Lakeuden Kisat 7.6.2014 Seinäjoki

Mukana 111 kilpailijaa 17 seurasta.

Tulokset

T11-28,8 (3)
1. KALLIO Natalia Seinäjoen Js
2. HARJU Noora Seinäjoen Js
3. GRÖNBLOM Vanessa Maskun Tempo
P11-28,5 (5)
1. SEPPÄLÄ Otso Maskun Tempo
2. AHLSTRAND Lenni Jigotai, Jyväskylä
3. MÄKELÄ Elias Maskun Tempo
P11-31,9 (7)
1. ÖSTERLUND Daniela Chikara, Helsinki
2. NYBERG Artturi Maskun Tempo
3. HUHTALA Aleksi Maskun Tempo
3. SAUVOLAINEN Rasmus Maskun Tempo
PT11-25,7 (4)
1. HEILIMÖ Paavo Maskun Tempo
2. KLEMOLA Iiris Seinäjoen Js
3. PELTOKOSKI Niklas Seinäjoen Js
PT11-35,8 (6)
1. RUUSKA Topi Darmakai, Laukaa
2. LEINO Jonne Maskun Tempo
3. HONKONEN Luka Darmakai, Laukaa
3. PISTO Nella Seinäjoen Js
T13-44 (3)
1. KUJALA Juulia Maskun Tempo
2. LUNDBERG Celina Maskun Tempo
3. KUOSA Jonna Tampereen Judo
T13-48 (2)
1. LINTUNEN Linda Maskun Tempo
2. LEPPÄNIEMI Iiris Lappajärven Veikot
T13+52 (2)
1. SYRJÄMÄKI Saana Maskun Tempo
2. LAHTINEN Venla Jämsän Yoshi
P13-34 (4)
1. ÖSTERLUND Daniela Chikara, Helsinki
2. ROTH Nico Ju Shin Kan, Ähtäri
3. PELTOKOSKI Daniel Seinäjoen Js
P13-38 (2)
1. LEPPÄLÄ Joona Pingviinit, Nurmijärvi
2. AHLSTRAND Lassi Jigotai, Jyväskylä
P13-42 (3)
1. ARO Joni Ju Shin Kan, Ähtäri
2. LEINO Jesse Maskun Tempo
3. MÄKI-HAKOLA Pyry Seinäjoen Js
P13-46 (4)
1. KANANOJA Oskari Seinäjoen Js
2. TERIAHO Juho Maskun Tempo
3. HIRVI Lasse Seinäjoen Js
P13-50 (3)
1. AIRIKKI Atso Maskun Tempo
2. AHO Leevi Maskun Tempo
3. BÄCKSTRÖM Jonas Maskun Tempo
PT13-30 (2)
1. ÖVERSTI Matias Maskun Tempo
2. HAUKKALA Iida-Maria Seinäjoen Js
P15-50 (3)
1. LEHTINEN Väinö Maskun Tempo
2. HUHTALA Henri Maskun Tempo
3. PIRINEN Eemil Maskun Tempo
P15-55 (2)
1. HAUKKALA Iisak Seinäjoen Js
2. LEHTIMÄKI Elmeri Seinäjoen Js
PT15-42 (4)
1. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
2. LEPPÄLÄ Joona Pingviinit, Nurmijärvi
3. HIETANEN Joel Tampereen Judo
PT15-60 (3)
1. JOKINEN Severi Maskun Tempo
2. LEPPÄNIEMI Vilma Lappajärven Veikot
3. SADEHARJU Sami Seinäjoen Js
T18-57 (2)
1. PAAVOLA Liina Kaustisen Pohjan-Vei
2. KUOSA Tiia-Maria Tampereen Judo
T18+63 (2)
1. RAISKILA Matilda Kaustisen Pohjan-Vei
2. SALONEN Henna Jämsän Yoshi
P18-50 (2)
1. NIITYNPÄÄ Roni Maskun Tempo
2. LEPPÄLÄ Jaani Pingviinit, Nurmijärvi
P18-55 (2)
1. HEINILÄ Samuli Hämeenlinnan Js
2. HAUKKALA Iisak Seinäjoen Js
P18-60 (2)
1. HELASMO Jose Maskun Tempo
2. LAHTINEN Miro Darmakai, Laukaa
P18-66 (3)
1. KESTI Jere Darmakai, Laukaa
2. RIMMISTÖ Kalle Kaustisen Pohjan-Vei
3. TIGERSTEDT Aksel Maskun Tempo
P18-73 (3)
1. NYBERG Valtteri Maskun Tempo
2. MERIÖ Markus Maskun Tempo
3. HARJU Teemu Seinäjoen Js
N-52 (2)
1. PAAVOLA Liina Kaustisen Pohjan-Vei
2. HAZJI GADERI Pakhsan Budokan, Vaasa
N-70 (3)
1. MATIKAINEN Pihla Maskun Tempo
2. RAISKILA Matilda Kaustisen Pohjan-Vei
3. SIRKIÄ Jenni Maskun Tempo
N-AVOIN (4)
1. MATIKAINEN Pihla Maskun Tempo
2. LEHTONEN Elina Keuruun Kejubo
3. RAISKILA Matilda Kaustisen Pohjan-Vei
M-73 (4)
1. HIRVONEN Mika Darmakai, Laukaa
2. LINDGREN Leif Pellon Js
3. HARJU Teemu Seinäjoen Js
M-81 (4)
1. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
2. MUITTARI Sami Darmakai, Laukaa
3. TAIMI Joonas Darmakai, Laukaa
M-90 (3)
1. RIEKKO Kimmo Ju Shin Kan, Ähtäri
2. HAUKKALA Tero Seinäjoen Js
3. OJARANTA Rami Riihimäen Js
M-AVOIN (7)
1. LEPPÄLÄ Jere Pingviinit, Nurmijärvi
2. LAHTINEN Matti Jämsän Yoshi
3. KESTI Jere Darmakai, Laukaa
3. RIEKKO Kimmo Ju Shin Kan, Ähtäri
SenM-90 (4)
1. KANNISTO Tuomo Finndai, Helsinki
2. MAJALA Joni Maskun Tempo
3. HAUKKALA Tero Seinäjoen Js
SenM-75 (2)
1. HONKONEN Jyrki Darmakai, Laukaa
2. KIRSTINÄ Jukka Maskun Tempo

    Jaa Facebookissa