Lounais-Suomen avoimet aluemestaruuskisat 28.10.2012, Masku

Ottelijoita 87 kappaletta, jotka edustivat 10 eri seuraa. Tilastoja ja kaavioita www.judoshiai.fi

Tulokset


ET-33
1. Jonna KUOSA, Tampereen Judo
2. Juulia KUJALA, Maskun Tempo

ET-52
1. Lotta MARTTILA, Turun JS
2. Karoliina HASSEL, Rauman Judoseura Sam

EP-26
1. Anton KAURANEN, Nokian Judo
2. Otso SEPPÄLÄ, Maskun Tempo

EP-36
1. Elias LAINE, Sobudo, Somero
2. Kasper PELKONEN, Nokian Judo
3. Eino ELO, Fudoshin Rauma
3. Väinö SEPPÄLÄ, Maskun Tempo

EP-41
1. Matias PAAVILAINEN, Turun JS
2. Veeti LAAKSO, Nokian Judo
3. Juuso HALLIVUORI, Maskun Tempo

EP-54
1. Sampo KOHO, Nokian Judo
2. Kristian SAINE, Rauman Judoseura Sam
3. Jonas BÄCSTRÖM, Maskun Tempo

DT-48
1. Helmi HONKO, Tampereen Judo
2. Juulia NIEMINEN, Rauman Judoseura Sam

DT-59
1. Kaisa KERMINEN, Tampereen Judo
2. Rebecca HASSEL, Rauman Judoseura Sam
3. Lotta MARTTILA, Turun JS

DP-45
1. Ukko-pekka KOHO, Nokian Judo
2. Lauri JOHANSSON, Maskun Tempo
3. Severi JOKINEN, Maskun Tempo
3. Henri HUHTALA, Maskun Tempo

DP-54
1. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo
2. Sakari ERONEN, Tampereen Judo
3. Joona SEILO, Maskun Tempo

DP-66
1. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo
2. Artur HATSATUROV, Tartto Zen

DP-38
1. Niko KINNUNEN, Nokian Judo
2. Eemil PIRINEN, Maskun Tempo
3. Juho YRJÄNÄINEN, Tampereen Judo

CT-42
1. Ines KYTT, Tartto Zen
2. Veera KOSKI, Nokian Judo

CT-52
1. Merlyn TÄHE, Tartto Zen
2. Senja TERIAHO, Maskun Tempo
3. Helmi HONKO, Tampereen Judo

CT-64
1. Indra RAJA, Tartto Zen
2. Tiia-maria KUOSA, Tampereen Judo

CP-38
1. Pirinen EEMIL, Maskun Tempo
2. Roni NIITYNPÄÄ, Maskun Tempo
3. Lauri JOHANSSON, Maskun Tempo

CP-57
1. Jose HELASMO, Maskun Tempo
2. Elis TORNIAINEN, Maskun Tempo
3. Aksel TIGERSTEDT, Maskun Tempo

CP-50
1. Sayd-arbi KUBAEV, Tampereen Judo
2. Tuukka LAHTINEN, Tampereen Judo
3. Väinö LEHTINEN, Maskun Tempo
3. Tomas SAARINEN, Rauman Judoseura Sam

CP-100
1. Tarmo - erik TORBEK, Tartto Zen
2. Tuomas RINNE, Rauman Judoseura Sam

CP-66
1. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo
2. Markus MERIÖ, Maskun Tempo
3. Roger LINDEMAN, Tampereen Judo

BT-61
1. Pihla MATIKAINEN, Maskun Tempo
2. Sini-tuuli SIIVONEN, Maskun Tempo
3. Tiia-maria KUOSA, Tampereen Judo

BP-59
1. Evert TORNIAINEN, Maskun Tempo
2. Jose HELASMO, Maskun Tempo
3. Markus MERIÄ, Maskun Tempo

BP-74
1. Valtteri NYBERG, Maskun Tempo
2. Julius VÄLIMÄKI, Raision Ryhti
3. Alexi SYCHLD, Rauman Judoseura Sam

BP+90
1. Oskari HALMINEN, Waseda-Club, Uusikaupunki
2. Christian LEPISTÖ, Tampereen Judo
    Jaa Facebookissa