L-S Aluemestaruus 28.2.2015 Vimpeli

Mukana 89 kilpailijaa 16 seurasta

Ottelukaaviot ja tilastot Judoliiton tulospalvelussa klikkaamalla tästä.

Tulokset

T10-32 (2)
1. Noora HARJU Seinäjoen JS
2. Juli-Amanda LEHTINEN Kurikan Seibukan
T10-36 (1)
1. Mirka RINTALA Kurikan Seibukan
T10-40 (2)
1. Saara SALOMÄKI Kauhajoen Karhu
2. Mirka RINTALA Kurikan Seibukan
T10+52 (2)
1. Iiris LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
2. Laura PIHLAJA Kauhajoen Karhu
P10-27 (2)
1. Ville TAKALUOMA Budokan, Vaasa
2. Vihtori PIHLAJA Kauhajoen Karhu
P10-30 (5)
1. Thomas VIRTA Akagi, Järvenpää
2. Matias VIRTA Akagi, Järvenpää
3. Ville KORPI-TASSI Kurikan Seibukan
P10-34 (1)
1. Matias VIRTA Akagi, Järvenpää
P10-38 (2)
1. Eino LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
2. Danis KILTSOV Kurikan Seibukan
P10-42 (1)
1. Konsta KORKEASAARI Seinäjoen JS
T12-36 (1)
1. Ninja NOKELAINEN Jushinkan, Ähtäri
T12-40 (1)
1. Jamina NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
T12-48 (3)
1. Sandra ÖSTERBACKA Kaustisen Pohjan-Veikot
2. Maria HAUTALA Kurikan Seibukan
3. Emilia KUJALA Lappajärven Veikot
T12+52 (1)
1. Laura PIHLAJA Kauhajoen Karhu
P12-30 (1)
1. Thomas VIRTA Akagi, Järvenpää
P12-34 (4)
1. Matias VIRTA Akagi, Järvenpää
2. Thomas VIRTA Akagi, Järvenpää
3. Eemeli VENNA Kurikan Seibukan
P12-38 (1)
1. Otso KLEMOLA Seinäjoen Judoseura
P12-42 (3)
1. Pyry MÄKI-HAKOLA Seinäjoen JS
2. Konsta KORKEASAARI Seinäjoen JS
3. Eelis VESANTO Budokan, Vaasa
P12-46 (1)
1. Joni ARO Jushinkan, Ähtäri
P12-55 (2)
1. Joni ARO Jushinkan, Ähtäri
2. Juho KURIKKA Kurikan Seibukan
T14-44 (3)
1. Jamina NÄTTYLÄ Jushinkan, Ähtäri
2. Ninja NOKELAINEN Jushinkan, Ähtäri
3. Josefiina AHTAANLUOMA Kauhajoen Karhu
T14-48 (2)
1. Emilia KUJALA Lappajärven Veikot
2. Josefiina AHTAANLUOMA Kauhajoen Karhu
T14+63 (1)
1. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
P14-34 (1)
1. Veeti AUTIO Jushinkan, Ähtäri
P14-38 (3)
1. Nico ROTH Jushinkan, Ähtäri
2. Otso KLEMOLA Seinäjoen Judoseura
3. Veeti AUTIO Jushinkan, Ähtäri
P14-42 (1)
1. Tuomas HAAPALAHTI Hauve-Kan, Haukipudas
P14-46 (3)
1. Samuel VIRTA Hyvinkään Judoseura
2. Tuomas HAAPALAHTI Hauve-Kan, Haukipudas
3. Joni ARO Jushinkan, Ähtäri
P14-50 (2)
1. Ville SANTALA Jushinkan, Ähtäri
2. Oskari KANANOJA Seinäjoen JS
P14-55 (2)
1. Juho KURIKKA Kurikan Seibukan
2. Oskari KANANOJA Seinäjoen JS
P14-60 (2)
1. Oskar HARTIKAINEN Hyvinkään Judoseura
2. Jimi-Jaakko MÄENPÄÄ Lappajärven Veikot
T17-57 (2)
1. Tiia TIMMERBACKA Kaustisen Pohjan-Veikot
2. Freya LINDQVIST Kaustisen Pohjan-Veikot
T17-63 (3)
1. Tiia TIMMERBACKA Kaustisen Pohjan-Vei
2. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
3. Mirikli LINDGREN Pellon JS
T17+63 (1)
1. Vilma LEPPÄNIEMI Lappajärven Veikot
P17-50 (1)
1. Samuel VIRTA Hyvinkään Judoseura
P17-60 (5)
1. Klaus HAAPALAHTI Hauve-Kan, Haukipudas
2. Iisak HAUKKALA Seinäjoen JS
3. Kaapo HAVULUOTO Kurikan Seibukan
M-avoin (4)
1. Mika NURMI Kurikan Seibukan
2. Jaakko TAKALUOMA Budokan, Vaasa
3. Santtu MÄKELÄ Lappajärven Veikot
M-60 (2)
1. Klaus HAAPALAHTI Hauve-Kan, Haukipuda
2. Iisak HAUKKALA Seinäjoen JS
M-73 (5)
1. Mika NURMI Kurikan Seibukan
2. Antton RINTALA Kurikan Seibukan
3. Leif LINDGREN Pellon JS
M-81 (1)
1. Joni LEHTINEN Kurikan Seibukan
M-90 (5)
1. Ville-Veikko VÄRINEN Kurikan Seibukan
2. Sami RINTALA Seibukan, Kurikka
3. Joni LEHTINEN Kurikan Seibukan
M-100 (2)
1. Jaakko TAKALUOMA Budokan, Vaasa
2. Santtu MÄKELÄ Lappajärven Veikot
M+100 (2)
1. Antti HANHIKOSKI Lappajärven Veikot
2. Jukka ALAHÄIVÄLÄ Kejubo, Keuruu

    Jaa Facebookissa