun Tempo
DP-49 (5)
1. Argo MÄGI Tartto Zen
2. Akseli LARIKKA Tampereen Judo
3. Aati VIRTANEN Tampereen Judo
DP-53 (5)
1. Atso AIRIKKI Maskun Tempo
2. Veeti LAAKSO Nokian Judo
3. Anthony JYRÄNEN Maskun Tempo
DP-42 (8)
1. Eino ELO Fudoshin, Rauma
2. Aleksander MURUTAR Tartto Zen
3. Konsta KAIPOMÄKI Maskun Tempo
3. Verneri GRÖNBLOM Maskun Tempo
CT-66 (2)
1. Lotta MARTTILA Turun JS
2. Virginia VESSO Tartto Zen
CT-44 (3)
1. Julia VISKARI Fudoshin, Rauma
2. Celina LUNDBERG Maskun Tempo
3. Jonna KUOSA Tampereen Judo
CP+60 (6)
1. Joona SYRJÄMÄKI Maskun Tempo
2. Jesper JEWANDER Turun JS
3. Timofei KUDRJAVTSEV Gladiator, Turku
3. Zhirayr MARKOSYAN Gladiator, Turku
CP-47 (5)
1. Eemil PIRINEN Maskun Tempo
2. Juho YRJÄNÄINEN Tampereen Judo
3. Joel HIETANEN Tampereen Judo
CP-58 (4)
1. Joona SEILO Maskun Tempo
2. Roni KULMALA Tampereen Judo
3. Jarno MAURIALA Tyrvään Juro
CP-50 (6)
1. Väinö SEPPÄLÄ Maskun Tempo
2. Juuso JAAKONSAARI Fudoshin, Pori
3. Rasmus KULMALA Tampereen Judo
3. Eero SAARELA Tampereen Judo
CP-55 (6)
1. Artjom MANTULIN Helsingin JudoSport
2. Väinö LEHTINEN Maskun Tempo
3. Marek marten RANNE Tartto Zen
3. Ruslan STSERBAKOV Gladiator, Turku

    Jaa Facebookissa